Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no i kierownik by się lepszy przydał...

nie no a tak na poważnie.

I tutaj miron czytaj uważnie bo powiem to pierwszy i ostatni raz... :decayed:

nawet ładną masz tą furmanke... :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 10:04_________________________________________________

.....szkoda że już 6 letnią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to standard :wink4: ...poprostu miron ma golasa :gwizdanie: ...nawet ja mam pakiet połysk :cool1:

lubię golasy :decayed:

Miron ja na Twoim miejscu zrobił bym jeszcze jednego moda - wyrzucił to okropne pomarańczowe kierunki z przednich lamp...

wywali się w swoim czasie :wink4:

Miron ja na Twoim miejscu zrobił bym jeszcze jednego moda - wyrzucił to okropne pomarańczowe kierunki z przednich lamp...

do tego wieksza gleba, ciemne szyby z przodu oraz naprawa peknietego wyswietlacza rns-e i bedzie ideal dla mnie :kox:

chociaz i tak jest wyjebana w kosmos :naughty:

sama.gif

- gleby nie będzie ( mimo, że pewnie uroku by dodała ) :)

- ściema przednich szyb ( czasami chodzi mi to po głowie ) :)

- wyświetlacz ( szukam już 3 miesiące ) :disgust:

a plany jakie się narodziły i myślę do wakacji się z tym uporam:

- przednia dokładka z cupry

- wywalenie pomarańczowych kierunków i wnętrze lamp na czarno

- jakieś ciekawe końcówki wydechu[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 12:54_________________________________________________

nawet ładną masz tą furmanke...

...................wydruk zrobiony - ramka kupiona - jutro ląduje na ścianie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron weź Ty mi powiedz, czy przypadkiem nie byłeś w zeszłym roku na przełomie lipca/sierpnia w Sandrze w Karpaczu ? Przypomniało mi się, że widziałem wtedy taką ładną B7 z naklejką compotów na tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:..............w Karpaczu............raczej nie [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 08:47_________________________________________________poza tym teraz powinna być już bardziej rozpoznawalna - dokładam kilka gratów z "wieś tuningu" :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie fura bedzie rozpoznawalna :gwizdanie: z tym zderzakiem/pługiem

1axe0.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron weź Ty mi powiedz, czy przypadkiem nie byłeś w zeszłym roku na przełomie lipca/sierpnia w Sandrze w Karpaczu ? Przypomniało mi się, że widziałem wtedy taką ładną B7 z naklejką compotów na tylnej klapie.

Nie przyzna się bo na bank nie był z żoną... No przynajmniej nie ze swoją... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znudziły mi się gustowne mody - jestem z Knurowa - trzeba iść w kierunku wieś tuningu :decayed: :

- logo S4 na zaciskach ( już jest )

- dokładka przód z CupryR ( ma dzisiaj dojść )

- wywalenie pomarańczowego kierynku ( lapmy przód - sie robi)

- malowanie wnątrza lamp na czarno ( lampy przód - sie robi)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 09:37_________________________________________________

miron weź Ty mi powiedz, czy przypadkiem nie byłeś w zeszłym roku na przełomie lipca/sierpnia w Sandrze w Karpaczu ? Przypomniało mi się, że widziałem wtedy taką ładną B7 z naklejką compotów na tylnej klapie.

Nie przyzna się bo na bank nie był z żoną... No przynajmniej nie ze swoją... :wink4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron weź Ty mi powiedz, czy przypadkiem nie byłeś w zeszłym roku na przełomie lipca/sierpnia w Sandrze w Karpaczu ? Przypomniało mi się, że widziałem wtedy taką ładną B7 z naklejką compotów na tylnej klapie.

Nie przyzna się bo na bank nie był z żoną... No przynajmniej nie ze swoją... :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatny tjunink przodu zakończony - oby bez niespodzianek w użytkowaniu :)

- wywalenie pomarańczowych kierunków

- pomalowanie wnętrza lamp na czarny połysk

- montaż dokładki z CupryR

c3f43ee11d6607fem.jpg

271f299e52ca33d1m.jpg

11f659ef8353b819m.jpg

inspiracja - fura Patroxa :)

pomoc z lampami - dzięki Majki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian odnośnie Twojego PW - wg mnie bez sensu, żebyś teraz do mnie przyjeżdżał - jest już ciemno więc i tak zbyt dużo nie zobaczysz - wytrzymaj i przyjedź z rana zobaczyć sobie fure :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78 nice... :kox: Zrobiłeś foty jak rozbierali Ci lampy ? Bo nie podejrzewam żebyś dał radę zrobić to sam... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić :decayed:

Avant nawet daje radę i nawet jedzie :rolleyes::decayed:

Zmiana na wielki :good::kox:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 01:40_________________________________________________

teraz będziesz Bogiem błyskoteki w Knurowie... :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty to zawsze musisz pocisnąć ślepakiem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 01:41_________________________________________________

miron78 nice... :kox: Zrobiłeś foty jak rozbierali Ci lampy ? Bo nie podejrzewam żebyś dał radę zrobić to sam... :decayed:

A czemu tak uważasz :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO

A czemu tak uważasz mysli decayed

Widziałeś Mirona na własne oczy ? :decayed: I dalej sądzisz że on zrobił to sam ?? :decayed::polew: EOT !! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...