Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Auto z Niemiec od Niemca, diesel ktory w Niemczych robił 5-10 tys. km rocznie. Ktoś jeszcze się oszukuje?;) Prawda taka, przynajmniej ja w to wierze, że aby powiedzieć o 100% przebiegu auta używanego trzeba znać jego poprzedniego właściciela, który musiałby być pierwszym wlaścicielem.

Znam osobiście przypadki, że VW Passat 1.9 Tdi 13 latek ma najechane 70 tys. km, ale jest to pierwszy wlaściciel.

Sam kupiłem auto 10 letnie z przebiegiem 35 tys km, ale było to auto kupione od 1 wlaściciela, którego znałem i widywałem to auto.

Jak już mówili niektórzy przede mną, co z tego czy na zegarze jest 150 tys. km, czy 350 tys km. Jeżeli ktoś nie dbał o auto, wszystko odkładał na później, albo pałował je gorzej niż na L-ce, to auto 10 letnie z faktycznym przebiegiem 150 tys. km może kosztować po za pakietem startowym połowe ceny zakupu.

Co do tekstów "kupiłem wczoraj, stan igła, ideał", to przejedcie 20-30 tys. km i wtedy wypowiedcie się na temat auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 1.9 TDI [AFN] 99r, przy zakupie 5 lat temu miał nalatane "niby" 150 k km, teraz ma 250 k km na półsyntetyku od początku i daje rade. Auto z Niemiec ściągnięte na zamówienie, więc mogło być coś rzeźbione przy przebiegu, ale jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 fl 1.9 TDI AJM 115KM. Jestem chyba wyjątkiem ponieważ mogę podać w 100% realny przebieg mojego auta. Mam teraz 328tys. niby sporo, ale kupiłem od brata, który jest rzeczoznawcą i maniakiem jeśli chodzi o utrzymanie samochodu w oryginale. Turbo po regeneracji przy 274tys, silnik młodszy od budy o 87tys (strzelił rozrząd, na gwarancji wymienili cały blok silnika z głowicą) i wszystko nadal śmiga na full syntetyku. Między zmianami oleju żadnych dolewek (ubywa jakieś 200ml przez turbo do intercoolera). Zmiany robię co 10tys, a nie co 15. Korekty na wtryskach od 0.20 do 0.64. Posiadam tą A4 od dwóch lat i póki co żadnych poważnych usterek (nie liczę zawieszenia :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel mial kiedys paska b5 fl gdzie ktos w niemczech robil 6 tysi miesiecznie :D jako 5 latek mial 350 tysi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF 2003r, 223000, 2 miesiące w kraju, pompowtryski jak nowe, hamowałem w zeszłym tyg - 139 KM w serii, teraz nieco więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 b5 95r 1z 1.9tdi kupiona od rolnika - pewnie śmigana na opałówce xd kupiona pół roku temu do tej pory przerobiłem na niej 25kkm teraz na blaciku 280kkm ale po generalnym remoncie wszystkiego auto w 100% pewne że niezawiedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM 2000r, 260 tyś, udokumentowane i sprawdzone :decayed: Silnik igiełka, gorzej troszkę było z zawiasem po 255 ori lemy + 2x dolne proste TRW z pierwszego montażu poszły na złom :P

Edytowane przez eRniś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się fartnęło i ustrzeliłem afna 99r z przebiegiem 230k. Wygląda na autentyczny, po śmierci pewnie dopiero się dowiem prawdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AFN 98r - kupiony 2 lata temu z przebiegiem 180 tysięcy - obecnie ma 203 tysiące. Przebieg autentyk. Sam przyprowadziłem z Niemiec od starszego małżeństwa, dostałem teczkę dokumentów - kupiony i serwisowany cały czas w jednym miejscu - aso audi - do każdego serwisu faktura. Jestem mega zadowolony - silnik hula aż miło. Przebieg mimo że niewiarygodny ale prawdziwy - potwierdzony w VW. Gdyby nie bryła auta to moznaby powiedzieć że auto nóweks - ale materiały kiedyś używane były innej ligi - znajomy co ma opla 3 letniego powiedział że mi nie wierzy że tapicerki i środka nie wymieniłem na nowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...