Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsza była syrenka 105 kupiona na koniec podstawówki razem z kumplami. Po ostrym użytkowaniu została sprzedana człowiekowi, który potrzebował koła i oś na wóz do traktora. :kox:

80-ka sprzedana do znajomego, zadowolony, tylko ta prędkość strasznie go kusi :gwizdanie:

Opublikowano

Audi A4 b5 1.9 tdi 110KM mam ja od stycznia tego roku ale już na dniach sprzedaje prawdopodobnie zostanie w klubie i kupuje Avanta :>

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Łada 110 1.5 rocznik 1999, jeździłem przez rok i skatowałem je do końca... z pod Poznania pojechała do Wrocławia do jakiegoś maniaka :)

Renault Laguna rocznik 1995 1.8 KAT LPG, jeździłem 10 miesięcy aż pewien młodzieniec wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu równorzędnym - wyszła kasacja + uszkodzone auto sprzedałem do Kalisza

Audi A4 1.9 TDI 110 km rocznik 1997, bardzo dobrze się jeździ, zmierzam w najbliższym czasie wykpić AC i cieszyć się dłużysz czasem... może rok, dwa... później B6 :D

Opublikowano

Fiat 126p jakieś pół roku ,dach..... i ŻYLETKI! :polew: Wstąpienie do UE i kupno wymarzony VW Golf Mk II bujałem się nim 3lata i poszedł do ojca jeżdzę nią czasami i zaraz banan wyskakuje :decayed: na myśl co się z nim przeżyło :evil: :evil: HONDA CRX ED9 moja kochana żabka :evil::kox: Sprzedana ponieważ miał pojawić się mój maluda i moja pani nie mogła się z niej wygramolić :gwizdanie:. Kupił ją młody łep i skasował po miesiącu :wallbash: :wallbash: OPEL ASTRA 1.6 GAZ- sprzedana teściowi,jezdzi nią po dziś dzień i jest zadowolony :> RENAULT MEGAN SCENIC 2.0 Przywieziony osobiście z raichu po pół roku sprzedany do Gostynia. W Marcu 2009 nadszedł czas na AUDI A4 1.9 TDI 110KM AVANT :kox: :>

Opublikowano

Wiesiu kiedyś wpadnę to dasz posiedzieć, powspominać?

W każdej chwili. Zapraszam.

A tu zdjęcia pierwszego autka kupionego przez mojego ojca w 1979 roku. Na przełomie lat 1979/80 zrobiłem prawo jazdy i to było pierwsze autko którym jeździłem. Jest co wspominać. Tej zimy pojechało na złom, niestety :(. To ostatnie zdjęcia z jego życia.

20090115197.jpg

20090115199.jpg

Opublikowano

Wiesiu kiedyś wpadnę to dasz posiedzieć, powspominać?

W każdej chwili. Zapraszam.

A tu zdjęcia pierwszego autka kupionego przez mojego ojca w 1979 roku. Na przełomie lat 1979/80 zrobiłem prawo jazdy i to było pierwsze autko którym jeździłem. Jest co wspominać. Tej zimy pojechało na złom, niestety :(. To ostatnie zdjęcia z jego życia.

20090115197.jpg

20090115199.jpg

Why? Wiesiek, why? :wallbash:

Opublikowano

Szkoda maluszka ;(

Szukam takiego dla siebie. W garażu mam ori włoski silnik 600 ccm , igła.

Opublikowano

Tu auto mojego zycia ;) którego mi najbardziej szkoda. Kupił je kolega z Warszawy i niedługo potem przerysował bok w bramie :/

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=8069&start=0

Zajeb...

Mi cały czas po głowie chodzi jakieś RWD.

Jak żonce kupię coś lepszego, to chyba jakieś E30 się zapasie i będę ładował w nie kasę ... :evil:

Opublikowano

1. ford Taunus 1974r cupe 2,3 v6 został sprzedany bo zachciało mi się nowości :wallbash: mażę jeszcze o takim

2.Toyota Celica 2,0 GTI sprzedałem bo się nacjołem na trupa

3.Seat Ibiza Cupra 2.0 ale to maleństwo śmigało sprzedałem chłopakowi z Płocka

4.BMW E-30 2.5 1989r rozbite na słupie telefonicznym :(

5.Mietek W124 3.0 AMG przebieg 550tyś km sprzedałem Ukraińcom nieraz widzę jak śmigają po Brukseli

6.A4 1,9 TDI 2004 r pierwszy diesel

http://76.img.v4.skyrock.net/764/beautiful-monster/pics/2358945647_1.jpg

Opublikowano

Toyota Celica 2,0 GTI sprzedałem bo się nacjołem na trupa

...w bagazniku znalazl i sie wystraszyl... :wink4:
Opublikowano

nastepne autko pozostalo w klubie :wink4:

Opublikowano

moja pierwsza fura to cc 700. dzielilem ten "samochod" :decayed: z bratem dlatego w sumie nie bylo komu zadbac o furacza. pare razy wlaniety, z czego 2 razy szkoda calkowita :D po odpicowaniu poszedl na gieldzie w slomczynie, za wcale niemala kase.

druga furka juz byla moja to micra rocznik chyba 97. w sumie 2 lata sie bujalem ale okazalo sie ze byl wlaniety i z tylu zaczela rdza wylazic i szpachla popekala. co ciekawe kupujacy sie tym nie zrazil i spylilem autko za 700zł mniej niz sam kupilem :shocked:

teraz juz mija drugi rok jak poruszam sie :audi: i poniewaz w ten samochod juz troche zainwestowalem to zamierzam jeszcze troche nim pojezdzic :)

Opublikowano

Golf MKIII pierwsze autko sprowadzone z Italii..czarny metal, dobry wypas.. sprzedałem i nowy nabywca zatrzymał się na słupie..Gofer poszedł do kasacji :thumbdown:

A4 Avant - Viagra :embarrassed: ..sprzedane..zostało w klubie..

Civic Coupe EJ2 ..trup, ale po zrobieniu zawiechy i swapa jeździ fajnie - ujeżdżane teraz przez mojego brata :kox:

Opublikowano

a czym teraz smigasz ragga?

Opublikowano

Moja dawna A4 2 lata temu moja wyglądała tak: 48f25ec9a86a0973med.jpg

A teraz po modach obecnego właściciela który jeździ nią 2 lata fotki przesłał mi jakoś zimą:

fc6090be3b34358emed.jpg f25ba034894d3881med.jpg

Opublikowano

moje prawdziwie pierwsze, kupione za zarobione pieniądze, nie przez tatusia :evil: to jetta 1,8 - 90 kucy - sprowadzona z amerycki z 85 r - jeździ do dzisiaj, nie raz ją widuję - potem peugeot, poszedł do kolegi i jeździ, maluszek, który się popsuł na amen dzień przed sprzedażą :wallbash: potem cinki, który do dzisiaj stoi na podwórku i mrówki mają radochę i ford mk3 z 2000 r - jeździ do dziś u mnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.