Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czy jedzie ktoś w drugiej połowie sierpnia, lub nawet po 20tym?

jedziemy forumowo na 4 samochody 05.09.15 :wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie będzie za chłodno?

Niedawno wróciłem - zaje......

Lubię słońce i ciepłą wodę.

Trzeba teraz czekać rok do nastepnego wyjazdu

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

a czy jedzie ktoś w drugiej połowie sierpnia, lub nawet po 20tym?

jedziemy forumowo na 4 samochody 05.09.15 :wink:

gdzie i na ile?

i skund startujecie?

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Nie będzie za chłodno?

Niedawno wróciłem - zaje......

Lubię słońce i ciepłą wodę.

Trzeba teraz pic

byliśmy dwa lata temu w tym samym czasie

Pogoda była idealna, cały czas ok 28-30st

Opublikowano

3 lata temu bylem w Makarskiej. Od 2 wrzesnia -2 tygodnie. Pogoda byla wzorcowa zero chmur temperatura 28 -32. Woda temp 24 do 26.

Pojechalem w ciemno .kwater bylo do wyboru duzo.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a czy jedzie ktoś w drugiej połowie sierpnia, lub nawet po 20tym?

jedziemy forumowo na 4 samochody 05.09.15 :wink:

gdzie i na ile?

i skund startujecie?

5-18 wrzesień

z Kato :wink:

Opublikowano

ja tam już nigdy nie pojadę w sezonie albo przed albo po pogoda rewelka a plaże spokojne wolne od ciasnoty, petardea :D

Opublikowano

ja szukam kogos kto by pojechal z nami 26/27 lub 27/28 tez w ciemno jedziemy, jak cos pisac.

Opublikowano

ja szukam kogos kto by pojechal z nami 26/27 lub 27/28 tez w ciemno jedziemy, jak cos pisac.

lipiec czy sierpień :eusathink:

Opublikowano

lipiec

Opublikowano

Ale taniej a ropa to do ciągników he he

A gaz do kuchenki :wink::grin:

Opublikowano

lipiec

to ja 29/30 sierpnia

Opublikowano

a miedzy 23 sierpnia do 5 wrzesnia jakos ktos jedzie ? Ktos moze polecic jakas niedroga kwatere ? bo planuje z ziomkami pojechac

Edytowane przez sebul

Opublikowano

a miedzy 23 sierpnia do 5 wrzesnia jakos ktos jedzie ? Ktos moze polecic jakas niedroga kwatere ? bo planuje z ziomkami pojechac

w tym czasie bez problemu znajdziesz kwaterę, a gdzie to już wybór należy do Ciebie czy lubisz spokój i małe plaże czy też jak jest tłoczno i duże plaże, wszędzie jest pięknie

Opublikowano

Jak ktoś chce foty z Makarskiej, to dajcie maila podeślę.

Byłem od 04.07-15.07 , po 10 już sporo ludzi i co gorsza mega śmiecą, zwłaszcza w porcie :baseball: Jeśli chodzi o plażowanie, to chodziłem na głazy/betony w stronę latarni morskiej. ludzi b.mało tam, pomiędzy kamieniami są płaskie powieszchnie, gzie można się położyć, schody i drabinki do wody. Nawet o 11 były wolne miejsca, które mi odpowiadały, jedyne co to karimata się przydaje pod ręcznik :wink:

Polecam opłynąć cały półwysep św.Piotra w maskach - super widoczki pod wodą, da się wyjść przy porcie :decayed:

Dodatkowe info:

Mury w Dubrowniku zwiedzać rano, ja skończyłem o 10.30, to już mega ciężko było znieść słońce :)

Edytowane przez Steav

Opublikowano

a miedzy 23 sierpnia do 5 wrzesnia jakos ktos jedzie ? Ktos moze polecic jakas niedroga kwatere ? bo planuje z ziomkami pojechac

w tym czasie bez problemu znajdziesz kwaterę, a gdzie to już wybór należy do Ciebie czy lubisz spokój i małe plaże czy też jak jest tłoczno i duże plaże, wszędzie jest pięknie

a jak z cenami ? bo rok temu bylem w drugiej polowie czerwca w Tribunj i placilem 25 euro / apartament , we dwie osoby bylem, a teraz bysmy chcieli 3 lozka

Opublikowano

a miedzy 23 sierpnia do 5 wrzesnia jakos ktos jedzie ? Ktos moze polecic jakas niedroga kwatere ? bo planuje z ziomkami pojechac

ja się CHYBA bujnę

raczej w sierpniu, potem już szkoła dla młodszego

Opublikowano

Kraj
Chorwacja - Istria
Położenie
Ok. 2km od centrum miejscowości Porec, ok. 60km od lotniska w Puli. Przystanek autobusowy w pobliżu hotelu.
Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych z dzieckiem (13 lat) (wraz z ubezpieczeniem)
Pokój dwuosobowy + dostawka (klimatyzacja) wyżywienie: All Inclusive(7 dni) 7 318 zł + paliwo :facepalm:
Całkowity koszt wczasów 10K.Jadąc w ciemno gdzie polecacie noclegi ?
Przewidywany wyjazd 25-07

Edytowane przez Marek.pl

Opublikowano

Kraj

Chorwacja - Istria

Położenie

Ok. 2km od centrum miejscowości Porec, ok. 60km od lotniska w Puli. Przystanek autobusowy w pobliżu hotelu.

Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych z dzieckiem (13 lat) (wraz z ubezpieczeniem)

Pokój dwuosobowy + dostawka (klimatyzacja) wyżywienie: All Inclusive(7 dni) 7 318 zł + paliwo :facepalm:

Całkowity koszt wczasów 10K.Jadąc w ciemno gdzie polecacie noclegi ?

Przewidywany wyjazd 25-07

???

Opublikowano

Kraj

Chorwacja - Istria

Położenie

Ok. 2km od centrum miejscowości Porec, ok. 60km od lotniska w Puli. Przystanek autobusowy w pobliżu hotelu.

Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych z dzieckiem (13 lat) (wraz z ubezpieczeniem)

Pokój dwuosobowy + dostawka (klimatyzacja) wyżywienie: All Inclusive(7 dni) 7 318 zł + paliwo :facepalm:

Całkowity koszt wczasów 10K.Jadąc w ciemno gdzie polecacie noclegi ?

Przewidywany wyjazd 25-07

???

To oferta biura podrózy -dojazd własny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.