Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

o ile dobrze pamietam był kupiony z małym przebiegiem wink4

tak czy siak, mały żarcik z mojej strony bo raczej nikt przed nim ich nie wymieniał a z drugiej zaś strony nie spotkałem się aby w tym roczniku ktoś miał wtryski AH

Tak tak miał niecałe 10 tyś.

Nikt nic nie wymieniał , na 100% takie ma od nowości.

trzeba było ich na hol podpiąć Z litr więcej by Ci spaliła może decayed decayed

No i by w końcu poczuli jak Yaris za***rdala :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowywując Emeryci :decayed::polew:

no tak bym też to podsumował ( prędkości były jakie były bo jechałem za furą znajomych - Toyota Yaris 1.0 :decayed: )

ale tak czy siak trasa KR - RZ jest tak specyficzna, że cieżko tam o większe prędkości - tymbardziej za dnia

tutaj bym sie spierał, jezdze tamtedy do rodziny i na trasie krakow - tarnow to taka kaskaderke juz widywalem ze glowa mala :D - jak mialem 14 lat to takiej fantazji nie mialem :blink:

Miron - Trzeba bedzie sprawdzic reakcje na gaz w najblizszej przyszlosci :evil::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam.

nawet zakldalem sie ze sprzedawca w salonie BMW bo tez chcial mi wmowic ze byly 3.0 na pompowtryskach... ale o 335D nie chcial sie skubany zalozyc :polew: :polew:

3.0TDI bylo pierwszym silnikiem CR od audi i od pierwszego egzemplarza mialo common rail. nie ma innej opcji.

no to juz wszystko wiem :) nie wiem dlaczego ale wydawalo mi sie ze w a4 byly pompowtryski montowane do jednostek 3.0 tdi ... ale jesli sa CR to super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura oczywiście :good:,ale jak zobaczyłem to ogłoszenie( http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lrnngstxhrfj ) od razu mi się skojarzyło z Twoją maszyną lub z wizją jak może wyglądać,oglądaj póki jeszcze nie wygasło i może być to dobra inspiracja do dalszych modów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dawido_xtr66

Hehe dużo Mireczkowi :) nie brakuje ;) z bixenonem i tym pomarańczem zrobi lajtowy spokój ;) fele w grafit ;) i wszyscy go mają w Glywycach za bossa ;) Pruszkowa;) Furka z linka konkret ale, jak iść w black to na maxa bez chromów plus fele tylko grafit ;) czarne fele przy upi^^^ych oponach wyglądają do bani ;/ pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dużo Mireczkowi :) nie brakuje ;) z bixenonem i tym pomarańczem zrobi lajtowy spokój ;) fele w grafit ;) i wszyscy go mają w Glywycach za bossa ;) Pruszkowa;) Furka z linka konkret ale, jak iść w black to na maxa bez chromów plus fele tylko grafit ;) czarne fele przy upi^^^ych oponach wyglądają do bani ;/ pzdr

prawie wszyscy :naughty:

btw.. Mirek Ci zapłacił za tego posta? :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dużo Mireczkowi :) nie brakuje ;) z bixenonem i tym pomarańczem zrobi lajtowy spokój ;) fele w grafit ;) i wszyscy go mają w Glywycach za bossa ;) Pruszkowa;) Furka z linka konkret ale, jak iść w black to na maxa bez chromów plus fele tylko grafit ;) czarne fele przy upi^^^ych oponach wyglądają do bani ;/ pzdr

prawie wszyscy :naughty:

btw.. Mirek Ci zapłacił za tego posta? :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Nie - to drugie konto mirona :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura oczywiście :good:,ale jak zobaczyłem to ogłoszenie( http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lrnngstxhrfj ) od razu mi się skojarzyło z Twoją maszyną lub z wizją jak może wyglądać,oglądaj póki jeszcze nie wygasło i może być to dobra inspiracja do dalszych modów :)

Miron - rzuć okiem na ledy w zderzaku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ledy w zderzaku fajnie wyglądają i pasują, maluj swoje felgi w grafit i już masz mega black madafaka :rolleyes:

mi taki setup by się podobał :naughty:

aaa i ledy z zderzaku pasowały by do tych z metra ciętych które są w tylnich lampach :)

Ps. Miron i boss? dobry żart :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak........

najbardziej podoba mi się cena tego B7 z 2005r - podnosi na duchu :decayed:

co do samego auta.............

jak miałbym teraz wybierać to wolę moje - szczerze

chrom w tym wypadku to jakieś nieporozumienie :thumbdown:

Felunek na czarno nic a nic mi się nie podoba ( dzięki za linka bo nawet się nie spodziewałem, że może to tak źle wyglądać )

a ledy kwestia gustu - gdybym musiał wybierać między ledami przód a tył - wolę ledy na tył - gdyby zaś mając tylne, przednie mi ktoś ładniutko wyrezał to może bym się zgodził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem, od tamtej pory nie jezdziłeś jeszcze autem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka z linka nawet,ale nie za ta cene, nie z tymi chromami. :sick3:

miron, czemu nie chcesz jakichs ladnych prostych koncowek wydechu zrobic??

co do ledow z s6,jestem wielkim ich fanem,gdybym mial b7 i kase na taki mod, pewnie bym zrobil,bo wygladaja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic przeciwko - i wydech i ledy są :good:

natomiast kasowo ostatnio mam ważniejsze sprawy no i czas jakiś taki mało zachęcający do rezania jak się nie ma grzanego garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic przeciwko - i wydech i ledy są :good:

natomiast kasowo ostatnio mam ważniejsze sprawy no i czas jakiś taki mało zachęcający do rezania jak się nie ma grzanego garażu :)

oj tam przesadzasz, grzane stołki masz powinne wystarczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody zawsze robiłem z dodatkowej kasy, która ostatnio poszła na wtryski :decayed:

a teraz w pierwszej kolejności to ten nieszczęsny ekran RNS-E którego od 3 miesięcy nigdzie dorwać nie potrafię no i cały czas dylemat ( fele w grafit czy zostawić ) :)[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 09:48_________________________________________________coraz częściej widzę fury z ciemnym felunkiem ( choćby ta w ogłoszeniu ) i coraz mniej mi się to podoba - oczywiście gdybym miał fele już ori w graficie to było by OK - ale jakoś boję się oddać nowe fele do malowania, boję się trwałości tego malunku i tego, że odbiorę i jednak nie bedzie mi się podobać :confused4: ( w tym tygodniu kumpel odbiera felunek z malunku - czekam na efekt na żywo ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...