Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

No i wszystko jasne, piszemy się na jutro, chętnie się ściulam :decayed:

Konkrety, co gdzie i kiedy, no i ile wódki zabrać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

No i wszystko jasne, piszemy się na jutro, chętnie się ściulam :decayed:

Konkrety, co gdzie i kiedy, no i ile wódki zabrać :kox:

Pucek nie licz na wiele - stawiam zerowy odzew i c**j - same dziady na SK :thumbdown: ten wątek kuleje jak i SG od kilku miesięcy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to że impreza wypali, jestem dobrej myśli, tym bardziej że nie tylko mnie suszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano :hi:

i co z jutrzejszym imprezowaniem bo nikt tu nie pisze w tym temacie ja jak już mówiłem śmigam nie wiem czy Krolu i Pucek z Anią, którzy się pisali dalej są chętni bo się nie odzywali ale spróbuje to jutro ustalić a co z resztą :eusathink: z Gregorem gadałem przed chwilą i on by do nas dojechał już konkretnie na jakąś imprezę po swojej rodzinnej imprezie pisać konkretu kto ma ochotę :banan:

szczerze jebie mnie to, jak będzie cyna idę ale nie będę sztucznie nakręcał tematu....widać nikt nie czuje takiej potrzeby :facepalm:

ja jutro z rana jadę na kole na Krk do brata i wieczór ma wolny :whistling:

no to pijem jutro :kox: choćby w parku :whistling:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

no więc pewni są

Pucek z Anią

Diman z Kaśką

znajomi Dimana i ich koleżanka

Gregor dojedzie do klubu

Krolu ale nic pewnego

Miszka

Ktoś jeszcze chętny :eusathink:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

dobra zastanówcie się jutro tu zajrzę i najwyżej się dogadamy mój nr znacie więc dzwonić

a teraz idę odespać ta jutrzejszą imprezę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman, tak jak gadałem, jak jutro uda nam się załatwić nocleg dla Ali u dziadków to będziemy na 100%, czyli na 99% będziemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze bede ale niejestem pewien bo w niedziele musze isc do roboty :facepalm:

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

poszedl bym na ich koncert, oni chyba podkladaja glosy lub wymyslaja te bajeczki typu kapitan bomba, kon rafal itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiTTam :hi:

ja moze bede ale niejestem pewien bo w niedziele musze isc do roboty :facepalm:

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

poszedl bym na ich koncert, oni chyba podkladaja glosy lub wymyslaja te bajeczki typu kapitan bomba, kon rafal itp :decayed:

dokładnie to są oni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiTTam :hi:
ja moze bede ale niejestem pewien bo w niedziele musze isc do roboty :facepalm:

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

poszedl bym na ich koncert, oni chyba podkladaja glosy lub wymyslaja te bajeczki typu kapitan bomba, kon rafal itp :decayed:

dokładnie to są oni :decayed:

to pelen szacun chcialbym sie z nimi napic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano :hi:

i co z jutrzejszym imprezowaniem bo nikt tu nie pisze w tym temacie ja jak już mówiłem śmigam nie wiem czy Krolu i Pucek z Anią, którzy się pisali dalej są chętni bo się nie odzywali ale spróbuje to jutro ustalić a co z resztą :eusathink: z Gregorem gadałem przed chwilą i on by do nas dojechał już konkretnie na jakąś imprezę po swojej rodzinnej imprezie pisać konkretu kto ma ochotę :banan:

szczerze jebie mnie to, jak będzie cyna idę ale nie będę sztucznie nakręcał tematu....widać nikt nie czuje takiej potrzeby :facepalm:

ja jutro z rana jadę na kole na Krk do brata i wieczór ma wolny :whistling:

no to pijem jutro :kox: choćby w parku :whistling:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

no więc pewni są

Pucek z Anią

Diman z Kaśką

znajomi Dimana i ich koleżanka

Gregor dojedzie do klubu

Krolu ale nic pewnego

Miszka

Ktoś jeszcze chętny :eusathink:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

dobra zastanówcie się jutro tu zajrzę i najwyżej się dogadamy mój nr znacie więc dzwonić

a teraz idę odespać ta jutrzejszą imprezę :hi:

ja tez bede :wink:

kto chciałby robić za mojego drivera dzisiaj w nocy ???????:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanej imprezki życzę. :wink4:

Spiżdżam i do zoba za 2 tygodnie... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc do tych co chcą imprezować dzisiaj my czyli Kasia i Diman, Ania i Pucek moi znajomi i ich koleżanka Gregor dojedzie bez pośrednio do klubu pijemy u mnie jak ktoś jeszcze chętny to zapraszam do nas potem śmigamy do Katowic zarzucić jakiś klub :kox: jeszcze nie wiadomo jaki ale to się wykombinuje na miejscu.

Widziałem, że Oko chętny jakoś się musimy zgadać na komórce odezwę się do ciebie chyba, że masz ochotę podjechać do mnie to zapraszam ale musisz jakoś się potem do kato dostać :whistling:

Miszka do ciebie też zadzwonię chyba że wpadniesz ale tak samo potem na kato się musisz dostać :whistling:

zaczynamy u mnie o 19 :banan: potem kato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...