Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będziecie to mój numer jest w sygnaturze. Jakieś piwerko się zrobi albo coś mocniejszego :kox:

jak tylko wyląduje w pobliżu to na pewno zadzwonię, wypada się poznać osobiście a nie tylko incognito przy zamawianiu części :wink:

Szkoda, ze nie tydzien wczesniej :D Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac :)

niestety ni da się wcześniej :)

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak będziecie to mój numer jest w sygnaturze. Jakieś piwerko się zrobi albo coś mocniejszego :kox:

jak tylko wyląduje w pobliżu to na pewno zadzwonię, wypada się poznać osobiście a nie tylko incognito przy zamawianiu części :wink:

Szkoda, ze nie tydzien wczesniej :D Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac :)

niestety ni da się wcześniej :)

Dokładnie :wink::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a czy 70 euro za noc to sporo w Tucepi ? Bo rok temu bylem w Tribunj i placilem 25 euro za noc za apartament :) Tyle ze bylem od polowy czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jaki jest duży. Za 2 osobowy ceną sa w granicach 45-60e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a czy 70 euro za noc to sporo w Tucepi ? Bo rok temu bylem w Tribunj i placilem 25 euro za noc za apartament :) Tyle ze bylem od polowy czerwca

jaki apartament ? ile pokoi itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa to zazwyczaj lazienka, taras, kuchnia , sypialnia i zazwyczaj kuchnia polaczona z jakby pokojem zwyklym

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa to zazwyczaj lazienka, taras, kuchnia , sypialnia i zazwyczaj kuchnia polaczona z jakby pokojem zwyklym

Jeżeli to dwie osobne sypialnie + salon z otwartą kuchnią + taras + łazienka to moim zdaniem cena normalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysoka cena, takie apartamenty sa max po 50E

za 3 pokoje, kuchnię i taras ? o jakim standardzie takie apartamenty ?

bo coś mi się wydaje, że bardzo tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zanalazlem cos inedalnego :D Wreszcie sa 3 lozka, dwa pojedyncze w osobnym pokoju ktory ma balkon, lazienka, duze lozko z kuchnia i do tego taras :D Wszystko z widokiem na morze :D Poki co cena 76 euro, moze sie uda cos urwac :D Ale i tak chyba to zarezerwuje bo wyglada swietnie :) A na 3 to wyjdzie jakos po 1000 zl / na glowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zanalazlem cos inedalnego :D Wreszcie sa 3 lozka, dwa pojedyncze w osobnym pokoju ktory ma balkon, lazienka, duze lozko z kuchnia i do tego taras :D Wszystko z widokiem na morze :D Poki co cena 76 euro, moze sie uda cos urwac :D Ale i tak chyba to zarezerwuje bo wyglada swietnie :) A na 3 to wyjdzie jakos po 1000 zl / na glowe :)

BTW

W moim przypadku za 75 euro mam pokój więcej + basen przy domu ( termin we wrześniu) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysoka cena, takie apartamenty sa max po 50E

za 3 pokoje, kuchnię i taras ? o jakim standardzie takie apartamenty ?

bo coś mi się wydaje, że bardzo tanio

wysoki standard, ale sory miałem2 pokoje.

generalnie po sezonie za taki zestaw (2 pkoje, aneks z kuchnią, balkon) 35E - 40 E, - mała miejscowość, bo wiadomo trogir, dubrownik, ceny raz wyższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos mi moze podeslac sprawdzone miejscowki z okolic Makarskiej ? Najbardziej bmy przytulil Tucepi lub Promenja :) Okazalo sie ze z urlopem problemu nie bedzie, i bede z kolegami jechal na 10 dni, miedzy 23.08 a 5.09 :)

jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział :naughty:

To będzie można zrobić mini spota :D

jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział :naughty:

masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz?

też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno

Szkoda, ze nie tydzien wczesniej :D Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac :)

Panowie ja tez będę od 23.08 w tych okolicach wiec zróby jakiegoś forumowego chorwackiego spocika integracyjnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos mi moze podeslac sprawdzone miejscowki z okolic Makarskiej ? Najbardziej bmy przytulil Tucepi lub Promenja :) Okazalo sie ze z urlopem problemu nie bedzie, i bede z kolegami jechal na 10 dni, miedzy 23.08 a 5.09 :)

jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział :naughty:

To będzie można zrobić mini spota :D

jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział :naughty:

masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz?

też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno

Szkoda, ze nie tydzien wczesniej :D Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac :)

Panowie ja tez będę od 23.08 w tych okolicach wiec zróby jakiegoś forumowego chorwackiego spocika integracyjnego :decayed:

O następny klient jeszcze :kox: Mój nr macie walcie od 26(wtedy dotrę) smiało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysoka cena, takie apartamenty sa max po 50E

za 3 pokoje, kuchnię i taras ? o jakim standardzie takie apartamenty ?

bo coś mi się wydaje, że bardzo tanio

wysoki standard, ale sory miałem2 pokoje.

generalnie po sezonie za taki zestaw (2 pkoje, aneks z kuchnią, balkon) 35E - 40 E, - mała miejscowość, bo wiadomo trogir, dubrownik, ceny raz wyższe

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak do Tucepi smigam :) Odpowiada nam ten apartament co znalazlem, wiec nie bedziemy szukac dalej :)


Panowie, a ile można alko przewieźć przez granice ?

edit, juz wiem :D

Alkohol i tytoń

Podróżując z jednego państwa UE do innego, możesz zabrać ze sobą alkohol i wyroby tytoniowe przeznaczone na własny użytek, ale nie w celu ich sprzedaży.

Zgodnie z prawem unijnym nie musisz udowadniać, że produkty te są przeznaczone na Twój własny użytek, jeżeli nie przekraczają one podanych ilości:

  • 800 papierosów
  • 400 cygaretek
  • 200 cygar
  • 1 kg tytoniu
  • 10 litrów wyrobów spirytusowych
  • 20 litrów wina alkoholizowanego
  • 90 litrów wina (w tym maksymalnie 60 litrów wina musującego)
  • 110 litrów piwa.

http://europa.eu/youreurope/citizens/travel/carry/alcohol-tobacco-cash/index_pl.htm

bajka :D


Nie wytrzymalem i musze to napisac ....JADE ! :D Oby szybko dojechac :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzEwieźć czy przYwieźć? :naughty: Po co ty chcesz tam zabierać alkohol? :cool: Rakijka w różnych smakach... Polecam figową albo gruszkową... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj alko na miejscu, bez sensu wieźć i nad adriatykiem żywca popijać który przy karlovacko smakuje jak siki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promajna on tour :kox: Ktoś już jest? Góral? Jak coś obok konzuma kwatera moja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...