Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

daaaaaaj jej saaaaaaaaansę :good: ostatnią, jak nie pomoże zabieram kierę lampy i możesz ją opier... :cool1:

a zderzaka nie chcesz ??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daaaaaaj jej saaaaaaaaansę :good: ostatnią, jak nie pomoże zabieram kierę lampy i możesz ją opier... :cool1:

a zderzaka nie chcesz ??? :kox:

na chu... mi Twój wypruty zderzak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chu... mi Twój wypruty zderzak :?:

dla lansu +10 oczywiscie z orurowaniem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z silnikiem po pęknietej gumie???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z silnikiem po pęknietej gumie???????

jutro bede wiedział , guma nie pekła , mogła przeskoczyc co najwyżej , pasek był na swoim miejscu bo sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogo zerwac zeby na pasku :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogo zerwac zeby na pasku :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

mogło , ale cała sytuacja miała miejsce podczas normalnej jazdy około 140-150km/h bez zadnych szaleństw,przyspieszeń. nie wiem jaka mogła byc przyczyna , jedynie zużycie lub starość paska/napinacza :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któras rolka sie zesrała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któras rolka sie zesrała

najprawdopodobniej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chu... mi Twój wypruty zderzak :?:

dla lansu +10 oczywiscie z orurowaniem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

będziemy w kontakcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo miałes najezdzone na tym zestawie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo miałes najezdzone na tym zestawie ????

ja osobiscie od momentu kupna około 15.000 km , na zegarze w tej chwili 211.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nic nie wiadomo a już ja licytują hieny jedne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade po prarówke :kox:

niezly poslizg :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade po prarówke :kox:

niezly poslizg :gwizdanie:

warszawka z rana stała , musiałem śmignąć z okecia na michałowice po lawete , tam baba sie spóźniła :thumbdown:

mam nadzieje ze to ostatni raz tak wygląda , następny taki przewóz kierunek -----> szrot

20100316001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade po prarówke :kox:

niezly poslizg :gwizdanie:

warszawka z rana stała , musiałem śmignąć z okecia na michałowice po lawete , tam baba sie spóźniła :thumbdown:

mam nadzieje ze to ostatni raz tak wygląda , następny taki przewóz kierunek -----> szrot

20100316001.jpg

ladnie sie prezentuje ten kondon :good: szkoda ze na lawecie :wallbash: i Twoj oszukanczy aparat w telefonie Tatku ladnie kolor przedstawil :good: :good: :good: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak długo to wszystko trwało , bo Moskal chciał mieć wóz ciągnący pod kolor swojego :decayed:

dobrze że nie masz mega gleby bo byś miał problemy wciągnąć fure na tą lawete :wink4: wiem po sobie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknąłem jeszcze raz pod maske i pasek naciągnięty jak baranie jaja , wiec jedyne co mógł zrobić to przeskoczyć o kilka zebów. miał ktos juz przypadek zerwania sie paska w czasie jazdy ??? duży strzał jest ???? słychać coś ??? bo jak mi zgasło auto to nie było zadnego dzwieku , najnormalniej w swiecie zgasło jakby paliwa zabrakło lub prądu :mysli:

ladnie sie prezentuje ten kondon :good: szkoda ze na lawecie :wallbash: i Twoj oszukanczy aparat w telefonie Tatku ladnie kolor przedstawil :good: :good: :good: :gwizdanie:

kolor jest bardzo ładny na zywo , zwłaszcza jak auto jest umyte, aparat tego nie odda :thumbdown:

poczekaj jeszcze ze 2 tygodnie jak bedą wszystkie szyby max czarne + felunek :good:

to ja biore fmica jakbedziesz na szrot jechac :decayed: widze ze znaczek w chromie wkoncu :good: ładnie ten kolor wyszed :kox:

nie zrobiłbym jej tego :thumbdown: oddawać jakakolwiek część parówy do gnojowozu to byłaby profanacja :thumbdown::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknąłem jeszcze raz pod maske i pasek naciągnięty jak baranie jaja , wiec jedyne co mógł zrobić to przeskoczyć o kilka zebów. miał ktos juz przypadek zerwania sie paska w czasie jazdy ??? duży strzał jest ???? słychać coś ??? bo jak mi zgasło auto to nie było zadnego dzwieku , najnormalniej w swiecie zgasło jakby paliwa zabrakło lub prądu :mysli:

mnie sie pasek nie zerwał , ale jak dupła szklanka to było mocne jebnięcie , a potem klepał jak skur*wysyn i przygasał :wink4:

jakby przeskoczył pasek to by Ci sie tłok z zaworem spotkał , a wtedy byś to usłyszał na 100% , może faktycznie brakło paliwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...