Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] 2.7 TDI nowe wozidełko :)


Pzwmichal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem świezakiem na tym forum, bo jest to jeden z pierwszych postów :) próbowałem się wpisać na newbie ale chyba kiedyś już to robiłem :)

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem B7 ze świetnym moim zdaniem silnikiem 2.7 TDI. Autko sprawuje się jak dotąd bezproblemowo, zobaczymy jak długo :) Na razie trzy fotki :)

dsc057801002.jpg

dsc058371.jpg

dsc058101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne fajne ,gratki :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko, gratki :good:

Chciales koniecznie multitronica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka, daj więcej fotek + opis co ona tam w sobie ma.

Chciales koniecznie multitronica?

skąd wiesz, że to jest multi? a może tip?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka, daj więcej fotek + opis co ona tam w sobie ma.

Chciales koniecznie multitronica?

skąd wiesz, że to jest multi? a może tip?

Chodzilo mi w sumie o automat, nie czepiaj sie :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikna, tylko brak tego magicznego Q

poza silnikiem,to tam brakuje wszystkiego :cool1:

tak biednej wersji z silnikiem większym niż 2 litry to chyba jeszcze nie widziałem :mysli:

sorry za szczerość :decayed:

a,ładna fela :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko, gratki :good:

Chciales koniecznie multitronica?

szukałem auta z automatem, trafiła się okazja kupić to autko więc wziąłem :) Jest to multitronic i jestem mega zadowolony z tej skrzyni :)

Autko w środku wygląda jakby wyjechało dopiero z salonu. Pierwsza rejestracja to 03.2007. Nalatane 90500 km :)

pikna, tylko brak tego magicznego Q

poza silnikiem,to tam brakuje wszystkiego :cool1:

tak biednej wersji z silnikiem większym niż 2 litry to chyba jeszcze nie widziałem :mysli:

sorry za szczerość :decayed:

a,ładna fela :good:

nie ma sprawy :) jedni szukają max wypasu, inni zadbanego auta :P Mi tam niczego w nim nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy :) jedni szukają max wypasu, inni zadbanego auta :P Mi tam niczego w nim nie brakuje :)

a tu masz rację :wink4:,wyposażenie można zawsze wyrezać,ale z padła cacka nie zrobisz :cool1:

silniczek pierwsza klasa :good:,mój brat ma taki sam,kultura pracy rewelacja :kox:,

osobiście uważam,że pracuje dużo lepiej niż 3.0,jakoś ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko, gratki :good:

Chciales koniecznie multitronica?

szukałem auta z automatem, trafiła się okazja kupić to autko więc wziąłem :) Jest to multitronic i jestem mega zadowolony z tej skrzyni :)

Autko w środku wygląda jakby wyjechało dopiero z salonu. Pierwsza rejestracja to 03.2007. Nalatane 90500 km :)

pikna, tylko brak tego magicznego Q

poza silnikiem,to tam brakuje wszystkiego :cool1:

tak biednej wersji z silnikiem większym niż 2 litry to chyba jeszcze nie widziałem :mysli:

sorry za szczerość :decayed:

a,ładna fela :good:

nie ma sprawy :) jedni szukają max wypasu, inni zadbanego auta :P Mi tam niczego w nim nie brakuje :)

Poznasz zalety multi, jak się posypie :> Ale wygoda z tą skrzynią I klasa. Co do wyposażenia, to też chyba widzę 1 raz taką bidulkę, ale nie każdy od razu musi w auto ładować furę kasy. Ważne, że pasuje właścicielowi :good:

Dla ciekawostki - wczoraj widziałem PIERWSZY raz w życiu BMW 7 (tego brzydala z ok 2005r.) i też nawet nie miała xenonków i skóry :polew: Aż karpia zrobiłem - hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kozacka Audiola.

Gratluje zakupu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za mile słowa :D

Poznasz zalety multi, jak się posypie :> Ale wygoda z tą skrzynią I klasa.

wszystko się w aucie może posypać :) także mam to w ..... :P kupi się nową skrzynię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko z rzadkim silnikiem :wink4: trochę golas, ale wszystko w swom czasie pewnie :naughty:

wszystko się w aucie może posypać :) także mam to w ..... :P kupi się nową skrzynię :)

jasne, że tak, ale wiesz jakiego rzędu to są koszta? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaczynajcie po raz 1000 dyskusji na temat multi bo juz to nudne niczym opowiesci o 2.5 tdi...

skoro kupil to pewnie wie... a jak nie wie to moze łatwiej mu bedzie żyć bez tej wiedzy...

ciagle zapominacie ze skrzynie w b7 sa poprawione..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne autko! gratki!

jak Ci się będzie nudzić będziesz miał duże pole do popisu przy modzeniu :)

najważniejsze, że jej stan i przebieg jest perfekt!

ps. jeśli kiedyś multi padnie (odpukać) to może da się na tipa swapa zrobić? i problem byś miał z głowy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kumpel chciał mi opchnąć lampy bixenonowe z rozbitej A4, tak się zastanawiam, czy gra warta świeczki. Chce stare lampy i 1000 zł dopłaty. Trochę obawiam się braku spryskiwaczy i samopoziomowania, choć jak on sądzi cały ten system poziomujący jest wmontowany w lampy. Nie wiem czy tak jest. Pewne jest natomiast, ze przy każdej kontroli miałbym jazdę i tłumaczenie się :) [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 21:04_________________________________________________

nie zaczynajcie po raz 1000 dyskusji na temat multi bo juz to nudne niczym opowiesci o 2.5 tdi...

skoro kupil to pewnie wie... a jak nie wie to moze łatwiej mu bedzie żyć bez tej wiedzy...

ciagle zapominacie ze skrzynie w b7 sa poprawione..

no właśnie zastanawia mnie fakt, czy Audi strzela sobie samobója montując takie awaryjne skrzynie czy są to tylko opowieści typu kolega kolegi tak miał itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...