Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Lampy Dayline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie :bry: jest to moj pierwszy post, ale chyba błędu w Temacie nie zrobiłem :rolleyes:

Własnie zarejestrowałem moja sliczna :a4fan::) (jak ja umyje to zrobie fotki i się pochwalę).

Zastanawiam się czy ktoś was zamontował (badz widział zamontowane) swiatła typu Dayline.

Tutaj są przykładowe:

http://allegro.pl/item680281912_lampy_przednie_dayline_audi_a4_8e_01_04_czarne.html

Co o tym sądzicie :tongue4:? Straszna wioska :kox:? I jak wygląda sprawa jakości tych lamp (może są lepsze na rynku - jak tak to co polecacie?)

Opublikowano

Jesli Ci chodzi o diody to może i nie wioska, ale jakość ich nie bardzo do mnie przemawia

Opublikowano

Te lampki to: SONAR a co za tym idzie jakosc ich jest watpliwa. (tak przynajmniej bylo przy eńdżel ajsach)

Co do wygladu, to jak dla mnie tragedia.. :decayed:

Opublikowano

bardzo podobały mi się te lampy pókie nie zobaczyłem ich na żywo w aucie :shocked: takiego szmelcu dawno moje oczy nie widziały :wink4:

Opublikowano

niestety - jak narazie niema nic lepszego od ori Bi-xenon

Opublikowano
  • Autor

ok :decayed: czyli wioska :polew: tez nie widzialem ich na zywo :blink:

Opublikowano

ok :decayed: czyli wioska :polew: tez nie widzialem ich na zywo :blink:

z B6 choćbyś sie zes...ał nie zrobisz S5 :kox:

Opublikowano

kaszana :sick3:

Opublikowano

Było już :thumbdown:

Opublikowano

Porazka te lampy :sick3:

Opublikowano

Powtórzę za innymi - tragedia :thumbdown:

Opublikowano

hmmm a ja myslalem, ze tylko mi sie nie podobaja.... , wszyscy wokolo mowili m, ze sa wypas itd, a ja od poczatku mowilem wioska, dzieki chlopaki, ze nie jestem sam :notworthy:

Opublikowano

Było już :thumbdown:

I to wiele razy :decayed: B6 ma bardzo ładne lampy w standardzie. Dużo ładniejsze niż to coś, więc po co robić downgrade :thumbdown:

Opublikowano

Co o tym sądzicie :tongue4:? Straszna wioska :kox:?

Straszna :sick3:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za szczere odpowiedzi :) odwiedliscie mnie od oszpecenia mojej niebieskiej strzały :)

Opublikowano

ktoś na forum przerabiał postojówki na światła dayline jak w A6 co moim zdaniem jest lepsze niż ta wioska :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Znalazłem coś ciekawego ale niestety za granicą.

Co o tym sądzicie ? :gwizdanie:

Audi-A4-8E-dayline-ch.jpg

Napiszcie swoje opinie :)

Opublikowano
  • Autor

ja strasznie chciałbym takie lampy na zywo zobaczyc...

Jak zaczynałem ten temat to wypowiedzi forumowiczow byly jednoznaczne - WIOCHA :kox:

Jezeli ma ktos fotki z takimi lampami to z milą chęcią je zobacze :)

Podaj link gdzie je znalazles.

Opublikowano

Napiszcie swoje opinie :)

producent ????

Opublikowano

Podaj link gdzie je znalazles.

Są w ofercie na wielu stronach w niemczech np tutaj:

albo tu:

[url=http://www.cartuning-unlimited.de/CarTuning/Leuchten/Dayline-Scheinwerfer/Audi/Dayline-Scheinwerfer-chrom-fuer-Audi-A4::36270.html?referer=preisroboter&refID=8&

Jeśli ktoś już zamawiał z podanych stron to proszę o kontakt.

I moje pytanie czy wogóle ktoś zamawiał zza granicy z podobnych stron.

A producenta ... hmm jak narazie nie wiem :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.