Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z emulatorem mimo prawidłowego zmontowania nadal wywala sensor co może być tego powodem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rs4 do ropniaka ?

Btw ile dałeś za niego

Popatrz w przejsiowce czy wszystko dobrze połączone spalona żarówkę wywala bo w szarej kostce fis masuje się przewód , a abs tzn jak Ci wywala opisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nikt nie wie co z tym chrzanionym emulatorem? Ma ktoś fotke jak dokładnie wygląda zmontowany układ z obu stron ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze co niektorzy chca sprzedawac i zarabiac na emulach :polew:

Tom zamien D z S i po bolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze co niektorzy chca sprzedawac i zarabiac na emulach :polew:

Tom zamien D z S i po bolu

No i myślisz, że ile tych emulatorów się sprzeda i ile zarobi? On tego nie robi dla zarobku, bo h*j wielki by z tego było, dla ludu to robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarobek tylko na czym ? dajcie jakiś sprawdzony emulator bo mój zmontowany wg schematu ni h.. nie trybi dalej wywala sensor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ktoś mówił o mnie. Ja tylko zaoferowalem pomoc bo nie każdy umie sobie poskladac jakiś układ. Osobiście mam to gdzieś czy ktoś to kupi. Nawet tego nie składam. Mi jeden wystarczy. Jak ktoś do mnie przyjedzie to napewno pomogę. Co niektórzy wiedzą o co chodzi. A niech ktoś z forum napisze to odeśle z kwitkiem. Ja widzę że na tym forum to niektórzy by sobie dali szkłem na sucho jajka ogolic za 2zł byle nie dac innemu zarobić. Tragedia... I nie mówię o tym tu teraz emulatorze tylko ogólnie przeglądając forum wielokrotnie spotkałem się z takim zjawiskiem.

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

zarobek tylko na czym ? dajcie jakiś sprawdzony emulator bo mój zmontowany wg schematu ni h.. nie trybi dalej wywala sensor

Schemat jest dobry emulator też tylko źle złożyłes. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs4 do ropniaka ?

Btw ile dałeś za niego

Popatrz w przejsiowce czy wszystko dobrze połączone spalona żarówkę wywala bo w szarej kostce fis masuje się przewód , a abs tzn jak Ci wywala opisz

dzieki za info ogolnie zegary podlaczone bez zadnej przejsciowki bo ta co mam niedziala koles mi ja zle poskladal chyba i to co na fotce jest podlaczone bez szarej kostki....a abs to ta zolta kontrolka to raz i na fisie na czerwono non stop mryga gdzie fis nie podlaczony :shock3: jest i 3 sygnaly jak przekrecam zaplon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś zdjęcie z obu stron dobrze wykonanego emulatora ? probowalismy z kolega bidzio1 sprawdzić co jest nie tak ale nic z tego nie wyszło pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala abs bo pewnie w tym liczniku sygnał idzie innym pinem

Ile dałeś za tego rsa?

1000zl mi pasi do auta bo mam cale auto z body rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to ze ktos chce zarobic na emulach ale wy odrazu ojjj tylko kto to kupi:polew: jak mowielem ze mam to nikt nie chcial a jak mowie ze zamien d z s to zamien kable czyli drain z source i pamietaj ze gate nie jest na srodku jak to nie pomoze to sorry ale nie pomoge inaczej bo z fusow nie wroze i mi tu rajtuz nie mlucic no

Kumasz ziomek d drain s source

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieniałem D z S i niestety nic to nie dało masz może fotke jak to ma właściwie być złożone bo już mi ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz a jak chciałem ja kupić to nikt nie miał... Tom wyrzuc tu na forum to zdjęcie co mi wysłałes może the a4 pomoże. A ja jutro specjalnie złożę jeden układ i ci wyśle zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

View image: DSC01299

View image: DSC01297

View image: DSC01298

No przekopalem tu na forum bo mi z dysku wjeb.. jak pomoze to prosze

Dobra mase musisz zlapac u mnie przez pierwsze 2 dni nie moglem dojsc i mase dalem calkiem osobno i dziala :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...