Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem dzisiaj Philips White Vision, 22€ wydane (bo tylko w podwójnym pudełku można je kupić w Niemczech) i porażka totalna, świecą jeszcze bardziej na żółto jak oryginalne..

 

IMG_20200317_155258.jpg

IMG_20200320_181410.jpg

IMG_20200318_045855.jpg

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link napisałeś że te żarówki dają białe światło. Teraz nie rozumiem, są różne Philipsy White Visiony? Na alegro też mają kiepskie opinie.

Cytat

Ostatnio podawałem Philips White Visiony h6w, one dają białe światło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem nadzieję, że będą takie same jak H7 z tego modelu, srogo się myliłem.. napisałem żeby ludzie się nie nabierali na ich reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do LED światła postojowe i tablica mogą się w Polsce przyczepić na przeglądzie ?.

Bo chyba LED H7 będę musiał zdemontować ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą się przyczepić ale nie muszą. Jeżeli masz LED dopuszczone do ruchu drogowego to nie będzie problemu. Ważne aby nie świeciły mocniej jak mijania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy tracą homologację w momencie wsadzenia do nich innego źródła światła, nieżeli to, z jakimi takową homologację uzyskało, więc nie gra roli, czy led mają jakieś znaczki E czy nie mają żadnych, bo lampy nie są do nich przystosowane. Utrata homologacji = negatywny wynik na przeglądzie. 

Jedyny wyjątek (na terenie Niemiec) stanowią ledy firmy Osram Night Breaker H7‑LED, które otrzymały homologację (na terenie Niemiec), dla niektórych typów lamp i pojazdów. Lista pojazdów jest stale rozszerzana i aktualizowana. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...