Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wczoraj zacząłem grzebać z tymi diodami od airbag i immo. Porozkręcałem wszystko itp zobaczyłem malutkie diodki, rezystorki obok i uj wie co jeszcze i powiedziałem pier**le i zakleiłem czarnym sylikonem te diody :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja wczoraj zacząłem grzebać z tymi diodami od airbag i immo. Porozkręcałem wszystko itp zobaczyłem malutkie diodki, rezystorki obok i uj wie co jeszcze i powiedziałem pier**le i zakleiłem czarnym sylikonem te diody :decayed:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiejś instrukcji obsługi Vag Commandera 1.4. Konkretnie chodzi mi o zmiane wsadu. Nie moge na necie znaleźć żadnego manuala ani nic. Czy ktoś mi w prosty sposób wytłumaczy co i gdzie kliknąć? Interface połączony z licznikiem, wsad który chce wgrać przygotowany. Co teraz? Z góry dzieki :)) licznik:

DSC07845.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiejś instrukcji obsługi Vag Commandera 1.4. Konkretnie chodzi mi o zmiane wsadu. Nie moge na necie znaleźć żadnego manuala ani nic. Czy ktoś mi w prosty sposób wytłumaczy co i gdzie kliknąć? Interface połączony z licznikiem, wsad który chce wgrać przygotowany. Co teraz? Z góry dzieki :)) licznik:

http://s7.postimg.org/n5kklrcif/DSC07845.jpg

:co: a takie małe pytanie po co chcesz zmieniać wsad?

ściągnij innego commandera, bd łatwiej. Chyba ze ktoś tu ogarnia te antyki programowe :decayed:

masz świadomość że może się nie udać wgrać wsadu i wtedy zrobisz sobie z licznika ozdobe na segment? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsad chce zmienić, ponieważ tarczki mam europejskie a wsad angielski i 130km/h to 100km/h. A ten inny commander to konkretnie jaki? bedzie on współpracował ze starszym kabelkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsad chce zmienić, ponieważ tarczki mam europejskie a wsad angielski i 130km/h to 100km/h. A ten inny commander to konkretnie jaki? bedzie on współpracował ze starszym kabelkiem?

Wsad mam jak jestes zainteresowany sam wrzucałem do angola 980J i lata.A wsad znieniałem dash canem i cała operacja z backupem oryginału trwa minute.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie wyrazne ale tam u gory to co sie podlacza ?

http://imageshack.us/scaled/thumb/22/kt7u.jpg

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

a tam u gory co sie podlacza ?

http://imageshack.us/scaled/thumb/22/kt7u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie wyrazne ale tam u gory to co sie podlacza ?

http://imageshack.us/scaled/thumb/22/kt7u.jpg

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

a tam u gory co sie podlacza ?

http://imageshack.us/scaled/thumb/22/kt7u.jpg

Tak kostka 4pinowa jest? :grin: bo ja pixele widze :grin: jak 4 piny to zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany a ktoś już podpinał wszystkie drzwi do licznika co by sygnalizowało otwarte drzwi bo jeszcze tylko to mi zostało do zrobienia trza tam jakieś diody dawać bo jak dobrze pamiętam coś wcześniej ktoś pisał czy tylko druty ciągnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 4 piny tam sa

Zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

pany a ktoś już podpinał wszystkie drzwi do licznika co by sygnalizowało otwarte drzwi bo jeszcze tylko to mi zostało do zrobienia trza tam jakieś diody dawać bo jak dobrze pamiętam coś wcześniej ktoś pisał czy tylko druty ciągnąć :D

Z tego co pamietam chyba musisz tylko pociagnac druta... :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 4 piny tam sa

Zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

pany a ktoś już podpinał wszystkie drzwi do licznika co by sygnalizowało otwarte drzwi bo jeszcze tylko to mi zostało do zrobienia trza tam jakieś diody dawać bo jak dobrze pamiętam coś wcześniej ktoś pisał czy tylko druty ciągnąć :D

Z tego co pamietam chyba musisz tylko pociagnac druta... :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jak zawsze hwhe:p

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmm jednego druta ???

ja myślałem że musi pociągnąć aż 3 druty :polew:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

a tak poza tym podpinasz tylne pod krańcówki bo masz przystosowane już a pasażera przód do kostki kabel żółto szary czy brązowo szary coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmm jednego druta ???

ja myślałem że musi pociągnąć aż 3 druty :polew:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

a tak poza tym podpinasz tylne pod krańcówki bo masz przystosowane już a pasażera przód do kostki kabel żółto szary czy brązowo szary coś takiego

No dokładnie trzy kostka ta kolo nóg pasażera?

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 4 piny tam sa

Zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

czyli co bo nie jestem taki polapany jak wy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 4 piny tam sa

Zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

czyli co bo nie jestem taki polapany jak wy ;d

Czyli wyście do podłączenia anteny żeby łapać automatycznie czas z niemieckiego zegara atomowego

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie pasować moduł z licznika 1/2 fis jeager , bo słyszałem ze właśnie te anteny pasują do niektórych vdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, odpowiedzcie mi któryć, mam licznik po 1 lifcie (stałe podświetlenie po przekręceniu ale czerwone i z analogowym zegarkiem) i chcę założyć poliftowy z elektronicznym z A4 B5 z fisem, ale z angola, będą jakieś problemy po drodze? najbardziej zależy mi na wskaźniku temp.oleju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...