Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema, wróciłem wkońcu i nadrobiłem te kilka stron :) brakowało mi we wtorek tego spota ale co poradzić :przebiegly: to widzimy sie we wtorek :cool1: lece nadrabiać reszte tematów :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema

Opublikowano
  • Autor

Siema

i jak tam? doszedłeś już do siebie ?? :naughty:

Marta zdała prawko :good: za pierwszym podejściem :notworthy: dobrego miała nauczyciela jak widać :evil:

Opublikowano

to pogratuluj jej :wink4:

heh no myślę że nie mówisz o siebie... :polew:

Ty przecież jesteś mistrzem prostych na strefie :naughty:

Opublikowano

Dobrze Miszka że nic poważnego, jeśli chodzi o holowanko to żaden problem był. pozdrawiam :hi:

Opublikowano

MY CHCEMY GRILL NA ZAKOŃCZENIE SEZONU ... :kox: :kox:

Opublikowano

Siemanko, co tam słychać w wielkim mieście? :cool1: jak tam spocik dziś normalnie się odbywa bo dawno mnie nie było... :hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemanko, co tam słychać w wielkim mieście? :cool1: jak tam spocik dziś normalnie się odbywa bo dawno mnie nie było... :hi:

no raczej :>

MY CHCEMY GRILL NA ZAKOŃCZENIE SEZONU ... :kox: :kox:

też no raczej :kox:

może za tydzień na spocie zrobimy grilla ?? można skoczyć na doline (pare metrów od parkingu gdzie sie spotykamy )

Opublikowano

Kurcze a mi ustalili Hale na 20.00 we wtorki i d*pa z przyjechania do Was co jakiś czas.

Zawsze była na 21.30 a w tym roku na 20.00 :(

Opublikowano

Witam wszystkich

Chcialem dzis zawitac do was pierwszy raz ale podlaczam sterownik zamka i nie wiem ile mi zejdzie bo nie wiem jak..

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich

Chcialem dzis zawitac do was pierwszy raz ale podlaczam sterownik zamka i nie wiem ile mi zejdzie bo nie wiem jak..

a u nas chyba ktoś umiał to zrobić także co dwie głowy to nie jedna i przyjeżdżaj to postaramy sie pomóc :)
Opublikowano

Mivszka82 ale pojechal na urlop. A ktos z was ma podlaczony sterownik maxicar??

Opublikowano

Uwaga :!:

Pojawiła się możliwość zapisów na kolejną turę polarków klubowych.

Szczegóły znajdziecie >> TUTAJ <<

Serdecznie zapraszam :)

Dziękujęi pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Mivszka82 ale pojechal na urlop. A ktos z was ma podlaczony sterownik maxicar??

a z czym konkretnie masz problem??

amasz jakiś schemat lub fote jak to wygląda? bo po wciśnięciu guzika pewnie na jednym z dwóch przewodów wychodzących ze sterownika pojawia sie masa - wpinając się w odpowiednie miejsce central powinien się albo otworzyć albo zamknąć. Przydatną sprawą przy podpinaniu jest miernik elektryczny, lub nawet sama próbówka na 12v

Ja niestety jestem w trakcie remontu i dostęp do kompa mam jedynie wieczorami, Tedik u lakiernika więc ani podjechać ani w dzień napisać ale może uda mi się jakoś Ci pomóc ;)

Opublikowano

Dzieki za spota za tydzien mnie niestety nie bedzie (urlop)

Opublikowano
a z czym konkretnie masz problem??

amasz jakiś schemat lub fote jak to wygląda? bo po wciśnięciu guzika pewnie na jednym z dwóch przewodów wychodzących ze sterownika pojawia sie masa - wpinając się w odpowiednie miejsce central powinien się albo otworzyć albo zamknąć. Przydatną sprawą przy podpinaniu jest miernik elektryczny, lub nawet sama próbówka na 12v

Jutro bede probowal jeszcze podlaczyc jak sie nie uda to strzele fotki jak to wyglada. Zasilanie dziala tylko musze skumac ktory kabelek do ktorego :)

Mam takie cos http://moto.allegro.pl/item738402239_sterownik_zamka_audi_a3_a4_a6_a8_2x_scyzoryk_logo.html od razu link dla kolegi ze spota

Opublikowano
  • Autor

siemka, wczoraj spocik jak zawsze udany , sorki za spóźnienie :P ale za to zostałem do końca :) spot zakończyliśmy w KFC ;)

i jak zawsze pełno aut a odzywa sie na forum pare osób :cool1: piszcie i zachęcajcie nowych :wink4:

i wkońcu to nie ja musze wrzucać zdjęcia ze spotu na forum :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich! Niestety wczoraj nie mogłem do Was wpaść - praca... :kwasny:Ale za tydzień jak się nic nie zmieni to na bank będę!

P.S. Keżor a gdzie są fotki z przed dwóch tygodni? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.