Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak szukałem pod 312 to każdy co dzwoniłem mówił że pod 288 ma. Źle szukasz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

za poźno na odwiedziny, ale jak masz whisky to wpadaj

balentajs może być...? :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

Kuźwa Seski zacisków pod 288 na allegro od chója i jeszcze trochę :gwizdanie:

kurde ale ja potrzebuje na już...![br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

ja nie potrzebuje lusterka, żonka mi towarzyszy :tongue4:

że niby taka dobra...? :kox:

moze być balentajs :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib, wkleiłeś jakiś filmik czy coś? bo nic nie widać

Arturze...masz nakopane w dupsko :decayed:

wiesz jaki mam teraz porządek? :naughty: chłoopie, lux :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę stąd, nie chcę uczestniczyć w klubowym przybijaniu gwoździa przed kompem :hi:

wolisz zrobic to samemu? :gwizdanie:

nie on woli się wyspać przed pracą...

i ja też już o tym myślę... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa już widać, aaa i Cie pocieszę, wynik ten jest bardzo zawyżony, nie sugeruj się tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za poźno na odwiedziny, ale jak masz whisky to wpadaj

balentajs może być...? :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

Kuźwa Seski zacisków pod 288 na allegro od chója i jeszcze trochę :gwizdanie:

kurde ale ja potrzebuje na już...![br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

ja nie potrzebuje lusterka, żonka mi towarzyszy :tongue4:

że niby taka dobra...? :kox:

moze być balentajs :>

to jaki adresss? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://postimage.org/image/1r6ccs9dw/

jak wam sie podoba ? Seria+ SOFT GTO 1.8 TQ :)

coś nie teges, wykres pofalowany jak tsunami japońskie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że ciulowato szukasz http://moto.allegro.pl/zacisk-prawy-lub-lewy-przod-audi-a4-1-8-t-96r-i1505774169.html[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________

Jak szukałem pod 312 to każdy co dzwoniłem mówił że pod 288 ma. Źle szukasz :tongue4:

:wallbash: to co mam cholera szukać 312 żeby znaleść swoje...?

Znajdź pod 312 to ożenie Ci moje :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

312 mm to tylko większa tarcza, więc nie wiem po co ta cała napinka o dużych heblach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz taki i taki[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________

Mówiłem że ciulowato szukasz http://moto.allegro.pl/zacisk-prawy-lub-lewy-przod-audi-a4-1-8-t-96r-i1505774169.html[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________

Jak szukałem pod 312 to każdy co dzwoniłem mówił że pod 288 ma. Źle szukasz :tongue4:

:wallbash: to co mam cholera szukać 312 żeby znaleść swoje...?

Znajdź pod 312 to ożenie Ci moje :tongue4:

Sorki tutaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że ciulowato szukasz http://moto.allegro.pl/zacisk-prawy-lub-lewy-przod-audi-a4-1-8-t-96r-i1505774169.html[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________

Jak szukałem pod 312 to każdy co dzwoniłem mówił że pod 288 ma. Źle szukasz :tongue4:

:wallbash: to co mam cholera szukać 312 żeby znaleść swoje...?

Znajdź pod 312 to ożenie Ci moje :tongue4:

to widziałem ale to jest jakieś ciulstwo... boje się brać takich które wyglądają gorzej niż moje... :decayed:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:23_________________________________________________

Tu masz taki i taki[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________

Mówiłem że ciulowato szukasz http://moto.allegro.pl/zacisk-prawy-lub-lewy-przod-audi-a4-1-8-t-96r-i1505774169.html[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________

Jak szukałem pod 312 to każdy co dzwoniłem mówił że pod 288 ma. Źle szukasz :tongue4:

:wallbash: to co mam cholera szukać 312 żeby znaleść swoje...?

Znajdź pod 312 to ożenie Ci moje :tongue4:

Sorki tutaj

ja dzisiaj byłem pod mikołowem i okazalo się że za duży...

i drugi koleś też nie miał 288... :kwasny:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________

312 mm to tylko większa tarcza, więc nie wiem po co ta cała napinka o dużych heblach

i tu pucek masz racje bo niczym się nie różnił ten co go dzisiaj oglądałem, nawet tłoczek i klocki był te same, tylko widać pod większą tarczę...

niby jakaś drobna różnica będzie ale znikoma...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:27_________________________________________________ps. właśnie bulczas znalazłęm ci już 321 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta różnica to nasza podświadomość i sam fakt wymiany na większe, po za tym zakładasz nową tarczę i nowy klocek więc to już lepiej hamuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas, za 250 zł mogę mieć jarzma z zaciskami pod 312mm ale chyba spasuję, bo po co mi taki lans :gwizdanie:

Seski, żeby założyć 321 musisz wpakować dużo więcej kasy niż same zaciski/tarcze/klocki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta różnica to nasza podświadomość i sam fakt wymiany na większe, po za tym zakładasz nową tarczę i nowy klocek więc to już lepiej hamuje

pucek na logike masz małą różnicę bo z praw fizyki to wynika, (łatwiej zatrzymać coś na dużej średnicy niż na małej, większa modulacja) jednak jeśli nawet tłoczek nie jest większy i mocniejszy to 288 spokojnie starczą ;)[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:32_________________________________________________

Bulczas, za 250 zł mogę mieć jarzma z zaciskami pod 312mm ale chyba spasuję, bo po co mi taki lans :gwizdanie:

Seski, żeby założyć 321 musisz wpakować dużo więcej kasy niż same zaciski/tarcze/klocki :decayed:

przecież ja nie chce pakować 321...

ja chce sprawne 288...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...