Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Piekle się bo nie czytasz ze zrozumieniem zadajesz głupie pytania , jak byś czytał to byś wiedział ze ludzie emula wkladaja ponieważ nie maja czujników w misce , jakbys czytał to byś wiedział ze problem nie pokazywania temp miałem ja i arre z tych ci maja czujniki w misce a dlatego ze mamy liczniki z angola i problem by we wsadach i nie wiem jak u arrego ale u mnie podziałało, dlatego jakbys czytał to by zaczął od tego jaki masz licznik Eu czy angol jaki nr wersja wsadu D...

Bo u Ciebie problem na bank jest we wsadzie licznika i żaden emul na

to nie zaradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety nie wszyscy mają czas śledzić każdą stronę , dziennie pojawia się tu kilkadziesiąt postów więc nie mam czasu śledzić tego codziennie dlatego jestem trochę do tyłu z materiałem , co się pojawi jakiś post na temat który mnie dotyczy jest powrót do niego za 10 stron a nie wszyscy mają czas żeby siedzieć przy komputerze i czytać lektury dlatego pytam więc jeśli wiesz to powinieneś napisać a nie negować a jak masz tak pisać to może warto się wstrzymać z postem , chyba po to jest te forum żeby pytać i pomagać a nie się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisze Ci bez czepiania ze w 99 % winny jest licznik

na poczatek daj numer licznika z obudowy i jaki nr wyswietla Ci w vagu od tego trzeba zaczac

bo zakladam ze miales 1/2 fis i sensora nie wywalalo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem 1/2 fisa i wszystko było ok wsadziłem licznik z a4 b5 2000r z angola na oryginalnym wsadzie też nie pokazywało temp. oleju wgrałem wsad z europejczyka i wszystko działa oprócz tego oleju i ta nieszczęsna kontrolka wyskakuje numer oryginalnego wsadu jak mojego aktualnego podam za moment bo muszę sprawdzić na drugim komputerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój dziewczyny nie drapać się, bo Wam zaraz po kropie yebne :punish: jedna niech w miarę myśli logicznie, a druga niech się nie wk***ia na czyjąś niewiedzę, czy lenistwo. Kolega spróbuje podmienić licznik od kogoś znajomego na rozgrzanym silniku i zobaczy, czy na innym pokazuje temperaturę czy nie. Jak pokazuje, to proste, że pierdolnięty licznik, a konkretniej jego wsad, bo jak wyrzuca co 100km sensor, to już nie trzeba szukać licznika na podmiankę, tylko następnego, albo walczyć ze wsadem. Dziękuję dobranoc, problem rozwiązany, spokój w wątku ma być i szefuńciowi polać drinka na rozluźnienie atmosfery - BIEGIEM k**wa!! :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmieniałem już licznik i efekt jest ten sam pokazuje na 10 sekund temp oleju i wskazówka spada mój oryginalny wsad 8D0920980 A a teraz mam wgrany 8D0920932FX i miałem też wgrany wcześniej 8D0920931T i na obu jest to samo tem oleju pokazuje tylko przez ok 10sekund później opada i wyskakuje co jakieś 100km kontrolka oleju min. miałęm też wsad od kolegi arre do 1.9 tdi i efekt był ten sam więc już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe, ja miałem tez 1/2 fis'a,

tez założyłem angola,

również wrzuciłem wsad z FX'a i nic takiego,

co opisujesz, się nie dzieje..

jedyna różnica w oznaczeniu litery na końcu licznika

(Ty masz A ja K)

ciekawostka przyrodnicza..

BTW: Kaju, ogarniety temat u TheVIP z licznikiem; rozpiska pasowała z cluster 2

pzdr.

assist

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Krzychu,

Ty masz licznik z dcf'em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe, ja miałem tez 1/2 fis'a,

tez założyłem angola,

również wrzuciłem wsad z FX'a i nic takiego,

co opisujesz, się nie dzieje..

jedyna różnica w oznaczeniu litery na końcu licznika

(Ty masz A ja K)

ciekawostka przyrodnicza..

BTW: Kaju, ogarniety temat u TheVIP z licznikiem; rozpiska pasowała z cluster 2

pzdr.

assist

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Krzychu,

Ty masz licznik z dcf'em?

Krzysiu assist, Ty nie wal skrótami, bo nawet ja nie ogarniam o co kamon z dcfem ;) rozwiń ;) cieszę się, że ogarnęliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dcf to chyba radiowy zegarek ? W angolach ich nie było

Ja mam licznik 980k i Eu wsad i bangla ale dziwnie tak jak i miskowi

Ale tu jeśli na ori wsadzie angolskim też nie pokazywało to ręce opadają

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

a masz możliwość dostania czujnika z auta w którym był licznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli "DCF" to zegarek radiowy to w tym liczniku go nie mam , jest tylko miejsce na wlutowanie anteny ale jej nie ma, miałem w 1/2 fis , już mi tak bardzo nie zależy na tym żeby pokazywało temp .oleju bo do tego że jej nie pokazuje już się przyzwyczaiłem ale nie chce mi się co 100km otwierać maski żeby kontrolka zniknęła , nie mam możliwości dostania czujnika od auta w którym był licznik bo licznik zmieniałem z pół roku temu i wtedy nie wiedziałem że to takie ważne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniles od jakiegoś kolegi licznik i co pokazuje to samo czyli opada ? A koledze działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamieniałem z kolegą bo mam drugi taki licznik tylko jest z A6 i na początku zamontowałem ten z A6 ale pokazywał otwartą tylną klapę i nie działał mi tempomat na nim więc kupiłem następny tylko tym razem od a4 z tego samego rocznika co moje auto żeby nie było niespodzianek i na tamtym z a6 też nie pokazywało temp oleju nie wiem jak z kontrolką bo zbyt długo na nim nie jeździłem oczywiście ten z A6 też był z angola i wgrywałem wsady z europejczyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedz , szukaj nowego licznika najlepiej Eu albo wgrywaj wsady do skutku aż któryś zadziała

Znajdź jakiegoś kolezke co pożyczy Ci na chwile swój licznik i podepnij go do siebie na rozgrzanym bo problem tkwi w tym ze Eu wsady często gryzą się z angolskimi licznikami i objawia się to właśnie poprzez takie a nie inne zachowanie wskaźnika temp oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podmianką licznika to pewnie będzie problem bo pewnie nikt nie będzie chciał użyczyć licznika ale mam pomysł , mam w pracy kolegę który ma taką samą audi jak ja też 2000r ten sam silnik co ja też avant itp zobaczę jaki ma licznik bo nie jestem pewny i zrobię kopie oryginalnego wsadu od niego diesla 1.9 i wrzucę do siebie zobaczymy czy to coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popros go o podmianie licznika na moment bo jeśli na jego liczniku zadziala to potwierdzi winę twojego licznika bądź wsadu bo choć wątpię w to ale jest możliwe uszkodzenie czujnika no chyba ze juz go podmieniales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podmianką licznika to pewnie będzie problem bo pewnie nikt nie będzie chciał użyczyć licznika ale mam pomysł , mam w pracy kolegę który ma taką samą audi jak ja też 2000r ten sam silnik co ja też avant itp zobaczę jaki ma licznik bo nie jestem pewny i zrobię kopie oryginalnego wsadu od niego diesla 1.9 i wrzucę do siebie zobaczymy czy to coś pomoże

Jest 50% szans, ale raczej nie pomoże. Po prostu liczniki UK są "odwrócone" pod każdym względem, nie spodziewaj się szału po tej operacji, ale spróbować można :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dcf to zegar radiowy,

920980k wrzuciłem wsad z elektrody (fx)

wszystko bangla, temp nie opada, sensor japy nie drze..

pzdr.

assist

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

jeśli jest taka potrzeba,

mogę podrzucić wsad z którego skorzystałem.

edytowałem login, przebieg i tyle - nic więcej nie ruszałem..

pzdr.

assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...