Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Madas, Kuredu - Olej :good: dyplom :good: ale puchar :confused4: nie wiem z czego on był wykonany skoro drogówka jak mnie dupneła na radar to wolała 20 zł niż puchar który im zaproponowałem

:polew:

Opublikowano

a Cuber nawet nie postawil flaszki urodzinowej :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jednoglosnie stwierdzilismy dzis, ze zlot powinien trwac przynajmniej 1 dzien dluzej :naughty:

:good:

dokładnie :good: - jak się nudzić to conajmniej 4 dni :polew:

ja poprosze jeszcze o karaoke jako obowiazkowy punkt kazdego zlotu :decayed:

od karaoke jeszcze gardło mnie boli a Tetis ma głos jak by przez tydzień czysty spiryt piła :decayed:

Opublikowano

a Cuber nawet nie postawil flaszki urodzinowej :naughty: :naughty: :naughty:

ale życzeń dostał od 22 osób plus dedykacja od madasa i sto lat na stojąco od wszystkich :evil:

Opublikowano

ale życzeń dostał od 22 osób plus dedykacja od madasa i sto lat na stojąco od wszystkich :evil:

Delegacja z Radomia się spóźniła, bo trzeci kieliszek w ciągu 3 minut to przesada... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

a Cuber nawet nie postawil flaszki urodzinowej :naughty: :naughty: :naughty:

Jak bym miał to bym postawil :polew: :polew: :polew:

A tak naprawde to Trzeniek miał i mu było przykro ze nikt o nim nie pamietaj :gwizdanie:

Opublikowano

Dajcie foto Suliego , przebranego za G.I Joe :cool1:

albo to z obiadku tzw jak w szlafroku wskoczył :shocked:

Opublikowano

A tak naprawde to Trzeniek miał i mu było przykro ze nikt o nim nie pamietaj :gwizdanie:

Myslisz, ze jemu ktos zlozylby zyczenia? :decayed:

Opublikowano

a Cuber nawet nie postawil flaszki urodzinowej :naughty: :naughty: :naughty:

Jak bym miał to bym postawil :polew: :polew: :polew:

A tak naprawde to Trzeniek miał i mu było przykro ze nikt o nim nie pamietaj :gwizdanie:

to mogłeś chociaż jego flaszkę postawić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a Cuber nawet nie postawil flaszki urodzinowej :naughty: :naughty: :naughty:

Jak bym miał to bym postawil :polew: :polew: :polew:

A tak naprawde to Trzeniek miał i mu było przykro ze nikt o nim nie pamietaj :gwizdanie:

o przepraszam ale była dedykacja dla małego 11 letniego Trzenia i jego tatusia Cubera od Madasa :gwizdanie:

Opublikowano

ale życzeń dostał od 22 osób plus dedykacja od madasa i sto lat na stojąco od wszystkich :evil:

Delegacja z Radomia się spóźniła, bo trzeci kieliszek w ciągu 3 minut to przesada... :gwizdanie: :decayed:

Chwila chwila my z Bryńką mamy zdjęcia na jego kolanach jak mu życzenia składaliśmy :gwizdanie: :gwizdanie: a jak tomaszu nie dajesz rady to mów tylko za siebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A tak naprawde to Trzeniek miał i mu było przykro ze nikt o nim nie pamietaj :gwizdanie:

Myslisz, ze jemu ktos zlozylby zyczenia? :decayed:

Wcześniej czytałem, że Cubera Ojciec złożył :polew:
Opublikowano

A tak naprawde to Trzeniek miał i mu było przykro ze nikt o nim nie pamietaj :gwizdanie:

Myslisz, ze jemu ktos zlozylby zyczenia? :decayed:

ja slyszalem ze dzisiaj rano czekal na niego prezent przy aucie :wink4: ale osobiscie tez bym nie byl zadowolony...

Opublikowano

ja poprosze jeszcze o karaoke jako obowiazkowy punkt kazdego zlotu :decayed:

O nie, tylko nie to :decayed: nie dawajacie mu przypadkiem więcej mikrofonu do ręki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Byłbym zapomniał i przepraszam że dopiero teraz :

OGROMNE DZIĘKI ZA POMOC W ZROBIENIU KOSZULEK DLA JARKO :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Uaaa drzemka była a teraz już siedzę w pracy (NiGhTsHiFt) - było rewelacyjnie jeszcze raz dzięki wszystkim :good: Fajnie że wszyscy szczęśliwie dojechali :)

Aaaa i Pomorze - sory że pomyliłem Was z Radomiem :kox::decayed:

Opublikowano

Chwila chwila my z Bryńką mamy zdjęcia na jego kolanach jak mu życzenia składaliśmy :gwizdanie: :gwizdanie: a jak tomaszu nie dajesz rady to mów tylko za siebie :polew: :polew: :polew:

O kutwa, może i lepiej, że mnie tam nie było.. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ZLOT KOX JAK DIABLI , żałuję że byłem tylko z piątku na sobotę

Wspaniała organizacja !!!

Wielkie dzięki za włożony trud w organizację zlotu dla :

Kuredu

Madasa,

Musashiego oraz całej bardzo silnej i zwartej grupie poznańskiej.

Pozdrawiam Faziego ( wiesz za co decayed), Giliego z małżonką i wszystkich z Pomorza,

małżonki Mirona, Pepina i Jarka - za wspaniałe tańce na parkiecie good

Pozdrawiam kolegów z pokoju:

Adadura, Pre_pl, Korzenia good good good

Nawet foty nie pstryknąłem - tak piłem, tańczyłem i śpiewałem kox decayed

Pozdrawiam wszystkich których mogłem poznać i starych klubowych wyjadaczy.

To był mój 5 zlot i jeszcze wszystkich nie poznałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Uaaa drzemka była a teraz już siedzę w pracy (NiGhTsHiFt) - było rewelacyjnie jeszcze raz dzięki wszystkim :good: Fajnie że wszyscy szczęśliwie dojechali :)

Aaaa i Pomorze - sory że pomyliłem Was z Radomiem :kox::decayed:

:polew: [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 22:49_________________________________________________

Chwila chwila my z Bryńką mamy zdjęcia na jego kolanach jak mu życzenia składaliśmy :gwizdanie: :gwizdanie: a jak tomaszu nie dajesz rady to mów tylko za siebie :polew: :polew: :polew:

O kutwa, może i lepiej, że mnie tam nie było.. :gwizdanie: :decayed:

Ty wtedy z Jarem w bawiłeś się w buszmena w krzakach :naughty:

Opublikowano

Ty wtedy z Jarem w bawiłeś się w buszmena w krzakach :naughty:

O kutwa, Oźź, nie przy ludziach. :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.