Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko dawaj w ciemno, siedzę właśnie w promajna pogoda zejebiaszcza dzis 31 poki co a ma być 33.. słońce w pełni.

wolnych lokali jest w pip.. w baskiej vodzie trochę więcej ludzi ale też nie ma tragedii... w makarskiej w zasadzie to samo..

atrakcje typu paraseiling skutry itp jeszcze nie czynne.. ale pomału widze się szykują do startu..

w promajna w zasaadzie 90% to lokalni i bośniacy, kilka par polaków i germanów.... także w lokalach można przebierać ;)

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia :facepalm::facepalm::decayed: Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen :kwasny: Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem :kox:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko dawaj w ciemno, siedzę właśnie w promajna pogoda zejebiaszcza dzis 31 poki co a ma być 33.. słońce w pełni.

wolnych lokali jest w pip.. w baskiej vodzie trochę więcej ludzi ale też nie ma tragedii... w makarskiej w zasadzie to samo..

atrakcje typu paraseiling skutry itp jeszcze nie czynne.. ale pomału widze się szykują do startu..

w promajna w zasaadzie 90% to lokalni i bośniacy, kilka par polaków i germanów.... także w lokalach można przebierać ;)

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia :facepalm::facepalm::decayed: Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen :kwasny: Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem :kox:

ehhh młody mimo że Cie nie lubię bo mnie wytroliłes.. to Ci powiem w tajemnicy że Jelena też ma basen :kox:

także Panie będziesz mial taką petardunie że mucha nie siada ;)

tak to u Ciebie nocą wygląda ;)

aoGSXdI.jpg

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

spoko dawaj w ciemno, siedzę właśnie w promajna pogoda zejebiaszcza dzis 31 poki co a ma być 33.. słońce w pełni.

wolnych lokali jest w pip.. w baskiej vodzie trochę więcej ludzi ale też nie ma tragedii... w makarskiej w zasadzie to samo..

atrakcje typu paraseiling skutry itp jeszcze nie czynne.. ale pomału widze się szykują do startu..

w promajna w zasaadzie 90% to lokalni i bośniacy, kilka par polaków i germanów.... także w lokalach można przebierać ;)

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia :facepalm::facepalm::decayed: Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen :kwasny: Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem :kox:

ehhh młody mimo że Cie nie lubię bo mnie wytroliłes.. to Ci powiem w tajemnicy że Jelena też ma basen :kox:

także Panie będziesz mial taką petardunie że mucha nie siada ;)

tak to u Ciebie nocą wygląda ;)

aoGSXdI.jpg

:kox::kox::slina::slina::slina: Leże Ci flaszkę za tą sytuację z felunkiem ale mi się plany poprzestawiały :kwasny:

No to będę leżał z browarkiem sobie na basenie :guma:

Opublikowano

spoko dawaj w ciemno, siedzę właśnie w promajna pogoda zejebiaszcza dzis 31 poki co a ma być 33.. słońce w pełni.

wolnych lokali jest w pip.. w baskiej vodzie trochę więcej ludzi ale też nie ma tragedii... w makarskiej w zasadzie to samo..

atrakcje typu paraseiling skutry itp jeszcze nie czynne.. ale pomału widze się szykują do startu..

w promajna w zasaadzie 90% to lokalni i bośniacy, kilka par polaków i germanów.... także w lokalach można przebierać ;)

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia :facepalm::facepalm::decayed: Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen :kwasny: Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem :kox:

ehhh młody mimo że Cie nie lubię bo mnie wytroliłes.. to Ci powiem w tajemnicy że Jelena też ma basen :kox:

także Panie będziesz mial taką petardunie że mucha nie siada ;)

tak to u Ciebie nocą wygląda ;)

aoGSXdI.jpg

:kox::kox::slina::slina::slina: Leże Ci flaszkę za tą sytuację z felunkiem ale mi się plany poprzestawiały :kwasny:

No to będę leżał z browarkiem sobie na basenie :guma:

Lepiej poprostu ogarnij to nim pojadę z nimi na złom :)

a pw napisać zawsze można Panie :P tak na przyszlość :)

no ja walśnie sobie spoglądam na Basenik :D i się zastanawaim czy nie plusnąc skoro 27 stopni jest :D

za dnia miałem 33 więc było ciężko z niego wyłazić :D

Opublikowano

Panowie macie jakiś sprawdzone fajne apartamenty na 9 osób. Planujemy jechać 18-19 lipiec

W jakimś miejscu gdzie nie ma zadużo ludzi ale też nie jest odludziem. Co było do zwiedzenia juz zostalo zwiedzone:)

Edytowane przez marcuso86

Opublikowano

urlop ogarnięty :heat: w ostatniej chwili .....22 wyjeżdżam również :)

To jest szansa, że się spotkamy :banan:

Ja wyjeżdzam 14 czerwca na 2 tygodnie.

Opublikowano

Jadę koło 20 września na 2 tyg. Postanowione.

Chcemy także ogarnąć Albanię i CZarnogórę. Macie jakieś doświadczenia?

Opublikowano

Chcemy także ogarnąć Albanię i CZarnogórę. Macie jakieś doświadczenia?

Tu -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/53459-chorwacja-wszystko-o-wakacjach/?view=findpost&p=4391152i troszkę wcześniej masz co nieco opisane

Opublikowano

Ja w tym roku pierwszy raz do CRO

Kierunek:

Kalisz

Strzelce opolskie potem A4 dalej na A1

Czechy

Austria

Słowenia

Chorwacja

Wychodzi jakieś 1360 kilometrów

Baśka Voda Vladimira Nazora 16

8 noclegów dla 4 osób 640 euro ( 2 pokoje łazienka kuchnia wi-fi klima taras)

Startuję 2 lipca wieczorem koło 18.00 lub około 23.00 tak aby na rano być lub koło południa.

koszt paliwa tak na szybko 800 zł oczywiście LPG

Edytowane przez Roboform550

Opublikowano

Ja jade do Marusici 13.07-28 , był ktoś może tam lub w okolicy? Apartament za 90 euro za dobe- dla 2 rodzin - 7 osób, dobra cena ?

Opublikowano

Ja jade do Marusici 13.07-28 , był ktoś może tam lub w okolicy? Apartament za 90 euro za dobe- dla 2 rodzin - 7 osób, dobra cena ?

średnio kasują po 12-15 e za osobę

Opublikowano

Ja w tym roku pierwszy raz do CRO

Kierunek:

Kalisz

Strzelce opolskie potem A4 dalej na A1

Czechy

Austria

Słowenia

Chorwacja

Wychodzi jakieś 1360 kilometrów

Baśka Voda Vladimira Nazora 16

8 noclegów dla 4 osób 640 euro ( 2 pokoje łazienka kuchnia wi-fi klima taras)

Startuję 2 lipca wieczorem koło 18.00 lub około 23.00 tak aby na rano być lub koło południa.

koszt paliwa tak na szybko 800 zł oczywiście LPG

Będzie okazja na spota :kox:

Opublikowano

Zmieniłem B6 w allroad-a bo już jutro wyjazd :banan:

image1_1.jpg

Opublikowano

Znacie jakieś miejsca typu "extreme" w Makarskiej i okolicach?? latanie za motorówką itp. Chciałbym ustalić jakiś plan działania na miejscu i budżet na to wszystko :decayed:

Na tą chwilę mam tylko to: http://zipline-croatia.com/

Opublikowano

Znacie jakieś miejsca typu "extreme" w Makarskiej i okolicach?? latanie za motorówką itp. Chciałbym ustalić jakiś plan działania na miejscu i budżet na to wszystko :decayed:

Na tą chwilę mam tylko to: http://zipline-croatia.com/

może to http://www.cro-travel.pl/rafting-na-rzece-cetina.html

http://www.makarskachorwacja.pl/atrakcje_makarska.php

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Dziękuję :hi:

Opublikowano

Panowie , jak tam w Cro ?

zapodajcie jakieś foty :decayed:

Opublikowano

Właśnie , fotki

Kaj tam do września

Opublikowano

Panowie , jak tam w Cro ?

zapodajcie jakieś foty :decayed:

Dziś akurat słabo bo w nocy popadało i teraz jest pochmurno ale to w sumie dobrze, można odpocząć od plaży.

Ludzi jeszcze mało, przez ten tydzień dało się odczuć, że jest się przed sezonem. W sumie dziwne bo 2 lata temu byłem w tym samym terminie i nic takiego nie miało miejsca.

Edit. Wyszło słońce :beach:

Opublikowano

Ma ktoś namiary na apartamenty ? Wszystko na mecie juz zajęte to może ktoś na miejscu cos wie ? Od4 do 14.08 taki termin. Może podacie strony przez jakie rezerwowa liście ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.