Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i grill był - dzisiaj było fajniście ... Krolu czekam na foto Audi 100 ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

w domu :)

Opublikowano

Akjam, po co dzwoniłeś :decayed:

Nie pitolcie że się stęskniliście :polew:

Opublikowano

Dzięki było bardzo fajnie :good:

Opublikowano

i drobny illegal street race był na A4

chyba muszę w te stabilizatory z RS4 szybciej zainwestować, bo przy zjeździe na chorzów lekko mną zabujało jeszcze :mysli:

Opublikowano

i grill był - dzisiaj było fajniście ... Krolu czekam na foto Audi 100 ;)

próbowaliśmy z Anią coś zrobić ale ciężko bo ciemno... zaraz wrzuci... jutro zrobię lepsze
Opublikowano

i pogonione z Okiem :kox:

Opublikowano

i drobny illegal street race był na A4

chyba muszę w te stabilizatory z RS4 szybciej zainwestować, bo przy zjeździe na chorzów lekko mną zabujało jeszcze :mysli:

co takiego ???zamontować ?[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 23:23_________________________________________________

i grill był - dzisiaj było fajniście ... Krolu czekam na foto Audi 100 ;)

próbowaliśmy z Anią coś zrobić ale ciężko bo ciemno... zaraz wrzuci... jutro zrobię lepsze

spoko czekam;)[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 23:24_________________________________________________... czekamy czekamy ...

Opublikowano

piwko i spać :hi:

Opublikowano

e tam piwko ... JW ;)

Opublikowano

i drobny illegal street race był na A4

chyba muszę w te stabilizatory z RS4 szybciej zainwestować, bo przy zjeździe na chorzów lekko mną zabujało jeszcze :mysli:

no powiem Ci że idzie Ci to ładnie, nie wiem ile miałeś na zjeździe bo ja miałem coś w okolicach 140km/h ale wyglądało to groźnie jak zacząłeś latać po pasie:shocked:

Jola otwarła oczy dopiero na Bykowinie :polew:

Opublikowano

soczek banan kiwi jablko dynia :naughty:

podpierdzielilem siostrze :gwizdanie:

Opublikowano

i drobny illegal street race był na A4

chyba muszę w te stabilizatory z RS4 szybciej zainwestować, bo przy zjeździe na chorzów lekko mną zabujało jeszcze :mysli:

no powiem Ci że idzie Ci to ładnie, nie wiem ile miałeś na zjeździe bo ja miałem coś wokolicach 140km/h ale wyglądało to groźnie :shocked:

Jola otwarła oczy dopiero na Bykowinie :polew:

jesteście szaleni :decayed:

Opublikowano

a moja spalila podczas powrotu paliwa na jakies 100km : :decayed:

Opublikowano

co to Tolek robiłeś ??

Opublikowano

jesteście szaleni :decayed:

eeee tam potrzebuje turbo z AWX i jakiś drobny program, bo momentami to jakbym w miejscu stał :kwasny:

Opublikowano

jesteście szaleni :decayed:

eeee tam potrzebuje turbo z AWX i jakiś drobny program, bo momentami to jakbym w miejscu stał :kwasny:

ja tez potrzebuje turbo, najlepiej dwoch :decayed:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 23:33_________________________________________________

co to Tolek robiłeś ??

pewnie sie na chwile kimnal :polew:
Opublikowano

z tym kimaniem to coś w tym jest :cool1:

Opublikowano

Krolu i jak??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.