Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

dojazd do pracy 15 km trasą + jakieś dojazdy zazwyczaj trasą szybkiego ruchu.

No chyba że mój styl jazdy jest jakiś specyficzny (raczej turbina ma co robić). Ale jak jeżdżę oszczędnie to nie spala dużo mniej

Z tego co wczoraj czytałem na forum to dużo AVF-owców zali się, że im nie chce zejść poniżej 9L !!!!!!!!!!!

Ja Ci Vagowałem autko... i kanar podeśli mi wyniki na maila...

Tak jeszcze co wyczytałem to źle ustawiony kąt wtrysku...

Dziś jeszcze trochę poczytam co trzeba sprawdzić.. a jak nie to za tydzień logujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Mój podpis, to jest z tych rzeczy mniej poważnych... :naughty:

Dla mnie ważne, że wczoraj od dłuższego czasu przeskanowałem sobie autko i co....... Tylko 1 błąd i to jeszcze jakiś od nieszczelności na centralnym... auto malina... nawet te osiągane prędkości mu nie szkoda - twarda bestja :decayed:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 12:57_________________________________________________

:embarrassed:

Krolu w okolicach 17 dopiero bede w domu to podeśle, bo teraz nie ma nikogo w domu kto mógłby mi laptopa otworzyć ;)

Jasne poczekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd do pracy 15 km trasą + jakieś dojazdy zazwyczaj trasą szybkiego ruchu.

No chyba że mój styl jazdy jest jakiś specyficzny (raczej turbina ma co robić). Ale jak jeżdżę oszczędnie to nie spala dużo mniej

Z tego co wczoraj czytałem na forum to dużo AVF-owców zali się, że im nie chce zejść poniżej 9L !!!!!!!!!!!

Ja Ci Vagowałem autko... i kanar podeśli mi wyniki na maila...

Tak jeszcze co wyczytałem to źle ustawiony kąt wtrysku...

Dziś jeszcze trochę poczytam co trzeba sprawdzić.. a jak nie to za tydzień logujemy

martys 888 widzisz nadworny mechanik ci pomoże chociaz na forum pogrzebie ma chłopak czas z roboty go wywalili to sie nudzi :polew: :polew:

terza tylko sie edukuje i strony na katowickich zaczyna nabijać a nie jak do tej pory na gliwicach za co nie mam do niego żalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym kącie wtrysku też kilka razy czytałem, więc może to jest trop.

Wyczytałem też że kontrolka od ASR o której Ci wczoraj mówiłem często jest powodowana wyłącznikiem STOP'u. A chyba jak dobrze pamietam to wczoraj VAG pokazał własnie błąd wyłącznika lub światła stopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martys 888 widzisz nadworny mechanik ci pomoże chociaz na forum pogrzebie ma chłopak czas z roboty go wywalili to sie nudzi :polew: :polew:

terza tylko sie edukuje i strony na katowickich zaczyna nabijać a nie jak do tej pory na gliwicach za co nie mam do niego żalu

Wypraszam sobie... :foch: z roboty sam odszedłem to raz... nadworny mechanik... chya nie to dwa ... nie nudzę się tylko ciężko pracuję na b6... to trzy :decayed: a forum przeglądałem wczoraj po spocie... to cztery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martys 888 widzisz nadworny mechanik ci pomoże chociaz na forum pogrzebie ma chłopak czas z roboty go wywalili to sie nudzi :polew: :polew:

terza tylko sie edukuje i strony na katowickich zaczyna nabijać a nie jak do tej pory na gliwicach za co nie mam do niego żalu

Wypraszam sobie... :foch: z roboty sam odszedłem to raz... nadworny mechanik... chya nie to dwa ... nie nudzę się tylko ciężko pracuję na b6... to trzy :decayed: a forum przeglądałem wczoraj po spocie... to cztery

:tongue4:

podobno sie nie wściekasz jak ktos cie chwali a ty co focha mi tu zarzucasz :rose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym kącie wtrysku też kilka razy czytałem, więc może to jest trop.

Wyczytałem też że kontrolka od ASR o której Ci wczoraj mówiłem często jest powodowana wyłącznikiem STOP'u. A chyba jak dobrze pamietam to wczoraj VAG pokazał własnie błąd wyłącznika lub światła stopu

To na pewno sprawdzimy ten kąt ... za tydzień... a o tym ASR-ze zapomniałem :embarrassed: dobrze, że przypomnaiłeś chociaż i tak bym po błędach do tego doszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martys 888 widzisz nadworny mechanik ci pomoże chociaz na forum pogrzebie ma chłopak czas z roboty go wywalili to sie nudzi :polew: :polew:

terza tylko sie edukuje i strony na katowickich zaczyna nabijać a nie jak do tej pory na gliwicach za co nie mam do niego żalu

Wypraszam sobie... :foch: z roboty sam odszedłem to raz... nadworny mechanik... chya nie to dwa ... nie nudzę się tylko ciężko pracuję na b6... to trzy :decayed: a forum przeglądałem wczoraj po spocie... to cztery

:tongue4:

podobno sie nie wściekasz jak ktos cie chwali a ty co focha mi tu zarzucasz :rose:

Nie chcę zniechęcić nowego kolegę i go przestraszyć... :gwizdanie: nasze żarty to wiadomo mi nie przeszkadzają :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgniecionym prawym bokiem w klubie

zrobiłeś to bo nie pytałem :mysli:

Nie wczoraj po telefonie do HDI dowiedziałem się, że kasa ma by jutro na koncie, ale nie wiem ile bo nie mogli mi podać kwoty przez tel ... poza tym na razie nie wiem kiedy to robić bo codziennie potrzebuję autka :confused4: ale postaram sie jak najszybciej... [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

krolu czemu cię nie widac na forum :mysli:

jak nie :

krolu, Rafal87, Miszka82, Maxito1981, Kanar, marys888 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu wymieniles ten krociec ?

na jutr sobie to zaplanowałem... wcześnie było trochę zimno a nie mam garażu ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgniecionym prawym bokiem w klubie

zrobiłeś to bo nie pytałem :mysli:

Nie wczoraj po telefonie do HDI dowiedziałem się, że kasa ma by jutro na koncie, ale nie wiem ile bo nie mogli mi podać kwoty przez tel ... poza tym na razie nie wiem kiedy to robić bo codziennie potrzebuję autka :confused4: ale postaram sie jak najszybciej... [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

krolu czemu cię nie widac na forum :mysli:

jak nie :

krolu, Rafal87, Miszka82, Maxito1981, Kanar, marys888 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Maxito1981, marys888, Kanar, Miszka82, czester1800 i 0 Gości przegląda ten wątek.[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:23_________________________________________________ja cie nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxito1981, marys888, Kanar, Miszka82, czester1800 i 0 Gości przegląda ten wątek.[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:23_________________________________________________ja cie nie widze

Bo czytam też jeszcze inne wątki... i przeskakuję z 1 na 2 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...