Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Moze teraz wpychaja jeden do wszystkich co nie zmienia faktu ze ten z koncowka N pierwotnie byl do TT 225 ps i jest tak czy srak mocniejszy/wytrzymalszy.

chłopaki nie maja sie do czego przyjebać , daj im spokój :wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DV sa wszystkie identyczne i to od kilku ładnych lat :wink4:

haaaaaa Moskal widzisz parówo :> i się spierasz jeszcze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrales furanke??

chyba nie odebral pewnie by dal znac :naughty:, albo odebral i lata w te i wewte :):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie lata w jankach miedzy wozkami i sprawdza wydajnosc FIMIC'a :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie lata w jankach miedzy wozkami i sprawdza wydajnosc FIMIC'a :gwizdanie:

j**aniec FMICa założył ?? :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaaaaa Moskal widzisz parówo :> i się spierasz jeszcze :decayed:

to nieistotne i tak cie w Bukowinie wciągne nosem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to wytłumaczył sobie że swoją miał zepsutą :polew:

bo mam :>

odebrales furanke??

nie

j**aniec FMICa założył ?? :evil: :evil: :evil:

czekam na rury , reszte mam. czekam na namiar na gości którzy wytna środkowy tłumik , wstawią DP i założą ostatni komin od esy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Taa... tylko musial karton wrzucic, bo nie osiagal 90 stopni :kox:

takie rzeczy tylko w dizlach stary :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

masz złe doświadczenia , tyle razy ci na forum pisali , kup benzyne bo sie zatracasz :decayed::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym jechal do domu to bym ci zrobil wydech :gwizdanie:

sam sie bije z myslami czy juz nie zbierac gratow ale narazie zimowy wypad na deske zabiera fundusze :confused4:

czemu od eSy?? lepiej brzmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym jechal do domu to bym ci zrobil wydech :gwizdanie:

sam sie bije z myslami czy juz nie zbierac gratow ale narazie zimowy wypad na deske zabiera fundusze :confused4:

czemu od eSy?? lepiej brzmi?

potrzebuje od ciebie namiar na gościa od którego brałeś uszczelki do DP , nie mam do ciebie nr. bo rozjebal mi sie telefon i nie mam żadnych kontaktów :thumbdown:

czemu od esy ??? lepiej brzmi ? - tego nie wiem , ale napewno lepiej wygląda :wink4:

mam juz praktycznie wszystkie graty , w przyszłym tygodniu powinny przyjść objemki, zamówione rury do FMIC-a i reszta dupereli , Tip pod stożek leży , Stożek leży , osłona termiczna leży , DP leży , FMIC leży , teraz zostalo poskladać to do kupy , za jakieś 2-3 tygodnie do GoodHope , zaraz po tym do Nosba zmieniać podtlenek na wydajniejszy. mam nadzieje ze w lutym bedzie juz koło 190-200KM. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DP to raczej ja mam w bagazniku :polew: :polew: :polew: :polew:

uszczelki mam o rtrocki bo akurat w rzeszowie bylem wiec podjechalem przy okazji. jak chces to jakies mi zostaly. mam jeszcze pomiedzy kolektor a turbine bo u mnie byla dobra i nie wymienialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DP to raczej ja mam w bagazniku :polew: :polew: :polew: :polew:

uszczelki mam o rtrocki bo akurat w rzeszowie bylem wiec podjechalem przy okazji. jak chces to jakies mi zostaly. mam jeszcze pomiedzy kolektor a turbine bo u mnie byla dobra i nie wymienialem

faktycznie... przywoź mi natychmiast mój DP :rant:

potrzebuje uszczelki , walić do rtockiego ??? ma jeszcze ???

weź przyłóż do DP i sprawdz czy te co ci zostały pasują :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtrocki napewno ma, z wawy to wiem ze jeszcze chyba maciejek czy jakos tak ma bo dzwonilem i sie pytalem,

sprawdze te co mi zostaly i ci powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtrocki napewno ma, z wawy to wiem ze jeszcze chyba maciejek czy jakos tak ma bo dzwonilem i sie pytalem,

sprawdze te co mi zostaly i ci powiem

:good:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 07:01_________________________________________________Przyszła wczoraj reszta gratów , jeszcze tylko czekam na rury do montażu Fmica od Kamila i w weekend rezanko

fmic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze moskal ostro rezasz :decayed: fajny tenm FMIC :good:

już bym rezał tylko jeszcze nie mam auta :thumbdown:

fmicek ładny :good: , jak go kupowałem to sie wkurwiałem ,ze nie ma uchwytów u góry i na dole , zastanawiałem sie jak je wyrzeźbić , bo na zdjeciach był goly , trzeba byłoby dać do spawania , jak otworzyłem paczke to mi sie micha ucieszyła , jeden problem mniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile Cie wyszedl jak mozesz powiedziec ?

sam fmic ??? jest z rispektu :kox: , typowy zeby nie było trzeba ciąć belki 550/180/65 - 429pln

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

do tego łączniki , objemki , bariera termiczna , razem coś kolo 800 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio to to nie jest, ale tragedi nie ma :gwizdanie:

Kiedy auto wraca od blacharza?

Chce sie qni trzeba placić :wink4:

taniej ciężko wydrzec , mozna dopasować od jakiegoś innego auta ale wtedy czeka cie robienie bokow , itp. tu kosztuje troszke wiecej ale masz P&P , bez żadnej rzeźby :good:

auto odbieram w sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrob foty jak bedzie po polerce i z fmicem zalozonym :decayed:

no wrzuce na bank tylko bede mial chromowane lampy które nie za bardzo mi odpowiadają :confused4:

fmica bede rzeźbił w następny weekend , mam juz rezerwacje w garażu :wink4:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 09:36_________________________________________________no i zastanawiam sie czy po założeniu fmicka zostawiać środkową kratke czy zdejmować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...