Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Michael Jackson nie żyje


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Był legendą, jest i będzie :notworthy:

Proponuję zmienić temat. MJ nigdy nie umrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umrze nigdy jego muzyka i sława jaką miał, dziś na programach muzycznych w większości Jego kawałki, aż się łezka w oku kręci. Wielki szacunek dla Niego za to co osiągnął zupełnie od zera. Na pewno będzie pamiętany obok takich sław jak Elvis, Curt, Jimi. Aż strach pomyśleć że nie mam ani jednej jego płyty, chociaż znam większość kawałków niemalże na pamięć, chyba polece kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez moje dziecinstwo i nie tylko dziecinstwo przelecialo wraz z jego muzyka.. mialem ogromna nadzieje pojechac na koncert, niestety juz nie mam szansy ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...smierc jest nieodlacznym elementem zycia kazdego czlowieka...przeszedl do miejsca gdzie sa Lennon,Cobain,Elvis,2Pac i wielu innych...sluchalem teraz kawalka z koncertu w NY z 2001 i niezapomniany bedzie krok ksiezycowy,rekawiczka i wiecznie biale skarpetki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był geniuszem, a każdy geniusz ma swoje urojenia. Dzieki temu jest genialny. Nam zwykłym śmiertelnikom trudno to pojąć. Wystarczy wspomnieć Einsteina czy Johna Nasha Jr.

Zreszta Jackson miał nie tylko muzyczne talenty. Opatentował np buty do robienia tzw Ukłonu Antygrawitacyjnego:

http://www.youtube.com/watch?v=vZ0Ljd4bRIU#t=3m49s

szkic zrobiony przez Jacksona do Biura Patenetowego (U.S. Patent No. 5,255,452):

Smooth_criminal_patent.png

Historia go osądzi ale jak dla mnie będzie większa ikoną niż Elvis, Monroe czy Dean razem wzięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to gam nie lubiłem !!

Nie lubiłeś ? Jego jako osoby? Co miałeś w nim lubić ? Włosy, tyłek, zachowanie, wszystkie skandale z FAKT-u itp gazetek ? Znałeś Go ?

Czy jego muzyki, tańca ?

Jak to drugie to chyba nie lubię lub lubię :)

To tak samo jak z Freddie Mercury. Umarł Król, ... nie ma Króla.

Też psy na chłopie wieszali a Queen największe "wzięcie" miał po śmierci lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako czlowiek byl ogromnie kontrowersyjny. To jedyna rzecz ktora mozna stwierdzic na 100%. Muzyka bardzo mi sie podoba.

Dla mnie w chory sposob sprawa zostala rozdmuchana. Czytalem na onecie komentarze to juz go do Papieza porownuja i ma powstac pokolenie Jacksona tak jak pokolenie JPII... Umarl muzyk a robia z niego prawie Boga.

Temat rzeka dla brukowcow. Mial mase tajemnic i teraz brukowce zaplaca ogromne pieniadze zeby wszystkie brudy wyciagnac na swiatlo dzienne.

Pirog powiedzial swoje zdanie na jego temat i juz go wszyscy nienawidza a w sumie troche prawdy w tym bylo.

Niedlugo w kazdym domu bedzie obrazek Jacksona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochotę możesz postawić sobie obrazek Piroga (czy Pieroga :decayed:).

Jesli ktos ma potrzebe stawiania sobie obrazków MJ - bo go traktował jak Boga - ma do tego prawo.

A pokolenie MJ nie musi powstawać - ono już dawno istnieje. Mając kilka lat bawiłem sie meczboksami przy ojca BAD`zie bo walała sie wśród moich bajek na kasetach.

Wielu dzisiejszych wykonawców i przyszłych będzie pochodną jego tworczości więc nie sie co dziwić tworzeniu pokolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal.. ja sie tylko pytam gdzie była jego rodzina, która teraz chce pozywac (słusznie) lekarza i tym podobnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wychowałem się na jego muzyce, pamiętam jak dziś jak dostałem pierwszy magnetofon typu "jamnik" i do tego kaseta właśnie Michaela Jacksona i tak się zaczęło słuchanie jego muzyki. Do dzisiaj gdzieś w szafach leżą jego kasety, które kupowałem jako łepek, będzie okazja, żeby odsłuchać stare kawałki Króla Popu.

Rest In Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...