Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Michael Jackson nie żyje


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

no osobiście nie znałem , a dużo sie mówiło o nim i o dzieciach i w ogóle to co ze sobą zrobił ...

dlatego napisałem że był jaki był :)

jeżeli chodzi o muzyke to była genialna i dla mnie numer jeden jest http://www.youtube.com/watch?v=C-blEgMyJwU :hi:

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 00:50_________________________________________________zobaczcie sobie link który wysłałem , jeb..e dzieci neo ... niby już potwierdzili że umarł , a 19sekund temu dodane komentarze typu R.I.P. :wallbash: i to w filmiku wstawionym w 2007roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda dla muzyki.

WIELKA...

Można go lubić, można i nie, ale jego wkład w świat muzyki i kultury jest niezaprzeczalny.

Rest In Peace Michael...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no osobiście nie znałem , a dużo sie mówiło o nim i o dzieciach i w ogóle to co ze sobą zrobił ...

dlatego napisałem że był jaki był :)

jeżeli chodzi o muzyke to była genialna i dla mnie numer jeden jest http://www.youtube.com/watch?v=C-blEgMyJwU :hi:

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 00:50_________________________________________________zobaczcie sobie link który wysłałem , jeb..e dzieci neo ... niby już potwierdzili że umarł , a 19sekund temu dodane komentarze typu R.I.P. :wallbash: i to w filmiku wstawionym w 2007roku

Z Tymi dziecmi to nic nigdy nie bylo potwierdzonego.. Pamietaj tam gdzie duza kasa tam tez zazdrosc i proby szantazu zniszczenia wizerunku itd.. Niestety czlowiek to zachlanna bestia i bardzo zazdrosna chcialby wszystko miec a przy tym sie nie narobic.. No ale nie mozna tez tego odrzucic..

Co do Michaela to byl legenda za zycia.. I to jest wlasnie wielkosc jego Osoby.. Niech Spoczywa w Pokoju w sumie jego zycie bylo juz jedna wielka mekka bez tony proszkow nie dawal by rady po prostu..

;(

Zegnaj Krolu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwak był, ale za muzę pełen szacun :hi:

Popieram. Full respect :notworthy: :notworthy: :notworthy: Na szczęście jego muzyka nie zginie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no król odszedł... dowód nie pokonany rekord wszech czasów ilości sprzedanego albumu :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj wylaczalem peceta [podawali informacje o karetce] to juz mialem przeczucie...

Smutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każdego przychodzi pora... ale trzeba przyznać że wkład w światową muzykę miał ogromny...

niech spoczywa w pokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...