Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

A tam gadasz :) vas jest the best :D

Zara bede w domu wiec tego:D

taka... sssytuacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a takie pytanie co to jest i za co odpowiada zacisk / terminal 58, 58d, 58de oraz 58s,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał widzę że nie świeci ci immo co zrobił ci ćwiara wywalił diode czy zaślepił, widzę że masz ten sam model co ja a świeci ci się sensor u mnie udało się to ominąć dając na pin 25 w zielonej mase może u ciebie też to przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to był tak na chwilę tylko podłączone, teraz będę składał emulator sensora oleju i zobaczymy, spróbuje też z tą masą. co zrobił nie wiem jego pytaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wg rozpiski pin nr 2 w 32 pinowej kostce jest zajety dwa razy? raz przez immo i drugi raz przezzużycie okładzin i cos mi z immo nie pasuje albo źle rozumiem kostka zielona pin 2 to immo i kostka niebieska 2 to immo oco tu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty masz szafe z a6?? a spalanie Ci normalnie pokazuje?? i poziom gnojowki w baku??

a4, poziom gnojówki normalnie, spalania chwilowego aktualnie nie mam bo manetka leży obok mnie a nie w aucie ;]

masz budzik z A6 i pokazuje Ci stan paliwa normalnie na A4 pływaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty masz szafe z a6?? a spalanie Ci normalnie pokazuje?? i poziom gnojowki w baku??

a4, poziom gnojówki normalnie, spalania chwilowego aktualnie nie mam bo manetka leży obok mnie a nie w aucie ;]

masz budzik z A6 i pokazuje Ci stan paliwa normalnie na A4 pływaku?

Wujek, mówiłem Ci nie pij beze mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty masz szafe z a6?? a spalanie Ci normalnie pokazuje?? i poziom gnojowki w baku??

a4, poziom gnojówki normalnie, spalania chwilowego aktualnie nie mam bo manetka leży obok mnie a nie w aucie ;]

masz budzik z A6 i pokazuje Ci stan paliwa normalnie na A4 pływaku?

Wujek, mówiłem Ci nie pij beze mnie :wink:

szukam punktu zaczepienia, nie dam rady przeryrac 400 stron, wyczytalem ze plywak idzie przerobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, obracasz go do góry kopytami, ale jest tam jakieś rezanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie wsada edytowac by zmienic wskazanie plywaka na wlasciwe wujki

ale co i jak to nie powiem :decayed:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

bo nie wiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie poszukuje wsadu do licznika po 2 lifcie do 1.9 tdi wczesniej był benzyna fis juz wymieniłem (swieci ładnie) teraz tylko wsad i tarcze jak by ktos sie podzielił wsadem :) licznik VDOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies mam do 1.9 eu ale czy po drugim lifcie

napewno mial biale podswietlenie i cyfrowy zegarek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to pod numer blatu się dobiera wsad przecież, żeby było bezpiecznie dla pamięci. A co do edycji hexa A6 w celu obrócenia wskazań paliwa - mrogal, Tobie to odradzam, znam ten blat na pamięć, jest to crypto - mówiąc krótko i grzecznie - rusz a upierdolisz i tyle z niego będzie... Szukaj pływaka pod G210 od A6, napisz do bidzio1, ma jakiegoś gościa, którzy targa jakąś a6 w 2,5 na tajle, jak do niego nie podejdzie pływak, to na bank Ci odstąpi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie odnośnie pływaka to dotarłem do swojego i mam taki. Muszę do gościa zadzwonić niech mi przyśle zdjęcie. yjy3u8eh.jpg

Mam na jedną kostkę 4 piny. Teraz ciekawe jak ma ta z 2.5 bo etka nic konkretnego nie pokazuje tam są chyba tylko rysunki poglądowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie odnośnie pływaka to dotarłem do swojego i mam taki. Muszę do gościa zadzwonić niech mi przyśle zdjęcie. http://img.tapatalk.com/d/13/04/27/yjy3u8eh.jpg

Mam na jedną kostkę 4 piny. Teraz ciekawe jak ma ta z 2.5 bo etka nic konkretnego nie pokazuje tam są chyba tylko rysunki poglądowe.

Po takiej fotce nic nie wywnioskujesz...dopiero jak wyciągniesz to będziesz wiedział jaki masz pływak i wtedy możesz robić fotę... Tak dla potomnych...1.9 TDI PD (pompowtryski) ośka, ma taki sam pływak jak 1.9 w Quattro i 2.5 Quattro :wink:. Wiem bo szukałem do swojego z licznikiem A6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem w etce to do a6 i a4 afn to jest taki sam tylko literek ma inna na końcu no i początek. Ale po wpisaniu w google jednego i drugiego to wychodzą że po zdjęciach są takie same. (wyglądem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem w etce to do a6 i a4 afn to jest taki sam tylko literek ma inna na końcu no i początek. Ale po wpisaniu w google jednego i drugiego to wychodzą że po zdjęciach są takie same. (wyglądem)
a z B6? 2,5?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...