Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

20110312507.jpg

po jakim przebiegu sa te tarcze?

bo widze na nich jeszcze slady po szlifowaniu a juz sa lekko przypalone...

:mysli: :mysli: :mysli:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 17:43_________________________________________________no chyba że tak sie swiatło odbija :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są nówki :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mozesz opisac jak rezałes tego grilla, strasznie podoba mi sie efekt koncowy :hi: moze byc na priv ale mysle ze pare osob bedzie zainteresowanych opisem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tak dobrym kolegom jak Barts, który wraz z Marcinem i Grzesiem zajęli się moim autem od podstaw, czyli: rozebrali, pomalowali, poskładali w swoich domowych warsztatach, gdzie od niedawna kwitnie dużo świeżych modów i poprawek skrzyni multi np. po Panu Sopie, który to wlewa do skrzyni po 2,5l oleju za dużo :polew: Powstała oto taka maszyna jak poniżej na fotach :naughty:

Jeszcze raz bardzo ci Barts dziękuje i polecam wszystkim nowo powstający warsztat u Bartka w domu!!! :hi:

dsc013281024x768.jpg

dsc013761024x768.jpg

dsc013851024x768.jpg

dsc014611024x768.jpg

dsc015231024x768.jpg

dsc016911024x768.jpg

dsc017021024x768.jpg

dsc017211024x768.jpg

dsc013231024x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja handluje w kielcach takimi ledami. trza bylo sie odezwac:0 a o ile mi wiadomo to marek bywasz w kielcach :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurrrvvv**** To Grzesiu Ci pół dnia auto pucował a Ty je tak wynorałeś :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a czemu skrzynia ci się nie widzi i felgi :gwizdanie: :wink4: co do oświetlenia wnętrza to sprawdzałem 10tki ledów aż w końcu trafiły mi się mega mocne i porządne, ale były drogie :wallbash:

wzór felg za***isty itp tylko już jest 3 czarny avancik na nich ale jeszcze ze 3 tygodnie temu zastanawiałęm się czy jeszcze nie zamienić- a co do skrzyni jakoś nie jestem przekonany (tyle że z automatem nie miałem za wiele styczności :gwizdanie: ) w następnym aucie- cos pod 250KM będę już szukał DSG lub innej fajnej opcji żeby nie wajchować

a teraz pytanie- czy żeby wymienić diody w drzwiach trzeba boczki zdejmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a czemu skrzynia ci się nie widzi i felgi :gwizdanie: :wink4: co do oświetlenia wnętrza to sprawdzałem 10tki ledów aż w końcu trafiły mi się mega mocne i porządne, ale były drogie :wallbash:

wzór felg za***isty itp tylko już jest 3 czarny avancik na nich ale jeszcze ze 3 tygodnie temu zastanawiałęm się czy jeszcze nie zamienić- a co do skrzyni jakoś nie jestem przekonany (tyle że z automatem nie miałem za wiele styczności :gwizdanie: ) w następnym aucie- cos pod 250KM będę już szukał DSG lub innej fajnej opcji żeby nie wajchować

a teraz pytanie- czy żeby wymienić diody w drzwiach trzeba boczki zdejmować?

Nie trzeba tego robić nawet w celu dołożenia lampek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhe no bywam w szkole czasami :D a masz też ledy jakieś dobre do postojówek :gwizdanie: Co do klimatronika przekładałem samą obudowę jak już napisał Domin :wink4:

Porządna sesja musiała wpaść, więc nie było wyjścia :embarrassed:

Ale Bartek auto już ponownie wypucowane, więc Grześ nie ma się co martwić :naughty:

Ja myślę nad A6 3,0 Q 232PS ale nie wiem czy nie w manualu, bo jest wtedy większe pole manewru :tongue4:

Zgadza się można wymienić żarówki bez wyciągania boczków i tak też robiłem u siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin leniwy i nie chce mu się schylić żeby zerknąć na lampkę. :evil: Sory za OT

mów lepiej ile takie ledy :gwizdanie: a zerknąc nawet nie mam kiedy- od tygodnia próbuję ogarnąć auto w środku ale co chcę iść jakiś temat wychodzi end OT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...