Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

super :oklaski: a do czego Ci ten przycisk :gwizdanie:

Dawniej byl tam przelacznik pod mala NAVI i w to miejsce zapodalem wlacznik uruchamiania silnika tzn. po przekreceniu zaplonu przycisam guzik i ....brrrr chodzi klekot :tongue4: (aha ..... musze wciskac pedal hamulca przy uruchamianiu ) takie zrobilismy zabezpieczenie na wypadek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :oklaski: a do czego Ci ten przycisk :gwizdanie:

Dawniej byl tam przelacznik pod mala NAVI i w to miejsce zapodalem wlacznik uruchamiania silnika tzn. po przekreceniu zaplonu przycisam guzik i ....brrrr chodzi klekot :tongue4: (aha ..... musze wciskac pedal hamulca przy uruchamianiu ) takie zrobilismy zabezpieczenie na wypadek :gwizdanie:

:kox: :kox: a brrrr :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musisz przytrzymywać przycisk aż zaskoczy silnik :?: :mysli:

tak jak z kluczykiem (trwa to tyle samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie stanie jak nacisniesz przycisk przy wlaczonym silniku? Zgasnie, czy zalaczy rozrusznik? Wzuciles pelna instalacje, czy tylko przycisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie stanie jak nacisniesz przycisk przy wlaczonym silniku? Zgasnie, czy zalaczy rozrusznik? Wzuciles pelna instalacje, czy tylko przycisk?

mam przeciez zabezpieczenie :> jak zapalam silnik to trzymam noge na hamulcu... wlaczony zaplon ...wciskam guzik ....i wtedy mozna uruchomic silnik (w instalacji jest jeszcze oczywiscie przekaznik,zeby nic sie zjaralo :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q…! jak super to wygląda :shocked::good:. Chyba pomału ja zacznę się bawić mody i po pierwsze będzie jakaś kiera TT lub RS4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie zobaczyl na fotkach u Adamooo pewnie bym nie zalozyl :notworthy:

a koszt :evil: napisze na pw

ale juz nastepny mod mnie czeka... :>

chce zalozyc webasto :gwizdanie:

codziennie wczesno wstaje tzn. 4.00-4.30 i fajnie by bylo wsiasc do cieplego :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym założyć (dokładnie ten sam powód). Grzesiek pewnie jak zwykle mnie wyprzedzisz więc od razu mówię - zrób ładny tutorial :decayed::good:

BTW - kiera od RS4 wygląda świetnie ale... interesuje mnie tylko czy obsługuje zmianę biegów + wielofunkcję czy tylko wielofunkcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - kiera od RS4 wygląda świetnie ale... interesuje mnie tylko czy obsługuje zmianę biegów + wielofunkcję czy tylko wielofunkcję?

Przeciez on ma manuala... ale adamooo od nas ma z lopatkami, wiec kupuj bez lopatek i sie wymiencie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz zamiar wsadzic sterowanie od webasto..? W tym miejscy masz chyba wlacznik od RS4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mialem to brac :wallbash:

http://www.allegro.pl/item811789487_webasto_audi_kompletne_diesel.html

Bart-S kiera nie ogsluguje biegow .. a wielofunkcja jeszcze nie chodzi bo mialem inny kabel do poduszki :kwasny: i dzis przyszedl dobry (ogladalem opis u Malika i zobaczymy co i jak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz zamiar wsadzic sterowanie od webasto..? W tym miejscy masz chyba wlacznik od RS4 :mysli:

Jerzyk o jakim sterowaniu piszesz? Jakiś element układu webasto znajduje się w konsoli - szczerze mówiąc pierwsze słyszę (i jeśli to prawda chętnie zobaczę ;))

BTW - kiera od RS4 wygląda świetnie ale... interesuje mnie tylko czy obsługuje zmianę biegów + wielofunkcję czy tylko wielofunkcję?

Przeciez on ma manuala... ale adamooo od nas ma z lopatkami, wiec kupuj bez lopatek i sie wymiencie :tongue4:

Mnie chodziło o to czy wogóle występuje taka wersja (jak potrzebuję ;). No i gitara - plan jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...