Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

jakbys mi nie pokazal co zepsulo parowe to w zyciu bym nie uwiezyl :blink:

Ty z reguły mało ufny Rych jesteś :decayed::tongue4:

te Ryśki tak mają :polew: :polew: :polew:

moskal miałeś fotę wrzucić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys mi nie pokazal co zepsulo parowe to w zyciu bym nie uwiezyl :blink:

Ty z reguły mało ufny Rych jesteś :decayed::tongue4:

wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do soboty? Samemu to robota na 2 dni na spokojnie... Kurfaa 1200 zl i tak dlugo powinni ci w tym jeszcze chociaz tirowe dac gratis :D Kutafonky :)

Teges :co do swiec to nie robice sE jaj :) Jedna na kilkaset tysiecy albo lepiej sie wysra zawsze :) Trafilo na moskala :thumbdown: Czy to NGK czy denso czy inny shit... Wiec nie marudzcie na swiece kupta sE diesla :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do soboty? Samemu to robota na 2 dni na spokojnie... Kurfaa 1200 zl i tak dlugo powinni ci w tym jeszcze chociaz tirowe dac gratis :D Kutafonky :)

Teges :co do swiec to nie robice sE jaj :) Jedna na kilkaset tysiecy albo lepiej sie wysra zawsze :) Trafilo na moskala :thumbdown: Czy to NGK czy denso czy inny shit... Wiec nie marudzcie na swiece kupta sE diesla :hi:

Nosb, niestety cyrk z tymi świecami ostatnio jest dość popularny :gwizdanie:

pół roku temu w AFNie świeca wyleciała prawie spod maski, gwint został a świecy brak :)

albo NGK schodzi na psy, albo akurat Ci pechowcy trafili na trefne świece :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfaa 1200 zl

Danielku , to nie jest "świetokrzyskie" tylko "mazowieckie" - stąd takie ceny :wink4:

weź pod uwage ze wymienia mi rozrząd , do wyjebania są poduchy , łożysko oporowe , tu sie mechanicy cenią bo i tak maja w c**j roboty :gwizdanie:

BTW , bylem wczoraj podrzucić rozrząd , pokazał mi silnik , drugi tłok zmasakrowany , ułamany zawór , i teraz rodzi sie pytanie czy świeca nabroiła czy zawór sie ułamal i rozjebal silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na zawór...a mógł się ułamać od temperatury...stożek, tip, fmic i brak wystrojenia do tego gaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na zawór...a mógł się ułamać od temperatury...stożek, tip, fmic i brak wystrojenia do tego gaz...

powaznie od tego ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do soboty? Samemu to robota na 2 dni na spokojnie... Kurfaa 1200 zl i tak dlugo powinni ci w tym jeszcze chociaz tirowe dac gratis :D Kutafonky :)

Teges :co do swiec to nie robice sE jaj :) Jedna na kilkaset tysiecy albo lepiej sie wysra zawsze :) Trafilo na moskala :thumbdown: Czy to NGK czy denso czy inny shit... Wiec nie marudzcie na swiece kupta sE diesla :hi:

widzisz Nosbie jeszcze nie bylo diagnozy a ja juz napisalem ze mogl kupic diesla :good::polew: :polew: :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________

Ja stawiam na zawór...a mógł się ułamać od temperatury...stożek, tip, fmic i brak wystrojenia do tego gaz...

powaznie od tego ????

gaz to zuo :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz jest git, jeżeli jest prawidłowo wystrojony...

ale po tych wszystkich modyfikacjach mogło tak się zdarzyć jak napisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz jest git, jeżeli jest prawidłowo wystrojony...

ale po tych wszystkich modyfikacjach mogło tak się zdarzyć jak napisałem...

ale temperatura ??? od czego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFR ?

i co z tym zrobić ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFR ?

i co z tym zrobić ????

to co miales zrobic po programie, dlatego jak bylem na ostrobramskiej regulowc to powiedzial ze AFR to podstawa przy takich zabawach i ori termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co miales zrobic po programie, dlatego jak bylem na ostrobramskiej regulowc to powiedzial ze AFR to podstawa przy takich zabawach i ori termostat

czyli trza jechac do gaziarza , i tak bede musiał wyregulować gaz to od ręki chyba załatwi , co ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co miales zrobic po programie, dlatego jak bylem na ostrobramskiej regulowc to powiedzial ze AFR to podstawa przy takich zabawach i ori termostat

czyli trza jechac do gaziarza , i tak bede musiał wyregulować gaz to od ręki chyba załatwi , co ????

tylko nie jezdzij na LPG jak wyjedzisz od mechanika, najpierw uderzaj na regulacje i dobrze powiedz co sie stalo. moze jakies graty z instalki bedziesz mial do wymiany. jezeli dobrze ci ustawi LPG to AFR bedzie w granicach normy. szkoda ze dobry wskaznik AFR kosztuje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze dobry wskaznik AFR kosztuje :confused4:

a gdzie sie go podpina ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze dobry wskaznik AFR kosztuje :confused4:

a gdzie sie go podpina ????

wydaje mi się że w rurę w której idą spaliny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że w rurę w której idą spaliny :decayed:

to sie dm=omyślam , ale w ktorym miejscu ?? czy obojętnie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że w rurę w której idą spaliny :decayed:

to sie dm=omyślam , ale w ktorym miejscu ?? czy obojętnie ????

tego Ci nie powiem, ale wydaje mi się że np. w Test pipe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...