Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

BTW : czemu nie psiknales sprayem na czarny mat ? Na 100% wygladaloby sporo lepiej :) Ja za jakis czas bede wpasowywal do siebie jakiegos dwa din zobacze co mi z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75... a masz gdzieś filmik jak to ciągnie? bo nie dość że lżejsze od B6 to mocniejsze od 2,5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75... a masz gdzieś filmik jak to ciągnie? bo nie dość że lżejsze od B6 to mocniejsze od 2,5 :naughty:

Raz sie ustawilem z toyota YARIS 1.4d i mnie objechala :polew: bo nie moglem sie zebrac 1 i 2 kompletny brak trakcji a ona nie miala sily obrucic kolami i poszla jak torpeda :polew:

Niestety niemam ale moze kiedys cos nagram to wrzuce :wink4: ale powiem szczerze niema sie czym exscytowac . Po przejazdzce ktora mi zasponsorowal Nosb w swoim 1.8 TQ to wypadam blado tyle ze on ma jak sam powiedzial ok 250-300KM :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ładna.

Ale za pracę i pieniądze jakie włożyłeś w ten samochód pełen S.Z.A.C.U.K.E.N. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy :notworthy: ciesze sie ze sie podoba :good: W planach sa zdezaczki od S4 jakby ktos cos wiedzial w dobrych pieniadzach to walcie smialo :kox:

A na chwile obecna zmienilem sobie folie ala karbon na folie ala karbon :> bo nie mi sie chcialo malowac panelu od radia ale bylo bardzo pstrokato dekory inne panel inny teraz jast duzo lepiej ,przynajmniej mi sie tak wydaje

35e14ed19ef5608am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi nie szalej tak po zabudowanym :decayed:

Dziś widziałem Cię na wiosce u Nas, jechałeś pewnie ze stolicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi nie szalej tak po zabudowanym :decayed:

Dziś widziałem Cię na wiosce u Nas, jechałeś pewnie ze stolicy :wink4:

Tym samochodem sie ciezko, wolno jezdzi :naughty: i tak chamowal mnie jakis emeryt ktory nerwowo patrzyl w lusterko wsteczne jak siedzialem mu na zderzaku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja tam swoim spokojnie jezdze :) Jak chcesz sprzedam Ci cos co pomoze zebys wolniej smigal... Bierzesz moej 19" ? :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja tam swoim spokojnie jezdze :) Jak chcesz sprzedam Ci cos co pomoze zebys wolniej smigal... Bierzesz moej 19" ? :D hehe

Nie dzieki wiekszych felg juz nie zaloze

a zderzak juz sprzedales :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75... a masz gdzieś filmik jak to ciągnie? bo nie dość że lżejsze od B6 to mocniejsze od 2,5 :naughty:

Dzisiaj dla potrzeb filmu troszke przykatowalem swoja A4 :kox: :gwizdanie: Na codzien tak nie jezdze :gwizdanie: Niewiem jak to wyglada waszym zdaniem ale gdybym przejechal sie pare razy to byly by lepsze wyniki ale tak to mi szkoda autka :> No zeby nie bylo ze jezdze jak emeryt :polew: Mnie osobiscie nie ciagnie do szybkich startow z 0-100 troche mi go szkoda .Ale za to uwielbiam sciganki po zakretach :kox: A tu taki krotki filmik mojego klekota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...