Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

W mojej A6 tez sa xenony i w zderzaku cos co przypomina zaślepki ze spryskiwaczami reflektorów.

Owe spryskiwacze na reflektory działaja wraz ze spryskiwaczami przedniej szyby co drugi raz tzn. przy pierwszym właczeniu spryskiwaczy szyby, nic się nie dzieje oprócz spryskania przedniej szyby i włączeniu się 3 x wycieraczek, a za drugim razem idzie to w parze ze spryskiwaczami reflektorów.

i tak powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne dobre rozwiązanie znalazł kolega malik kupując gotowy "zestaw" z USA, było o tym na forum, poszukaj :wink4:

Oj nie mogę się zgodzić.

Ja znalazłem równie dobre rozwiązanie bez stosowania rezystorów i uważam, że barwa światła w tym postojówkach, które znalazłem jest idealna pod xenon. Wystarczy przejrzeć dokładnie ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne dobre rozwiązanie znalazł kolega malik kupując gotowy "zestaw" z USA, było o tym na forum, poszukaj :wink4:

Oj nie mogę się zgodzić.

Ja znalazłem równie dobre rozwiązanie bez stosowania rezystorów i uważam, że barwa światła w tym postojówkach, które znalazłem jest idealna pod xenon. Wystarczy przejrzeć dokładnie ten wątek.

ba$ior a kombinowałeś może z jakimiś innymi żarówkami od tego gościa z allegro, np. kierunki, stopy wsteczny ... ?? Powiedz mi jeszcze czy te postojówki nagrzewają się mocniej, chodzi o to czy będą osuszały ori-parujący-bixenon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne dobre rozwiązanie znalazł kolega malik kupując gotowy "zestaw" z USA, było o tym na forum, poszukaj :wink4:

Oj nie mogę się zgodzić.

Ja znalazłem równie dobre rozwiązanie bez stosowania rezystorów i uważam, że barwa światła w tym postojówkach, które znalazłem jest idealna pod xenon. Wystarczy przejrzeć dokładnie ten wątek.

ba$ior a kombinowałeś może z jakimiś innymi żarówkami od tego gościa z allegro, np. kierunki, stopy wsteczny ... ?? Powiedz mi jeszcze czy te postojówki nagrzewają się mocniej, chodzi o to czy będą osuszały ori-parujący-bixenon??

Nie kombinowałem bo żarówki, które mnie interesują to Ledy, a komputer reaguje na ten typ żarówek błędem na FISie. Mam wstawione żarówki P21W niebieskie w miejsce żarówek cofania i jest fajny efekt białego światła :good:

W nowym projekcie tylnych lamp LED "ala A6 AVANT" :kox: zastosuje też żarówke diodową w tylnych kierunkach :decayed:

Te żarówki, które poleciłem zamiast ORI żółtych grzeją się bardzo mocno i palą gniazda ;( i ciężko je wyjąć. Ja już mam popalone gniazda więc jest luzik i dalej je stosuje :decayed:. Można kupić żarówki o słabszej mocy i będzie GIT.

Nie wiem co to znaczy "osuszały ori-parujący-bixenon" :wallbash:. Proszę wytłumacz dokładniej to zjawisko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żarówki, które poleciłem zamiast ORI żółtych grzeją się bardzo mocno i palą gniazda ;( i ciężko je wyjąć. Ja już mam popalone gniazda więc jest luzik i dalej je stosuje :decayed:. Można kupić żarówki o słabszej mocy i będzie GIT.

Nie wiem co to znaczy "osuszały ori-parujący-bixenon" :wallbash:. Proszę wytłumacz dokładniej to zjawisko :cool1:

No to lipa jak palą gniazda ;( , z tym osuszaniem chodziło mi o to że w B6 oryginalne bixenon lub jak kto woli xenon+ ma taką przypadłość że paruje. Przy pomocy tych żarówek chciałem je osuszać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żarówki, które poleciłem zamiast ORI żółtych grzeją się bardzo mocno i palą gniazda ;( i ciężko je wyjąć. Ja już mam popalone gniazda więc jest luzik i dalej je stosuje :decayed:. Można kupić żarówki o słabszej mocy i będzie GIT.

Nie wiem co to znaczy "osuszały ori-parujący-bixenon" :wallbash:. Proszę wytłumacz dokładniej to zjawisko :cool1:

No to lipa jak palą gniazda ;( , z tym osuszaniem chodziło mi o to że w B6 oryginalne bixenon lub jak kto woli xenon+ ma taką przypadłość że paruje. Przy pomocy tych żarówek chciałem je osuszać :gwizdanie:

Pierwsze słyszę, że można żarówką osuszyć xenon...a może i można :mysli: Jak już pisałem wcześniej możesz użyć innych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie gdzie mozna kupic diodowe H6W lub cos lepszego od zwykłej H6W zeby nie swieciło na zółto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda zarowka - blu wiżion nie blu wiżion - bedzie świecila na żółto przy xenonie. tylko LED. teraz sa z symulatorami i nie ma problemu z kompem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

moze kiedys ktos madry wyprodukuje diody na h6w

xenon ori ma barwe 4300 a te zarówki 3400 to i tak bedzie widac roznice [br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 17:41_________________________________________________u mnie nie bedzie z kompem bo mam b5 1/2 fis :naughty:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 17:42_________________________________________________tzn nie bedzie problemu z kompem[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 17:43_________________________________________________albo wezme przylutuje gniazda na 5w5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie gdzie mozna kupic diodowe H6W lub cos lepszego od zwykłej H6W zeby nie swieciło na zółto?

Do czego te H6W ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu są ledy W5W do postojówek, które nie powodują problemów z FISem.

http://www.hypercolor.de/product_info.php?info=p53_2er-Set-Glassockel-Standlicht-W5W.html

Przy zamówieniu wybieramy:

1. Checkwiderstand (bitte auswählen)

Ja, inkl. 2 Checkwiderstände (+2,00 Euro) 11,00 EUR :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...