Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie klimatyczna knajpa :)

to prawda :) żarcie też mają pyszne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chopy a gdzie kupujecie winiety jesli on-line ?? :)

na stacji benzynowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. w chorwacji już się na bramkach płaci ?? nie ma winiet ?


chopy a gdzie kupujecie winiety jesli on-line ?? :)

na stacji benzynowej :wink:

no tak ale tak pacze na pzm travel i widze ze mozna chyba tam zakupic i masz gotowe :D

chociaż odlać też gdzieś sie trza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. w chorwacji już się na bramkach płaci ?? nie ma winiet ?

Nie ma winiet, a płaci się na zjeździe z autostrady.Im dalej ktoś jedzie tym więcej płaci.Na pierwszej bramce pobiera się bilet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak w Polszy bo jak byłem u nich to dopeiro wprowadzali ten system :D

no to git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak w Polszy bo jak byłem u nich to dopeiro wprowadzali ten system :D

no to git :D

ten system mają od samego początku, a przynajmniej w 2000 r jak 1 raz tam jechałem to już był. Wtedy autostrada kończyła się po 100km za granicą, dalej jechało się magistralą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak w Polszy bo jak byłem u nich to dopeiro wprowadzali ten system :D

no to git :D

ten system mają od samego początku, a przynajmniej w 2000 r jak 1 raz tam jechałem to już był. Wtedy autostrada kończyła się po 100km za granicą, dalej jechało się magistralą

Stara 1 - piękna trasa.

W tamtym roku jechalem w obie strony. Polecam osobom, które chcą zobaczyć Chorwację z trochę innej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o park narodowy krka. Ogólnie od której strony najlepiej zacząć, a co za tym idzie gdzie zostawić autko. Ile czasu zarezerwować na przejście tych terenów?? w które miejsca się udać, bo obejście całego chyba zbyt długie na 1 dzień??

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krka nie ma takiego "problemu" jak z Plitvicami.

W moim przypadku autobus z parkingu podwiózł na miejsce startu. Później nie było właściwie znaczenia jak bo drogi są raptem dwie. Zaczyna się od elektrowni i w górę albo z góry do największego wodospadu Skradinski Buk i elektrowni (a właściwie tym co po niej zostało).

Miejsce jest ładne ale jak nie będziesz się kąpać w okolicach wodospadu i nie będziesz pływać statkiem to to 3-4h maksymalnie.

Szczerze mówiąc, to spodziewałem się czegoś lepszego. Może dlatego, ze był duży poziom rzeki i kąpiel pod wodospadem była niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w maju jechać do chorwacji, zeby były imprezy???

Wiem ze tam cieżko z tym, ale dubrovnik albo sp[lit, powinno coś być w większych miastach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra Music Festival jest godny ale z tego co pamiętam to chyba czerwiec albo nawet lipiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam to my jedziemy na dwa auta, 04.- 16. 08. Promajna

Siema

Też właśnie planuje plus minus w tym terminie jechać. Powiedz mi rezerwowałeś przez jakiś portal nocleg czy jedziecie w ciemno? Się zastanawiam cały czas czy warto coś rezerwować czy jednak w ciemno jechać? Środek sezonu, ale wydaje mi się ze ze znalezieniem czegoś na miejscu nie będzie problemu. Interesują mnie miejscowości Baska Voda, Promajna, Tucepi. Jeśli ktoś ma sprawdzony namiar to chętnie wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam to my jedziemy na dwa auta, 04.- 16. 08. Promajna

Siema

Też właśnie planuje plus minus w tym terminie jechać. Powiedz mi rezerwowałeś przez jakiś portal nocleg czy jedziecie w ciemno? Się zastanawiam cały czas czy warto coś rezerwować czy jednak w ciemno jechać? Środek sezonu, ale wydaje mi się ze ze znalezieniem czegoś na miejscu nie będzie problemu. Interesują mnie miejscowości Baska Voda, Promajna, Tucepi. Jeśli ktoś ma sprawdzony namiar to chętnie wezmę.

jeśli chodzi o Tucepi to mój post 865

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/53459-chorwacja-wszystko-o-wakacjach/?p=4458698

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak czytałem wcześniej i mi umknęło, dzięki za namiar odezwę się do nich. :hi: Do listy wyjazdowej dorzucam jeszcze Podgore, jak ktoś ma jakiś namiar to będę wdzięczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w hotelu SIRENA w kilku słowach duży plus basen lokalizacja trzy kroki i już plaża ,minus obsługa małe pokoje szef wariat :grin::grin::grin:

Sama Podgora fajna miejscowość polecam :)

Edytowane przez dobry1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wykupował ktoś z Was assistance na drogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...