Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

To jak mi padnie to się do ciebie zgłosze. Bo hota jeszcze się nie dorobilem. Jesteś w stanie zrobić to od ręki że tak powiem. Bym byśmy się ustawili. I bym przyjechał i już. Czy tak nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość cwiara

No niestety, bez sprzetu i odrobiny wprawy nie zrobi sie tego. Akurat u Szyby wymienialem fisa i narazie mu swieci poki co kilka miesiecy.

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

To jak mi padnie to się do ciebie zgłosze. Bo hota jeszcze się nie dorobilem. Jesteś w stanie zrobić to od ręki że tak powiem. Bym byśmy się ustawili. I bym przyjechał i już. Czy tak nie bardzo?

Mysle ze tak, chociaz nie lubie jak przy takich pracach ktos mi sie na rece patrzy :D

Ale pomyslimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musi sie patrzyć na twoje ręce dasz mu kluczyki do swego ałdi i pojedzie na miasto a ty będziesz zgrzewał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musi sie patrzyć na twoje ręce dasz mu kluczyki do swego ałdi i pojedzie na miasto a ty będziesz zgrzewał :decayed:

a tam nie akluczyki da tylko na laski wyśle.... :decayed:

P.S. jak dobrze wyjdzie to w siepniu będę cały tydzień w Breslau garował.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara

Do swego aldi nie dam kluczy. Juz szyba mne przewiozl moja audi i dzis laczniki stab. musze wymienic. :D a lekko zuzyte byly. :)

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

A czy musi sie patrzyć na twoje ręce dasz mu kluczyki do swego ałdi i pojedzie na miasto a ty będziesz zgrzewał :decayed:

a tam nie akluczyki da tylko na laski wyśle.... :decayed:

P.S. jak dobrze wyjdzie to w siepniu będę cały tydzień w Breslau garował.. :grin:

No to Piotr bedziem rzadzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie tyle co patrzeć na ręce tylko może bym się coś nauczył. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara

:) i bedzie jak w jednym komencie na allegro. Nie polecam odbioru osobistego , trzezwy nie wrocilem :D

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zczytam pin z licznika vdo vagiem czy tam vcds? ma ktos jakos stabilna wersje programu bo mi wyskakuje w waznych momentach wiadomo autoryzacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko o program sie rozchodzi ? mogl by mi ktos podeslac ? vag 4.9 pl mam vcds mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara

niby vag eeprom programmer odpalisz na zwyklym kkl. commandera juz nie. podaj maila to podeśle.

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

poszlo Piotr na maila :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje a przyspieszona obsluga ? ;p

a moze mi ktos powiedziec po co arre-owi byl potrzebny pin z aktualne licznika skoro ten nowy to vdo i to z niego trzeba sciagnac pin i dograc klucze :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara

bo do adaptacji nowego licznika potrzeba oba piny. nowym sie logujesz do licznika a stary wpisujesz w kanale 50 w celu przejecia vinu i immo id z ecu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swego aldi nie dam kluczy. Juz szyba mne przewiozl moja audi i dzis laczniki stab. musze wymienic. :D a lekko zuzyte byly. :)

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

A czy musi sie patrzyć na twoje ręce dasz mu kluczyki do swego ałdi i pojedzie na miasto a ty będziesz zgrzewał :decayed:

a tam nie akluczyki da tylko na laski wyśle.... :decayed:

P.S. jak dobrze wyjdzie to w siepniu będę cały tydzień w Breslau garował.. :grin:

No to Piotr bedziem rzadzic :D

No to dawaj do OSW na zlot :hi::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie chce zeby wyszly jaja ze pozmieniam piny podepne nowy licznik i nie wydre pinu i zostane uziemiony ;d czyli zmieniam pinologie podpinam nowy licznik, podlaczam program wyciagam pin, dodaje klucze z nowym pinem i narazie starczy auto odpala potem dodaje pin ze starego licznika i teraz mam aktualny przebieg ? pozniej maneta bla bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można zmienić pin w liczniku ? Pytanie po co?

Cwiara pw

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Oczywiście pytam o licznik z immo 2 bo 3 to po adaptacji vinu i id pin się zmiania na stary to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da radę coś zrobić z licznikiem z a6 po lifcie? Angielska benzyna. Czy to tylko już raczej na części? Czy zrobił by z tego naszego diesla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak mam manetke z sedana a mam avanta to nie podpasuje ? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4do 953 513 p i 4do 953 503 b sa dwie naklejki pierwszy numer jest po stronie z tempo drugi przelaczniki fis

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...