Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Wszystkim

Jakiej firmy unikać w przypadku rozglądania się za przednimi lampami?? bo z tego co pamiętam DEPO i FK były w porządku tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

kezor jak chcesz dam ci namiar na kolesia od gwintu, to saintadamus i gwint ma KW za 399zl

to on dalej tego nie sprzedał ? :cool1: już sie kiedyś zamierzałem na niego , ale nie miałem 400stów na zbyciu , no nic, kupuj bo warto ;)

:hi: Wszystkim

Jakiej firmy unikać w przypadku rozglądania się za przednimi lampami?? bo z tego co pamiętam DEPO i FK były w porządku tak??

sonar , dayline a właściwie jak kupujesz to tylko valeo , depo , fk , tyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item721515166_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98_depo.html czyli te depo warto brać pod uwage?

bo z tego co widze to nie bede musiał ciąć błotników.. bo powiedzmy sobie szczerze ja nie mam gdzie termostatu póki co zmienić w taką pogode to o wierceniu i targaniu blach nawet wole nie myśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item721515166_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98_depo.html czyli te depo warto brać pod uwage?

bo z tego co widze to nie bede musiał ciąć błotników.. bo powiedzmy sobie szczerze ja nie mam gdzie termostatu póki co zmienić w taką pogode to o wierceniu i targaniu blach nawet wole nie myśleć ;)

Takie mam Wolf, ostatnio wspominał coś, że chce zespolone, może on Ci sprzeda swoje...

A sobie kupi zespolone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezor ale skoro nie sprzedal to chyba jakas lipa jest co? poza tym czytalem, ze jakies gumki na dole amorka na laczeniu moga nie pasowac z 1,8T do mojego :mysli:

zreszta ja na razie odpuszczam, bo tak jak juz pisalem to musze w oponki zainwestowac a gwint jakis sie zakupi moze w przyszlym roku na wiosne

zreszta ciagle woze te springi w bagazniku, wiec moze je zaloze :mysli: chociaz idzie zima i nie wiem czy to ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko luz mieszkam z 500m od Ciebie więc pewnie da rade je zobaczyć przed zakupem jeszcze ;)

czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś chciał takie reflektory po tjuningu :naughty: jak link powyżej to u mnie w firmie po rabacie dla klubowiczów po 470 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy będzie może ktoś z vagiem na spocie 8.09? chciałbym podpiąć moją a4, zrobić logi i ewentualnie zdiagnozować jak by coś jej dolegało. Oczywiście nie za free :naughty:

W Dąbrowie pewnie też bym gdzieś zrobił ale wolałbym kogoś od nas z klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy będzie może ktoś z vagiem na spocie 8.09? chciałbym podpiąć moją a4, zrobić logi i ewentualnie zdiagnozować jak by coś jej dolegało. Oczywiście nie za free :naughty:

W Dąbrowie pewnie też bym gdzieś zrobił ale wolałbym kogoś od nas z klubu.

jak zaczniesz jeździć w miare regularnie na spoty to bardzo chętnie będziesz miał za free wszystko :wink4: a co dolega autu :kox: ?? widze że spalanie troche duże, jeżeli masz seryjny program :wink4: pewnie termostat dupnięty :decayed:

Siema ludzie !!! :hi: wczoraj znowu pisałem z konta Karoliny :P

Wiec Kanar ta wiadomosc od WOLFowa równiez była skierowana do ciebie

no w życiu by my sie nie domyślili :chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wsumie nie takie duże , bo wychodzi troche powyżej 7 litrów , a to jest do przeżycia jak sie lata dość szybko po mieście :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 1200 na baku robie

no nie zartuj, ja robie max 1000 km :mysli:

termostat dupnięty

podejrzewam, ze w moim rowniez bo zauwazylem, ze ostatnio troszke dluzej sie rozgrzewa z rana. czy to moze normalne przy tej pogodzie w dieslu (nigdy wczesnij nie jezdzilem dieslem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam termostat zdrowy a pelna temperature 88-90 stopni mam po ok 6 km przejechanych i zawsze tak mialem

a 1200 robie jak nie cisne furmanki za szybko :cool1: ale 120-140 i mowie oczywiscie o trasie, w miescie "tylko" 1000 zrobie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa czyli u mnie wszystko oki bo jest dokladnie tak samo jak u ciebie :good: dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze w moim rowniez bo zauwazylem, ze ostatnio troszke dluzej sie rozgrzewa z rana. czy to moze normalne przy tej pogodzie w dieslu (nigdy wczesnij nie jezdzilem dieslem)?

jak masz climatronik , to naciśnij jednocześnie zamknij obieg (autko) i strzałke do góry , następnie plusem znajdź sobie kanał 49 i tam będziesz miał dokładną wartość w stopniach płynu chłodzącego , po normalnej jeździ powinno dobić do 90 i wahać sie max o 87 do 104 , jak jest poniżej 86 to termostat powoli sie kończy , jak jest mniej niż 80 to polecam wymienić na ori z ASO :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagrzewa mi sie do 90 stopni i tak caly czas trzyma ale poprostu w ostatnich dniach z rana dluzej sie nagrzewa i myslalem ze cos jest nie tak ale to pewnie norma przy takich temp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...