Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra Pany! Ja zdupczam bo jutro do roboty cza iść z rana. :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra Pany! Ja zdupczam bo jutro do roboty cza iść z rana. :cool1:

no trzym sie narka :hi:

Opublikowano

Dobra Pany! Ja zdupczam bo jutro do roboty cza iść z rana. :cool1:

:hi:
Opublikowano

No to narta! :decayed::hi:

Opublikowano

i co 10min przerwa na kielona yy nom co 5min :decayed:

jak gram, to nie piję :tongue4:

Ja na odwrót :tongue4: Pije=gram :naughty:

Ty masz łatwiej bo cały czas siedzisz :wink4:

Wiem :wink4: w nogi mi tak gorzała idzie, a że nie czuje nóg to mniejsza bania :polew:

tyś się synek udoł :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 23:04_________________________________________________

No to narta! :decayed::hi:

:hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 23:05_________________________________________________także jakby ktoś, coś potrzebował to mnie nie ma :hi:

Opublikowano

26... stron... a człowieka 2 dni nie było :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
:bry: Pierwszy :)
Opublikowano

:hi:

drugi, ale tylko dlatego, że 10 min czytam spam od ostatniego mojego posta :decayed:

wczoraj poszedłem spac o okł 17.30 i wstałem dzisiaj o 5.30 :shocked:

Opublikowano

Podium :kox:

:hi:

Opublikowano

jeju... po 12 godzinnym spaniu... chce mi się spać! :co: raz już badałem poziom cukru we krwi, to na skale prawidłową od 70 do 120 miałem 60 i lekarz powiedział mi, że jest ok (a wyraźnie skala od 70)

chyba będę musiał zmienić lekarza i zrobić jakieś porządne badania...

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:12_________________________________________________

jeju... po 12 godzinnym spaniu... chce mi się spać! :co: raz już badałem poziom cukru we krwi, to na skale prawidłową od 70 do 120 miałem 60 i lekarz powiedział mi, że jest ok (a wyraźnie skala od 70)

chyba będę musiał zmienić lekarza i zrobić jakieś porządne badania...

napij się dziaj klika piwek i taką dawkę utrzymuj przez cały tydzień - zapewni to niebywałą poprawę twoich badań :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ale pospałem :decayed:

pier**lę dziś o 14 najpóźniej fajrant :kox:

Opublikowano

:hi:

ale pospałem :decayed:

pieprzę dziś o 14 najpóźniej fajrant :kox:

i flakon :kox:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

jol jolllll

jeju... po 12 godzinnym spaniu... chce mi się spać! :co: raz już badałem poziom cukru we krwi, to na skale prawidłową od 70 do 120 miałem 60 i lekarz powiedział mi, że jest ok (a wyraźnie skala od 70)

chyba będę musiał zmienić lekarza i zrobić jakieś porządne badania...

czym dluzej spisz to bardziej sie chce spac i czlowiek rozleniwiony, dlatego spie po 8 godz :naughty:

napij się dziaj klika piwek i taką dawkę utrzymuj przez cały tydzień - zapewni to niebywałą poprawę twoich badań :naughty:

stala linia na wykresie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jol jolllll

jeju... po 12 godzinnym spaniu... chce mi się spać! :co: raz już badałem poziom cukru we krwi, to na skale prawidłową od 70 do 120 miałem 60 i lekarz powiedział mi, że jest ok (a wyraźnie skala od 70)

chyba będę musiał zmienić lekarza i zrobić jakieś porządne badania...

czym dluzej spisz to bardziej sie chce spac i czlowiek rozleniwiony, dlatego spie po 8 godz :naughty:

napij się dziaj klika piwek i taką dawkę utrzymuj przez cały tydzień - zapewni to niebywałą poprawę twoich badań :naughty:

stala linia na wykresie :polew: :polew: :polew:

i powodzenie u kobiet :naughty:

Opublikowano

jol jolllll

jeju... po 12 godzinnym spaniu... chce mi się spać! :co: raz już badałem poziom cukru we krwi, to na skale prawidłową od 70 do 120 miałem 60 i lekarz powiedział mi, że jest ok (a wyraźnie skala od 70)

chyba będę musiał zmienić lekarza i zrobić jakieś porządne badania...

czym dluzej spisz to bardziej sie chce spac i czlowiek rozleniwiony, dlatego spie po 8 godz :naughty:

napij się dziaj klika piwek i taką dawkę utrzymuj przez cały tydzień - zapewni to niebywałą poprawę twoich badań :naughty:

stala linia na wykresie :polew: :polew: :polew:

i powodzenie u kobiet :naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Hellooooł lejdis :decayed:

Tolek, ja śpię po 4h i czuję się wporzo :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.