Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywałeś wnętrze z moim?

Ja mam oryginalny przebieg. Kosztował mnie jakieś 2-3k zł więcej niż "igiełka" w Polsce :polew:

wnętrze wymienili na nowe po zalaniu i dospawywaniu ćwiartek :polew:

mi stukło 222222... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie 221tys :>na polskich wspaniałych drogach zawieszenie nadal git a podobno jak mówią nawet 100tyś nie wytrzyma :polew:

zawieszenie z pierwszego montazu wytrzyma 250-300tys i to nie jest zadna nowosc :hi:

ale jak sie ono wysypie i zaczniesz wsadzac zamienniki to wtedy o 100tys zapomnij :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________

mi dzisiaj w AFN 250 000km stuknęło :)

ciekawe ktory raz ? :naughty:

Wydaje mi się ze 1 niemiec raczej nie przekręcił bo był przywieziony od własciciela i po stanie auta wydaje mi sie w oryginał ale tego to nikt ni ejest pewien.

Handluje autami i nie raz gadalem z gosciami od licznikow. Mowili ze nowsze BMW mają 30 miejsc w których zapisuje sie stan licznika i to tez nie stanowi problemu ;) takze to co na liczniku rzadko sie pokrywa sie ze stanem rzeczywistym ale z doświadczenia wiem ze auto ocenia sie po wygladzie i stanie a nie po tym co na blacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________

mi dzisiaj w AFN 250 000km stuknęło :)

ciekawe ktory raz ? :naughty:

Wydaje mi się ze 1 niemiec raczej nie przekręcił bo był przywieziony od własciciela i po stanie auta wydaje mi sie w oryginał ale tego to nikt ni ejest pewien.

Handluje autami i nie raz gadalem z gosciami od licznikow. Mowili ze nowsze BMW mają 30 miejsc w których zapisuje sie stan licznika i to tez nie stanowi problemu ;) takze to co na liczniku rzadko sie pokrywa sie ze stanem rzeczywistym ale z doświadczenia wiem ze auto ocenia sie po wygladzie i stanie a nie po tym co na blacie

jesli Ci nie dal ksiazki serwisowej to na 100% masz cofke :naughty: niemcy tez kreca liczniki i to juz od dawna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________

mi dzisiaj w AFN 250 000km stuknęło :)

ciekawe ktory raz ? :naughty:

Wydaje mi się ze 1 niemiec raczej nie przekręcił bo był przywieziony od własciciela i po stanie auta wydaje mi sie w oryginał ale tego to nikt ni ejest pewien.

Handluje autami i nie raz gadalem z gosciami od licznikow. Mowili ze nowsze BMW mają 30 miejsc w których zapisuje sie stan licznika i to tez nie stanowi problemu ;) takze to co na liczniku rzadko sie pokrywa sie ze stanem rzeczywistym ale z doświadczenia wiem ze auto ocenia sie po wygladzie i stanie a nie po tym co na blacie

jesli Ci nie dal ksiazki serwisowej to na 100% masz cofke :naughty: niemcy tez kreca liczniki i to juz od dawna..

Być może z salonu tym autem nie wyjechałem wiem ze ma 14 lat a jak wyjechalo z fabryki bylo przeznaczone na 10 :D wazne ze jezdzi nawet jak by miał 100 wiecej rpzejechane to bez tragedii ale po pracy silnika wyglada na to co na desce. Miale moctavie AGR 340 000km i byla roznica w pracy silnika ale nigdy nic nie wiadomo :) koledzy z forum tez sprowadzali diesle po 90 000km ale za takie egzemplarze trzeba sporo zapłacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

pesymista, najmniej trafną diagnozą jest uogólnianie

Bo Ty użytkowniku benzyniaczka chyba troszeczkę zazdrościsz spalania, co nie? :PB98:

Stąd te komentarze podejrzewam...

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdajecie sobie sprawę, że wszystkie dieslowskie przebiegi razy 3 nalezy przemnożyć??

no może nie wszystkie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje AHU 236800tys.

Niezle czyli 236 800 000 km, pewnie jeszcze kręcony :decayed: :decayed: :decayed:

Prawie 2,4 miliona km :shocked:

:wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

pesymista, najmniej trafną diagnozą jest uogólnianie

Bo Ty użytkowniku benzyniaczka chyba troszeczkę zazdrościsz spalania, co nie? :PB98:

Stąd te komentarze podejrzewam...

Pozdro :hi:

kolego jakbym zazdrościł diesla to bym go miał. nie lubię diesli - więc mam benzynę, a na spalanie nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zrobi się wymiana zdań co lepsze diesel vs benzyna vs gaz - jak dla mnie benzynka fajniejsza ale w dieselku mam średnie spalanie 2l/100km mniejsze niż w VB 1.8 16V tez automaciku

a wracając do tematu w weekend stuknęło mi 187500 licznikowe - w ECU to samo - ASO i TUV niemiecki tez się zgadza choć jak ktoś chce kręcić to i tak ukręci - autko kupiłem nie patrząc na przebieg tylko na stan :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

pesymista, najmniej trafną diagnozą jest uogólnianie

Bo Ty użytkowniku benzyniaczka chyba troszeczkę zazdrościsz spalania, co nie? :PB98:

Stąd te komentarze podejrzewam...

Pozdro :hi:

kolego jakbym zazdrościł diesla to bym go miał. nie lubię diesli - więc mam benzynę, a na spalanie nie narzekam.

No dobrze, ale kiedy będzie 1,8 Turbo u Ciebie?

Korci cię ta jednostka? No wiesz 170 KM w wersji z USA :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdajecie sobie sprawę, że wszystkie dieslowskie przebiegi razy 3 nalezy przemnożyć??

Hmm z tym się nie zgodzę gdyż jak ktoś chce i musi dużo jeździć to i tak najeździ wiele, niezależnie czy w benzynie czy dieslu. Dlatego można się przejechać na takim rozumowaniu że benzyna to musi mieć o wiele mniejszy przebieg od diesla. Sam z własnego doświadczenia wiem że w trasie spalanie będzie bardzo zbliżone( chodzi mi tu o mój 2.0, 131 km benz. w trasie poniżej 6l i np. jakiś 1.9TDI 131 km) A co lepsze Diesel czy benzyna? moim zdaniem nie ważne, ważne żeby było :audi::good:

SORRY ZA :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...