Skocz do zawartości
IGNOROWANY

J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

Felga bardzo fajna i widac, ze opony jest nawet sporo [na oko tyle, ile przy 19" w B6].

Ja bym bral :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę poczekać tydzień aż się określi z ceną, ale przyznam że podobają mi się strasznie, jedynie obawiam się rozmiaru:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela konkretna :kox: Szkoda że to nie BBS tylko ASA. Ale mimo wszystko warto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw fajne nie powiem powozil by sie :wink4: Ale jezdzilem e39 z 3.0 benzyna i potem jezdzilem b6 1.8t quattro... Powiem wam ze lepsze wrazenie zrobilo na mnie b6... miejsca prawie tyle samo, w srodku jakby przyjemniej a wlasnosci jezdne bija ta bmke na glowe... i to jest auto o klase nizsze! Duza jest roznica miedzy komfortem e39 i e61?? Bo jesli nie to kasa wieksza niż a4 więc po co przepłacać :wink4: Ale wrażenie robi bardzo duże... tylko tak jak koledzy pisali sedan jest juz całkiem śliczny :) Milego użytowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś Ci się pokręciło, miejsca w e39 jest nieporównywalnie więcej bo poprostu auto większe w b6 jest ciasno a za kierowcą nikt nie siądzie.

Ale jezdzilem e39 z 3.0 benzyna i potem jezdzilem b6 1.8t quattro... Powiem wam ze lepsze wrazenie zrobilo na mnie b6... miejsca prawie tyle samo, w srodku jakby przyjemniej a wlasnosci jezdne bija ta bmke na glowe.

Dziwne bo 3.0 w BMW ma w serii 231KM (7,4s do100) a audi chyba 150KM (8,6s) ale odczucia to jedno a real co innego. Większe auto inaczej czuć przyśpieszenia i prędkość.

Duza jest roznica miedzy komfortem e39 i e61??

Ja odczuwam teraz dużą różnicę na minus. Wszystko wina opon ponieważ teraz mam cholernie twarde runflat'y. Mam zamiar je wywalić bo na tym nie da się jeździć w Polsce.

Myślę że b6 i e39 nie można porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem na mysli przyspieszenia bo a tych wersjach silnikowych bmw jest bardzo żwawe :naughty: No a z tym miejscem w srodku bym polemizował... Jest mniej w b6 ale niewiele... zresztą rozmawiałem z kumplem który sprowadza przeważnie 3 marki( audi . bmw , mercedes) i powiedział ze własnie w b6 jest juz dużo miejsca i bardziej by ją porównał do serii 5 niż serii 3 bmw... takie jest moje zdanie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ale ja mam już poprawiny kolektor. :)

Sprawa kół; niestety kolega sprzedał auto z kołami:/ ale za to pojawiły się u mnie czarne nerki :)

Fotki niedługo.[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:13_________________________________________________Jeśli kogoś interesuje jeszcze moje bmw to prezentuję nowe fotki.

Dawno nie aktualizowałem galerii. teraz auto wygląda tak :)

dscn0334i.jpg

dscn0335.jpg

dscn0336s.jpg

dscn0337o.jpg

dscn0338z.jpg

dscn0339h.jpg

dscn0340c.jpg

dscn0341x.jpg

dscn0342y.jpg

dscn0344n.jpg

dscn0345e.jpg

dscn0346c.jpg

dscn0347g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna "5" moje nastepne auto ale w sedanie i tez m-pakiecie :kox: za***isty masz srodek taki bym chcial i ta kiera jest :kox: trzymalem taka w bmw 120d 2005r i swietnie uczucie oraz wyglad , wybor felg chyba jeden z 2 najlepszych do tego modelu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...