Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 25.04.2020 o 15:03, chudineze napisał:

Widzę, że nie każdy zaczaił co napisałem w moim poście więc wklejam screen :whistling::nabijasie:

 

RODOS.jpg

?????????

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Planowany wyjazd 28.06 do Cro. miejscowość Podgora tylko która trasa z centralnej Polski ? 

Edytowane przez dobry1

Opublikowano
11 godzin temu, dobry1 napisał:

Planowany wyjazd 28.06 do Cro. miejscowość Podgora tylko która trasa z centralnej Polski ? 

Czechy-Austria-Słowenia-Cro

Opublikowano

Dokładnie taka trasa zawsze jechałem ale co z Czechami ??? czy faktycznie nie utrudniają przejazdu z innych województw. 

Opublikowano

Jadę jutro, więc obserwuję na bieżąco.

 

Sytuacja na dziś:

Generalnie, problem mają mieszkańcy województwa śląskiego.

Inni mogą śmiało jechać na Gorzyczki/Cieszyn i dalej Austria  - Słowenia.

Dla Ślązaków alternatywa to droga przez Niemcy lub zgłoszenie swojego przejazdu przez Słowację (i otrzymanie ich zgody, trwa to około 48h), a dalszy przejazd przez Austrię/ Węgry.

Węgry od dziś otwierają dla nas granicę (świeża informacja z ambasady Węgier).

 

btw, dziś o 12:00 kolejna wideokonferencja marszałka województwa śląskiego z Czechami, może uda im się wypracować kompromis.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Armi czekam na szczegółowe info trasa utrudnienia itd. ? 

Opublikowano

Węgry i Słowacja (od jutra, rano) oficjalnie otwarte, więc Ślązacy nie muszą jechać przez Niemcy.

Za to ja jako mieszkaniec województwa innego niż śląskie, zabrałem ze sobą inne dokumenty świadczące, że na Śląsku nie mieszkam bo taki jest wymóg.

Musimy udowodnić, że nie mieszkamy na Śląsku. 

Opublikowano

Planuje jechać przez Gorzyczki w którym miejscu przekraczasz granice ?

Opublikowano

Już jutro wyjazd do Cro. ????

Opublikowano

Daj znać jak droga :D

Opublikowano

Ok będę na miejscu napisze jak wygląda sytuacja ?

Opublikowano

Chorwacja (Podgora) powitała nas piękna pogoda ale kilka słów z podróży jechałem przez Gorzyczki kontrol paszportów zero problemów w Austrii i Słowenii żadnych problemów Chorwaci skanują paszporty kilka minut czekania cała trasa pokonana na spokojnie mały ruch. W samej Chorwaci naprawdę mało turystów dużo Hoteli zamkniętych generalnie cisza bez tłumów polecam. 

IMG_20200629_143937.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, dobry1 napisał:

Chorwacja (Podgora) powitała nas piękna pogoda ale kilka słów z podróży jechałem przez Gorzyczki kontrol paszportów zero problemów w Austrii i Słowenii żadnych problemów Chorwaci skanują paszporty kilka minut czekania cała trasa pokonana na spokojnie mały ruch. W samej Chorwaci naprawdę mało turystów dużo Hoteli zamkniętych generalnie cisza bez tłumów polecam. 

IMG_20200629_143937.jpg

A cenowo jak teraz to wygląda ? 

Nie jest tak jak nad naszym pięknym polskim morzem ? :D

 

Opublikowano
11 godzin temu, dobry1 napisał:

Chorwacja (Podgora) powitała nas piękna pogoda ale kilka słów z podróży jechałem przez Gorzyczki kontrol paszportów zero problemów w Austrii i Słowenii żadnych problemów Chorwaci skanują paszporty kilka minut czekania cała trasa pokonana na spokojnie mały ruch. W samej Chorwaci naprawdę mało turystów dużo Hoteli zamkniętych generalnie cisza bez tłumów polecam. 

 

Jechałeś autostradą przez Słowenię czy jest już możliwość jechać np przez Bad Radkersburg?

Opublikowano

Tradycyjnie przez Słowenię 

Opublikowano

Pięknie, sam muszę w końcu odwiedzić Chorwację, już planuje to od dłuższego czasu.

Opublikowano

Koledzy na pewno ktoś z Was na wyjazdy do Chorwacji zamawiał winietki przez Tolltickets.com

Przed rejestracją na tym portalu chciałem się zapytać z jakim wyprzedzeniem można zakupić tam winietki i jaka jest forma płatności bo z tego co piszą w internetach jest to bardzo wygodne. Wyjazd do Chorwacji mam w połowie sierpnia, pierwszy raz bym robił taki manewr z zakupem online i mam niepewność żeby nie zrobić jakiegoś babola przy zakupie. Z góry Dzięki za porady.

Opublikowano
2 minuty temu, MemberA4 napisał:

Koledzy na pewno ktoś z Was na wyjazdy do Chorwacji zamawiał winietki przez Tolltickets.com

Przed rejestracją na tym portalu chciałem się zapytać z jakim wyprzedzeniem można zakupić tam winietki i jaka jest forma płatności bo z tego co piszą w internetach jest to bardzo wygodne. Wyjazd do Chorwacji mam w połowie sierpnia, pierwszy raz bym robił taki manewr z zakupem online i mam niepewność żeby nie zrobić jakiegoś babola przy zakupie. Z góry Dzięki za porady.

Forma płatności to chyba karta kredytowa o ile dobrze pamiętam, spokojnie wystarczy jak zamówisz na 2 tygodnie przez wyjazdem. W zeszłym roku zamówiłem na 10 dni przed wyjazdem, winiety przyszły po tygodniu. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba nie było możliwości zamówić winiet na Słowenię.....

Opublikowano
29 minut temu, stanley napisał:

Forma płatności to chyba karta kredytowa 

A powiedz mi czy płaci się w PLN czy w EUR ?

Opublikowano
6 godzin temu, MemberA4 napisał:

A powiedz mi czy płaci się w PLN czy w EUR ?

Niestety nie pamiętam. Na forum cro.pl jest cały wątek na temat zakupu winiet przez tą stronę 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.