Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak u mnie licznik mam z 12.2000 jak na zdjeciach

Mam tez tarcze ue i troche gratow z VDO i Mareti czy jakto tam sie pisze czyta

Jak nie masz wolnego pina zadnego ? a w szarej

Podpinasz kabel z filtra do wolnego pinu z niego ciagniesz przewod do nozki wskaznika oleju druga nozke na plusa w niebieskiej (WSZYSTKO NA PLYTCE ALE ODETNIJ SCIEZKE ORGINALNA ZE WSKAZNIKA) i masz juz 95-100 stopni na wskazniku realnie

Umula na temperature chyba 15nieb nie pamietam i dzaila wszystko na fisie spokój

Wez schemat z forum wiele razy wrzucalem i idz do sklepu zeby kupic graty 25zl styknie kup odrazu jakas puszke zeby skitrac emula za licznikiem

Jak pojdziesz do jakiegos dobrego goscia np telefony naprawia - to Ci polutuje i masz z bani

Troche checi a nie miske niszczyc czy wymieniac

1. u mnie temperatura dziala, tylko temp opada gdy po jakims czasie wyskakuje sensor np. jezdze po miescie auto nagrzane, ide do bankomatu wracam odpalam, temp wskakuje na iles tam stopni i po jakims czasie wyskakuje sensor i temp spada do 0

dodam jeszcze ze pod niebieskim 15 mam podpiety kabelek, przekladalem wedlug instrukcji

Nie pamietam 15 chyba tam ma byc emul wpiety gdzie jest pin temp.wody

(temp wskakuje na iles tam stopni i po jakims czasie wyskakuje sensor i temp spada do 0) Tak bedzie jak nie ma emula jezdzilem tak tydzien i nie wytrzymalem

Zrob jak pisalem i bedzie git Emula zapytam moze kolega mi zrobi ja nie pamietam juz tego a w pracy nie mam czasu teraz w domu nie mam czym

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Chłopy troszke po za tematem.....ale gdzie mozna dorwac fajne ramki do zegarow pod fis ??

all obszukalem i kicha :thumbdown:

Slabo szukasz kolego Tuning :DIDO: ozdobne ramki do zegarów samochodowych ramki do pokręteł

Dzieki bardzo!

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ----------

ta i jeszcze sobie kup na wloty, na pokretla i na malego ten shit :wink::decayed:

:kox:

A co masz do ramek na zegary?

Pewno sam pisiadasz :)

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co masz do ramek na zegary?

Pewno sam pisiadasz :)

Do ramek nic nie mam ale orginalnych bo wygladaja za***iście i mialem takie w a6 i moze tez przeszczepie do a3

natomiast wszelakie podrabiajki sa wg mnie kiczowate i tyle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz do ramek na zegary?

Pewno sam pisiadasz :)

Do ramek nic nie mam ale orginalnych bo wygladaja za***iście i mialem takie w a6 i moze tez przeszczepie do a3

natomiast wszelakie podrabiajki sa wg mnie kiczowate i tyle :decayed:

+600 :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz do ramek na zegary?

Pewno sam pisiadasz :)

Do ramek nic nie mam ale orginalnych bo wygladaja za***iście i mialem takie w a6 i moze tez przeszczepie do a3

natomiast wszelakie podrabiajki sa wg mnie kiczowate i tyle :decayed:

Aaaaaaa no fakt ori jest ori ale cuz jak ciezko dostac lub w chorych piniadzach ;/

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

A co masz do ramek na zegary?

Pewno sam pisiadasz :)

Do ramek nic nie mam ale orginalnych bo wygladaja za***iście i mialem takie w a6 i moze tez przeszczepie do a3

natomiast wszelakie podrabiajki sa wg mnie kiczowate i tyle :decayed:

+600 :decayed::grin:

Przestan sie podlizywac :D

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz do ramek na zegary?

Pewno sam pisiadasz :)

Do ramek nic nie mam ale orginalnych bo wygladaja za***iście i mialem takie w a6 i moze tez przeszczepie do a3

natomiast wszelakie podrabiajki sa wg mnie kiczowate i tyle :decayed:

+600 :decayed::grin:

Przestan sie podlizywac :D

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Spokojnie... nie mam komu, a poza tym jak ja tu byłem toś Ty jeszcze na stojąco pod szafe wchodził :grin:

Tzn w tym temacie, bo na forum jesteś dłużej :wink:

A poza poza tym mam fisa dawno zrobionego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza baby

jak komus podrabiane ringi pasuja niech kupuje i tyle

gusta rozne i sie nie dyskutuje

ja wyrazilem tylko swoje zdanie skromne :decayed:

a jak ktos ori poszuka to i znajdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz do ramek na zegary?

Pewno sam pisiadasz :)

Do ramek nic nie mam ale orginalnych bo wygladaja za***iście i mialem takie w a6 i moze tez przeszczepie do a3

natomiast wszelakie podrabiajki sa wg mnie kiczowate i tyle :decayed:

+600 :decayed::grin:

Przestan sie podlizywac :D

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Spokojnie... nie mam komu, a poza tym jak ja tu byłem toś Ty jeszcze na stojąco pod szafe wchodził :grin:

Tzn w tym temacie, bo na forum jesteś dłużej :wink:

A poza poza tym mam fisa dawno zrobionego :decayed:

Raz ze sie beszczelnie podlizuje to teraz chwali :D:D:D:D

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

Cisza baby

jak komus podrabiane ringi pasuja niech kupuje i tyle

gusta rozne i sie nie dyskutuje

ja wyrazilem tylko swoje zdanie skromne :decayed:

a jak ktos ori poszuka to i znajdzie :naughty:

Dobra Dobra szukam nadal.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ramki w macie nieczym sie nie roznia od ori ja mam w polysku jak na w/w fotach jak sie komus nie podobaja niech sie ....

Ja tu dawno temu pisalem jak ogarnac temp.oleju a wiekszosc info ( SCHEMAT jak podpiac itd) WYCZYTALEM na tym forum jest tez spisane przez jednego kolege w tutku ale wszyscy by chcieli na gotowo

Pisalem wiele razy jak to ogarnac

PISZE raz jeszcze

CHECI checi checi pare browarow lub ....

Kupujemy licznik po lifta Plus szara kosc manetke troche kabla z innej kostki lub w sklepie

rozpiski sa na forum

tu troche trzeba sie przylozyc zeby z 2 zrobic 3 kosci i nie pojebac bo bedzie przejeb.to naprawic opisywac kable

Jak nie dajemy rady z wsadem jedziemy do ziomala z forum najblizszego i nam ogarnia (wsad imo klucze )i wracamy do domu :banan:

Sensor oleju -

Potrzebny emulator - jak nie czaimy schematu trzeba znalezc kogos np Komisy telefonow sa kupmate chlopaki (przynajmniej u mnie )

jak mamy emula to podpinamy go w miejsce gdzie jest temperatura oleju (PIN)nie pamiatam kazdy wie drugi kabel do plusa 3 do masy i sensor juz nas nie wkur..

a zeby miec temperature trzeba z przedliftowego licznika wymontowac wskaznik oleju I WMONTOWAC do naszego polifta odcinajac sciezki

Pozniej od jednej nozki ciagniemy do plusa a mase (CHYBA ZE SIE MYLE I ODWROTNIE PISZE Z PAMIECI )do szarej kostki na np.32pin wolny pin jakis wolny lutujemy i jest git pozniej z 32 pinu do czujnika temp.oleju w podstawie filtra

I nie ma bata zeby nie dzialalo

Tam jest juz pociagniety kabel ale nie wiem gdzie byl koniec wiec szybciej bylo pociagnac nowy od podst,filtra do 32pinu

Czaicie to ..jak nie proponuje przeczytac pierwsze 80 stron i bedziecie wiedzieli

Wsadu nie ruszalem Grzanek 85 mi to ogarnial pod KIelcami

reszte sam zrobilem

Pozniej kalibrujemy wskazniki spalanie zeby bylo realne wszystko jest do zrobienia tylko trzeba czasu i checi

Ja mam juz wszystko spryskiwacz drzwi Brak rds bo pionieer nie pojdzie zarowki zbedne rezanie a i tak malo przydatne choc fajnie bylo by miec all in one full wypas ale najwazniejsze ze fis caly a juz raz przelutowany bo zaczynalem z licznikem z a6 c5 i wsad a4 ale wtedy drzwi tylko kierowcy i klapa tyl nie ogarnieta

Duzo roboty ale warto a ile poszlo towaru przy tym:facepalm:Browarow :facepalm:

Polecam nie zdecydowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ramki w macie nieczym sie nie roznia od ori ja mam w polysku jak na w/w fotach jak sie komus nie podobaja niech sie ....

Ja tu dawno temu pisalem jak ogarnac temp.oleju a wiekszosc info ( SCHEMAT jak podpiac itd) WYCZYTALEM na tym forum jest tez spisane przez jednego kolege w tutku ale wszyscy by chcieli na gotowo

Pisalem wiele razy jak to ogarnac

PISZE raz jeszcze

CHECI checi checi pare browarow lub ....

Kupujemy licznik po lifta Plus szara kosc manetke troche kabla z innej kostki lub w sklepie

rozpiski sa na forum

tu troche trzeba sie przylozyc zeby z 2 zrobic 3 kosci i nie pojebac bo bedzie przejeb.to naprawic opisywac kable

Jak nie dajemy rady z wsadem jedziemy do ziomala z forum najblizszego i nam ogarnia (wsad imo klucze )i wracamy do domu :banan:

Sensor oleju -

Potrzebny emulator - jak nie czaimy schematu trzeba znalezc kogos np Komisy telefonow sa kupmate chlopaki (przynajmniej u mnie )

jak mamy emula to podpinamy go w miejsce gdzie jest temperatura oleju (PIN)nie pamiatam kazdy wie drugi kabel do plusa 3 do masy i sensor juz nas nie wkur..

a zeby miec temperature trzeba z przedliftowego licznika wymontowac wskaznik oleju I WMONTOWAC do naszego polifta odcinajac sciezki

Pozniej od jednej nozki ciagniemy do plusa a mase (CHYBA ZE SIE MYLE I ODWROTNIE PISZE Z PAMIECI )do szarej kostki na np.32pin wolny pin jakis wolny lutujemy i jest git pozniej z 32 pinu do czujnika temp.oleju w podstawie filtra

I nie ma bata zeby nie dzialalo

Tam jest juz pociagniety kabel ale nie wiem gdzie byl koniec wiec szybciej bylo pociagnac nowy od podst,filtra do 32pinu

Czaicie to ..jak nie proponuje przeczytac pierwsze 80 stron i bedziecie wiedzieli

Wsadu nie ruszalem Grzanek 85 mi to ogarnial pod KIelcami

reszte sam zrobilem

Pozniej kalibrujemy wskazniki spalanie zeby bylo realne wszystko jest do zrobienia tylko trzeba czasu i checi

Ja mam juz wszystko spryskiwacz drzwi Brak rds bo pionieer nie pojdzie zarowki zbedne rezanie a i tak malo przydatne choc fajnie bylo by miec all in one full wypas ale najwazniejsze ze fis caly a juz raz przelutowany bo zaczynalem z licznikem z a6 c5 i wsad a4 ale wtedy drzwi tylko kierowcy i klapa tyl nie ogarnieta

Duzo roboty ale warto a ile poszlo towaru przy tym:facepalm:Browarow :facepalm:

Polecam nie zdecydowanym

znaczy ja juz wszystko mam tylko ten sensor mi został, a jak mi temp dziala, tylko sensor to gasi, to wystarczy mi sam emul ?? tylko jak go wtedy podlaczyc??? a po drugiewe wczesniejszym liczniku nie mialem temp oleju wiec jak mam go wymontowac

czyli ja musze zgasic czujnik poziomu czyli sensor, bo dok nie wyskoczy temp dziala, wiec jak mialm bym jakis emul na sensor oleju ktory go gasi to temp by dzialala i nie musialbym kombinowac z temp, nie wiem czy dobrze mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator gasi sensor oleju

Temp.oliwy robimy jak opisalem

Musisz najlatwiej dorwij stary przedliftowy licznik albo sam wskaznik oleju i zamien z polifta na przedlifta (jak masz z bialym podswietl) wtedy kabel na wolny pin pozniej do czujnika i gra

Pany czytajcie od poczatku do ok 80-100strony dalej nie ma sensu

A wszystko jest trzeba tylko poszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żeby nie było, ale T15.

To co to za zestaw, że nie ma? Dla zegarmistrza czy do wymiany kół w samolotach?

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

Do rozpołowienia licznika to T10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcić to go rozkręciłem tylko sama tarcza tzn to jest zespolone poziom paliwa z prędkościomierzem. Poziom paliwa jest na "wcisk" na bolcach a sam prędkościomierz na torx 2szt. I właśnie tego torxa nie mam. A zestaw był kupiony najtańszy topex jak potrzebowałem wyregulować ramkę szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi chwilę.

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

Chyba nie pomogę. Poliftowy licznik jest w całości na haczykach. Sam licznik od tyłu to dwie śruby T10 aby rozpołowić czarne plastiki.

Po ściągnięciu tarczy (cyferblatu) nie ma nic. Cały biały plastik jest na haczykach.

Osobiście polecam:

2_3378_Zestaw_narzedzi_790.jpg

Tutaj są torxy od T4 do T10 skok co 1 oraz T15 i T20. Cena zestawu to od 5 do 15zł. W zależności czy na promocji w Lidl czy Ciastoramie na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator gasi sensor oleju

Temp.oliwy robimy jak opisalem

Musisz najlatwiej dorwij stary przedliftowy licznik albo sam wskaznik oleju i zamien z polifta na przedlifta (jak masz z bialym podswietl) wtedy kabel na wolny pin pozniej do czujnika i gra

Pany czytajcie od poczatku do ok 80-100strony dalej nie ma sensu

A wszystko jest trzeba tylko poszukac

nie no to nie wchodzi w gre bo musial bym licznik kupic, w takim wypadku juz bym wolal kupic miske z czujnikiem i miec pewnosc ze bedzie dzialac

a jak bym kupil fis przelift z czerwonym podswietl to by hulala temp oleju ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto tu ogarnia wsady, potrzebuje przerobić benzyna na diesla - licznik od polo 9n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator gasi sensor oleju

Temp.oliwy robimy jak opisalem

Musisz najlatwiej dorwij stary przedliftowy licznik albo sam wskaznik oleju i zamien z polifta na przedlifta (jak masz z bialym podswietl) wtedy kabel na wolny pin pozniej do czujnika i gra

Pany czytajcie od poczatku do ok 80-100strony dalej nie ma sensu

A wszystko jest trzeba tylko poszukac

nie no to nie wchodzi w gre bo musial bym licznik kupic, w takim wypadku juz bym wolal kupic miske z czujnikiem i miec pewnosc ze bedzie dzialac

a jak bym kupil fis przelift z czerwonym podswietl to by hulala temp oleju ?????

poczytalem.. czyli tak czujnik temp mam w podstawie filtra, czyli wkladam licznik z analogowym zegarkiem i wszystko lata, albo miska z czujnikiem do licznika ktory mam z bialym podswietleniem

bo w poliftach nie bylo czujnika w podstawie filtra, bo czujnik z miski daje temperature i poziom tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...