Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 10.01.2022 o 13:01, stanley napisał:

nie byłem w tych rejonach jeszcze więc nie pomogę 

Dobra, zarezerwowałem kwaterę w Bibinje

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba wszyscy już mamy tej zimy dosyć :smutas:

bo się rezerwacje posypały :drinks:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 15.01.2022 o 12:05, Wandej napisał:

Panowie objeżdżacie płatny odcinek w Słowenij? Kurcze busem wychodzi 60E za 120km autostrady w obie strony:facepalm:

ja pare razy już jechałem droga spoko i ładne widoki myślę że warto trochę dłużej się jedzie ale jest ok 

Opublikowano

ja już odliczam dni :banan: wyjazd 24 czerwca do Promajny

Opublikowano
18 minut temu, barca8585 napisał:

ja już odliczam dni :banan: wyjazd 24 czerwca do Promajny

Zadowolony będziesz. My 10tego lipca do Trpanji. Most na Peljesac juz aktywny trzeba przeztestowac?

Opublikowano
9 minut temu, Wandej napisał:

Zadowolony będziesz. My 10tego lipca do Trpanji. Most na Peljesac juz aktywny trzeba przeztestowac?

wiem bo już jadę tam 4 raz z rzędu i zawsze jest super , w tamtym roku pojechaliśmy na wycieczkę na Peljesac i jechaliśmy w koło i kończyli most więc w tym roku już pojedziemy mostem polecam plaże Divna 

IMG_8856.jpg

Edytowane przez barca8585

Opublikowano
13 godzin temu, barca8585 napisał:

wiem bo już jadę tam 4 raz z rzędu i zawsze jest super , w tamtym roku pojechaliśmy na wycieczkę na Peljesac i jechaliśmy w koło i kończyli most więc w tym roku już pojedziemy mostem polecam plaże Divna 

IMG_8856.jpg

polecam zajechać Wam do Podobuce, bardzo klimatyczna miejscówka

 

 

Opublikowano
Teraz, stanley napisał:

polecam zajechać Wam do Podobuce, bardzo klimatyczna miejscówka

 

 

 

Opublikowano
11 godzin temu, stanley napisał:

 

dzięki jak będziemy gdzieś w okolicy to napewno podjadę tyle fajnych jest miejscówek a urlopu tylko 2 tygodnie :facepalm:

 

Opublikowano

I paliwo drogie żeby dużo jeździć :D

Opublikowano
W dniu 27.03.2022 o 18:21, barca8585 napisał:

wiem bo już jadę tam 4 raz z rzędu i zawsze jest super , w tamtym roku pojechaliśmy na wycieczkę na Peljesac i jechaliśmy w koło i kończyli most więc w tym roku już pojedziemy mostem polecam plaże Divna 

IMG_8856.jpg

Czemu nie:thumbup1: Mamy 150m od plaży Luka która wydaje się również bardzo piękna:kox:

Opublikowano

Jeżeli ktoś będzie zwiedzał np miejscowość Stone to szczerze polecam Konobę Mandrać ( top knajpa jeżeli chodzi o ryby czy owoce morza)

spacer.png

 

Opublikowano

a mam pytanie ktoś może przerabiał temat promu z Włoch do Chorwacji ?

Opublikowano

Ja nie ;)

Opublikowano
W dniu 27.03.2022 o 18:12, Wandej napisał:

Zadowolony będziesz. My 10tego lipca do Trpanji. Most na Peljesac juz aktywny trzeba przeztestowac?

Skąd wiesz że już aktywny? To prawda? nigdzie takiej informacji nie znalazłam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś godny polecenia fajny domek i blisko plaży, szukamy na 7 osób plus jeden psiak na koniec sierpnia w granicach 22 do 28 sierpnia 

Opublikowano
W dniu 31.03.2022 o 08:09, Użytkownik007 napisał:

Skąd wiesz że już aktywny? To prawda? nigdzie takiej informacji nie znalazłam

Wróć... Skończony ale drogi dojazdowe chyba jednak nie zrobione i ma być gotowy na 15 lipca. Więc być może w jedną stronę uda się przejechać mostem.

Opublikowano
4 godziny temu, Wandej napisał:

Wróć... Skończony ale drogi dojazdowe chyba jednak nie zrobione i ma być gotowy na 15 lipca. Więc być może w jedną stronę uda się przejechać mostem.

mam nadzieję, że uda im się otworzyć tydzień wcześniej

Opublikowano
W dniu 30.03.2022 o 08:29, stanley napisał:

Jeżeli ktoś będzie zwiedzał np miejscowość Stone to szczerze polecam Konobę Mandrać ( top knajpa jeżeli chodzi o ryby czy owoce morza)

spacer.png

 

To tam jedliśmy ostrygi? 

I dzieci patrzyły jak gościu rybki patroszył? 

Opublikowano
7 minut temu, pajda napisał:

To tam jedliśmy ostrygi? 

I dzieci patrzyły jak gościu rybki patroszył? 

tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.