Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

czyli zegar po mini lifcie immo jest w zegarach :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 17:19_________________________________________________Znacie może jakiegoś speca coby mi FISa założył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę, że bez problemu sam sobie poradzisz :good: Kartka papieru i uważne przeczytanie tematu i wszystko wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kodowanie masz jakąś styczności z vagiem

grzanek ma fisa opanowanego chyba kieleckie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek ma fisa opanowanego chyba kieleckie

niestety nie odpowiada na pw,gg ani sms :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek ma fisa opanowanego chyba kieleckie

niestety nie odpowiada na pw,gg ani sms :kwasny:

za dużo fisów :polew:

nosb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacjion Fis onboard w next sobotę, monter grzanek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie, posiadam licznik UKNSI bez fis. Chce założyć zegary od a6 99r białe podswietlanie i zegarek cyfrowy...i tu jest problem :kwasny:.spedzilem 3 noce w garazu i nic;/ zaden schemat opisany w tym poscie nie pasuje do mojego autka..mam 3 wtyczki niebieska 26pin, żółta 26pin, i czarna 10pin ktora była podpieta do malego wyswietlacza temperatury.Bardzo ale to bardzo prosze o pomoc bo juz tego nie ogarniam a czytajac 100stron po raz ety dostaje do glowy... czy mogl by mi to ktos lopatologicznie narysowac wytlumaczyc ktory kabel gdzie?Albo czy jest ktos z okolic Bielska kto ogarnie ten temat? :mysli:

A4 1997r imo poza licznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam 1/2 fis, moglby mi ktos napisac czy duzo bedzie pracy przy zmanie na pelny fis?

czy kostki beda pasowaly? czy bedzie trzeba ciagnac jeszcze jakies kable i jak wyglada sprawa immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę pracy będzie ale jak masz ajm to już dużo masz zrobione.

potrzebne licznik z fisem, manetka pod fis, i szara wtyczka do licznika, parę kabli żeby podłączyć manetkę do licznika

jak z nowym licznikiem nie będziesz miał pinu od immo ,to musisz go wyciągnąć z licznika, potem kodowanie kluczyków,

kabel od ecu masz już na pewno , wiec zostaje jeszcze podpięcie rds'u i ewentualnie rozdzielenie drzwi jak będziesz chciał , żeby każde było sygnalizowane osobno na fisie.

i oczywiście kodowanie licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z nowym licznikiem nie będziesz miał pinu od immo ,to musisz go wyciągnąć z licznika, potem kodowanie kluczyków,

o co chodzi z tym pinem? to jest jakis kod? swoj kod do immo znam, ale rozumiem ze musi zostac ten z nowych zegarów?

jest moze jakis dokladny opis krok po kroku do montazu fis w takim przypadku jak ja mam czy tylko ten chaotyczny temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest mi ktos w stanie pomoc bo po kolejnych godzinach spedzonych w garazu udalo mi sie tylko uzyskac 3rzeczy.mianowicie licznik sie zapala po przekreceniu kluczyka natomiast po odpaleniu gasnie.gdy wlacze swiatla zapala sie kierunek w lewo :shocked: A teraz gwozdz programy czyli nie da sie zgasic samochodu hehe :thumbdown: dopiero po odlaczeniu licznika.... i juz zgluplem..a robie wszystko wedle schematów zawartych w tym temacie... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym pinem? to jest jakis kod? swoj kod do immo znam, ale rozumiem ze musi zostac ten z nowych zegarów?

jest moze jakis dokladny opis krok po kroku do montazu fis w takim przypadku jak ja mam czy tylko ten chaotyczny temat?

musisz mieć pin immo z nowego licznika jest to cyfrowy kod, co do opisu to w tym temacie jest wszystko, wiem ze dużo czytania i sporo jest nie potrzebnych informacji, ale weź kartkę i notuj czytając ważne informacje, i na pewno uzyskasz wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybkiego jescze to jak zczytac ten kod i jak pozniej zaprogramowac kluczyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do odczytania kodu musisz mieć vag comandera, vag com'em nie zaczytasz pinu immo, a potem juz za pomocą vag com zaprogramujesz już kluczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do odczytania kodu musisz mieć vag comandera, vag com'em nie zaczytasz pinu immo, a potem juz za pomocą vag com zaprogramujesz już kluczyki

Ludzie wezcie naprawde wszystko przeczytajcie , tu jest wszystko wyjasnione wystarczy troche checi i zaparcia w czytaniu, a nie odrazu gotowca pod nos postawionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak zakupilem lcznik z FIS z 2000r moje b5 jest z 98r, czyli immo jest juz w liczniku. Ktos sie orientuje czy da rade ogarnac immobilajzer nie posiadajac pinow do starego ani do nowego licznika i zakodowac kluczyki? Oraz jak wyglada kwestia kostek czy jest roznica miedzy moimi ze starych zegarow i nowymi, czy jest to samo i wystarczy dorobic kostke fisu? Moze ktos zna kogos z Lubuskiego kto ogarnial fis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak zakupilem lcznik z FIS z 2000r moje b5 jest z 98r, czyli immo jest juz w liczniku. Ktos sie orientuje czy da rade ogarnac immobilajzer nie posiadajac pinow do starego ani do nowego licznika i zakodowac kluczyki? Oraz jak wyglada kwestia kostek czy jest roznica miedzy moimi ze starych zegarow i nowymi, czy jest to samo i wystarczy dorobic kostke fisu? Moze ktos zna kogos z Lubuskiego kto ogarnial fis?

Ja ogarnąłem z lubuskiego :decayed: Klilka stron wcześniej foty oraz rozpiska pinów pokolorowana nawet! :tongue4: [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:47_________________________________________________982000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego w razie problemow bede sie zglaszal do Ciebie, A specjaliste od Immo znasz jakiegos? Do Swiebodzina moge podskoczyc to tylko 80km ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo sam robiłem :decayed: Pin mogę odczytać :wink4:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________Jak gość krzyknął mi za zakodowanie kluczyków 450 zł to się sam nauczyłem :shocked: I jeszcze gadał że musi być identyczny licznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...