Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na 90% we wtorek 11.08.2009 bede z małżonką i synkiem - niech zobaczy ładne autka ;-)

to super :hi:

a tak w ogóle to będzie można na spocie zakupić ramki pod rejestracje , a na sobotnim spoto-grilu także naklejki bo mam już zamówione :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja będe na 95% :wink4:

Opublikowano
  • Autor

do wszystkich co przyjeżdżają na spoty , jak pada to uciekamy na zielony parking podziemny pod REAL'em 200m od GO-sportu także nie mówić że pada tylko przyjeżdżać :wink4:

Opublikowano

na 90% we wtorek 11.08.2009 bede z małżonką i synkiem - niech zobaczy ładne autka ;-)

A jednak pomyłka kolega jest z SK a nie SW :wink4:

Opublikowano

na 90% we wtorek 11.08.2009 bede z małżonką i synkiem - niech zobaczy ładne autka ;-)

A jednak pomyłka kolega jest z SK a nie SW :wink4:

:wink4: No i synkiem a tu była parka z dziewczynką.

Wszystko jasne! :>

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Keżor a czy na sobotni spocik mógłbys załatwic dwie ramki pod blachy pozdro

Opublikowano

Dzięki Wszystkim za wczorajszego spota, Keżor dzięki za sprawdzenie i za odjechanie na prostej - te 110KM już przestało mi wystarczać :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe , ja też dziękuje wszystkim spotowiczą , no parka z dziewczynką koks , poprostu lubią parkować obok audi :mysli::polew:

ramki mam w bagażniku i nie ukrywam że chciałbym je sprzedać jak najszybciej bo mi strasznie drżą razem z basem :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze jedno pytanie po wczorajszym spocie :

Jakiej firmy termostat najlepiej kupić? bo w wyszukiwarce nic nie znalazłem :/

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jedno pytanie po wczorajszym spocie :

Jakiej firmy termostat najlepiej kupić? bo w wyszukiwarce nic nie znalazłem :/

oryginalny w salonie audi :wink4: zamówić Ci ?? bo dziś i tak jade do audi zamawiać termostat dla Stanleya :cool1:
Opublikowano

poszło na PW ;)

Opublikowano

Kezor jak mozesz to dopisz mnie na swoją czarną liste na sobotę :wink4: , będe sam na stowe

Opublikowano

Ja niestety w piątek wyjeżdzam do Płocka więc mnie na grilu nie będzie.

Trzeba będzie sprawdzić w trasie nowy termostat :gwizdanie:

Opublikowano

postaram sie namowic Ule na grilla, w sumie to mnie zabije ale jej powiem ze jest :)))...cdn :D

ostatnio opuscilem spota, na poprzednim bylem chwilke na sam koniec,ps (przegub kaput. ) thx za badanie techniczne,teraz mnie nie bylo wiec sobota by byla rehabilitacją, pozdrawiam

Opublikowano

Ja dam Wam znać ale w piątek chyba wyjeżdzam więc raczej mnie nie będzie choć są też newsy aby przełożyć wyjazd na po weekendzie. :)

Opublikowano

Siemka Keżor a dużo tych ramek masz w tym bagasżniku?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 00:48_________________________________________________bagażniku :hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Keżor a dużo tych ramek masz w tym bagasżniku?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 00:48_________________________________________________bagażniku :hi:

no jeszcze sporo :decayed:
Opublikowano

Kezor co tam na sobote trzeba miec ze soba na grilla?? tylko kubasa? czy pieczywo tez.. jakas musztarda albo ketszup ?? Alkohol tez we własnym zakresie?? :kox::mysli: , mysle ze się to innym tez przyda co pierwszy raz na grill jadą , bo niby wiadomo o co biega ale zeby nie było niescisłości :gwizdanie: , z alkoholem oczywiscie zart.... nigdy nie jezdzimy po alkoholu... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

sklep jest przy samym domu także nie trzeba sie o nic martwić , kiełbaski można wziąć ze sobą , ale nie takie ilości jak ostatnio ;)

bułeczki załatwie , grill jest , drewno jest , nie umrzemy :D

Opublikowano

Ula chyba woli BMW więc przyjade sam, nie no tak na powaznie to bede sam bo Ula gdzies z kolezankami idzie , a co do sklepu to warto pamietac ze moze byc problem bo to swieto, ale kazdy sobie poradzi :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.