Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pitole... ile mozna pisac "wstaw 2.7BiT" ?

Gdyby moskal chcial/lub/mial kase, to mialby S4, a nie 1.8T w osce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal wsadzaj BEX'a :wink4:

nie zazdroszczę sytuacji ale trzeba się liczyć z takimi konsekwencjami przy poprawianiu fabryki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole... ile mozna pisac "wstaw 2.7BiT" ?

Gdyby moskal chcial/lub/mial kase, to mialby S4, a nie 1.8T w osce.

dokładnie , prosze mnie juz nie wkórwiać tematami o 2,7 :thumbdown:

nie bedzie nic takiego wkladane , ja nie Nosb , bede chciał 2,7 to se ese kupie. na razie musze włożyć w parówe jakies 4500pln

Moskal wsadzaj BEX'a :wink4:

nie zazdroszczę sytuacji ale trzeba się liczyć z takimi konsekwencjami przy poprawianiu fabryki...

Somes , nowa świeca która była założona 2 tygodnie temu nie rozleciała sie chyba z winy dołożonego Tipa , stożka i fmica , co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes , nowa świeca która była założona 2 tygodnie temu nie rozleciała sie chyba z winy dołożonego Tipa , stożka i fmica , co ???

no niestety najmniej spodziewana rzecz się wysra zawsze.. :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poszukaj sobie silnika z tetety 180 konnego w osce.. zawsze to lepsza baza do modów.

Dawidku , za późno , silnik własnie jest wyjmowany a nowy czeka na włożenie , obydwa AEB :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole... ile mozna pisac "wstaw 2.7BiT" ?

Gdyby moskal chcial/lub/mial kase, to mialby S4, a nie 1.8T w osce.

dokładnie , prosze mnie juz nie wkórwiać tematami o 2,7 :thumbdown:

nie bedzie nic takiego wkladane , ja nie Nosb , bede chciał 2,7 to se ese kupie. na razie musze włożyć w parówe jakies 4500pln

Moskal wsadzaj BEX'a :wink4:

nie zazdroszczę sytuacji ale trzeba się liczyć z takimi konsekwencjami przy poprawianiu fabryki...

Somes , nowa świeca która była założona 2 tygodnie temu nie rozleciała sie chyba z winy dołożonego Tipa , stożka i fmica , co ???

to reklamacje trza skladac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspomnisz moje słowa jak Cie jakis gnojowóz objedzie :gwizdanie: :decayed:

napewno nie twój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pchac 1.8T z B6 do starej B5? Nie pomysleliscie o elektronice? :gwizdanie:

Szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, forumowi rezacze nie za swoją kasę ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pchac 1.8T z B6 do starej B5? Nie pomysleliscie o elektronice? :gwizdanie:

Szkoda zachodu.

oni nie jarzą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle po co kombinować z czymś innym jak AEB jest najbardziej przyzwoity z tych jedenosiemte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to ze 180 koni potem zrobi programem 200 a tutaj zeby wyszlo 200 to juz troche trzeba modzic.. I wydajac juz 5k na tajle i robocizne to mozna było sie zastanowic co sie bardziej oplaca, bo jezeli kwestia elektroniki jest do ogarniecia za ok 1000 zł to moim zdaniem warto sie bawic w to..

nie mam czasu na pierdoły , auto ma smigać w sobote , trase mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes w pracy?? moze na kawe wpadne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes w pracy?? moze na kawe wpadne :gwizdanie:

jestem, ale kórwa mam zapierdol stary , musze nadrobić piątek , poniedziałek i pół wtorku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, forumowi rezacze nie za swoją kasę ... :naughty:

co Ty wiesz o rezaniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, forumowi rezacze nie za swoją kasę ... :naughty:

co Ty wiesz o rezaniu :cool1:

masz dzieci/zone/rodzine ktora trzeba utrzymac?? chyba nie doceniasz jeszcze wartosci pieniadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawids opanuj się chłopie... Wiesz ogólnie jaka jest różnica między takim 180 konnym a 150 konnym silnikiem? Podstawową i najważniejszą sprawą przy zakupie silnika powinien być jego stan itd. A nie moc... Tym bardziej jeśli zależy mu też na czasie. Jeśli moskal trafił na dobrą jednostkę i będzie miał dość szybko to zrobione, to przełoży graty ze swojego starego silnika i leci na programik uzyskując być może nawet większą moc niż mógł mieć na silniku który miał dotychczas.

moskal współczuję :friends: Oby to już była ostatnia przygoda z tym autkiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawids opanuj się chłopie... Wiesz ogólnie jaka jest różnica między takim 180 konnym a 150 konnym silnikiem? Podstawową i najważniejszą sprawą przy zakupie silnika powinien być jego stan itd. A nie moc... Tym bardziej jeśli zależy mu też na czasie. Jeśli moskal trafił na dobrą jednostkę i będzie miał dość szybko to zrobione, to przełoży graty ze swojego starego silnika i leci na programik uzyskując być może nawet większą moc niż mógł mieć na silniku który miał dotychczas.

moskal współczuję :friends: Oby to już była ostatnia przygoda z tym autkiem :wink4:

silnik ściągnięty ze szwecji , szrot na którym byłem po niego sprowadza rozbitki własnie ze szwecji i szwajcarii (nie wiem czemu akurat tylko z tych dwóch krajów). byłem z mechanikiem który robi auto , kilka razy brał silniki/skrzynie od nich i sie nie naciął , dodatkowo robie kompletny rozrząd włącznie z łańcuchem zeby miec spokój na paredziesiąt tysiecy.

mam nadzieje ze bedzie grało , program na razie odłożony z powodu braku funduszy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawids opanuj się chłopie... Wiesz ogólnie jaka jest różnica między takim 180 konnym a 150 konnym silnikiem? Podstawową i najważniejszą sprawą przy zakupie silnika powinien być jego stan itd. A nie moc... Tym bardziej jeśli zależy mu też na czasie. Jeśli moskal trafił na dobrą jednostkę i będzie miał dość szybko to zrobione, to przełoży graty ze swojego starego silnika i leci na programik uzyskując być może nawet większą moc niż mógł mieć na silniku który miał dotychczas.

moskal współczuję :friends: Oby to już była ostatnia przygoda z tym autkiem :wink4:

silnik ściągnięty ze szwecji , szrot na którym byłem po niego sprowadza rozbitki własnie ze szwecji i szwajcarii (nie wiem czemu akurat tylko z tych dwóch krajów). byłem z mechanikiem który robi auto , kilka razy brał silniki/skrzynie od nich i sie nie naciął , dodatkowo robie kompletny rozrząd włącznie z łańcuchem zeby miec spokój na paredziesiąt tysiecy.

mam nadzieje ze bedzie grało , program na razie odłożony z powodu braku funduszy :thumbdown:

a tak sie teraz zastanawiam jak to bedzie hulać, skoro w ECU masz soft wgrany do tamtego silnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...