Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi o to ze 93s56 ma zabezpieczenie przed zapisem i skasowaniem nie wiadomo czy poprawnie zostal zapisany wsad. Ja sam przebieg w tym liczniku robie po zlaczu i nie ma potrzeby wylutowania pamieci. Ale nie commanderem tylko MDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commanderem na chińskim kablu idzie. Uderz do mnie na gg 2052271, to Cie przez cały proces przeprowadzę z tym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img689.imageshack.us/img689/9591/dsc0006sm.jpg

"licznikowcy" pozdrawiają... :grin::grin:

Wy już nakurwieni jak szmaty jesteście, totalnie Was nie rozumiem :grin: co Wy macie za neta h*jowego, że zamiast was, to kwadraty widziałem :grin:

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Wrzucają fotkę, żeby bieda widziała, jak się szlachta bawi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju wes mi na pw w miare instrukcje napisz albo tutaj bo nie korzystam z komunikatorow a narazie nie mam jak sie zabrac za to bo musial bym na drugim kompie to robic tam jest wszystko poinstalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju wes mi na pw w miare instrukcje napisz albo tutaj bo nie korzystam z komunikatorow a narazie nie mam jak sie zabrac za to bo musial bym na drugim kompie to robic tam jest wszystko poinstalowane.

2329528.gif

:decayed: zaraz Ci ćwikne co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Wy tu pitu pitu o licznikach. Taxa przyjechala i idziemy wsady ladowac.:D

Pozdro

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy czy ktoś mógłby wstawić rozpiskę pinów szarych kostek 20 i 32 pin ? potrzebuję do przejściówki tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany poprawilem troche kabelki i zostala tylko kontrolka abs ktora sie swieci na zegarach a na fisie kontrolka czerwona hamulcow i 3 sygnaly oraz powyzej kontrolka pomaranczowa od okladzin wie ktos jak je zlikwidowac ja mam 98r.wiec niemam czujnika zuzycia okladzil jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel do masy

czyli zielona kostka strona licznika 00r. tylko tam pod 2 jest tez transponden jakis?sorry ze tak laikuje ale niechcem zjarac tego licznika przez jakas pomylke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel do masy

czyli zielona kostka strona licznika 00r. tylko tam pod 2 jest tez transponden jakis?sorry ze tak laikuje ale niechcem zjarac tego licznika przez jakas pomylke

z niebieskiej pin 2 na mase - czujnik zuzycia klocków

w zielonej na pinie 2 masz podłączenie "transponder1" to jest jednoz połączeń z pętlą immo która jest w stacyjce...

czerwone hamulce na fisie to niski poziom płynu w zbiorniku z płynem hamulcowym - tu albo cos zle podłączyłeś albo masz może mało płynu w zbiorniczku... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel do masy

czyli zielona kostka strona licznika 00r. tylko tam pod 2 jest tez transponden jakis?sorry ze tak laikuje ale niechcem zjarac tego licznika przez jakas pomylke

z niebieskiej pin 2 na mase - czujnik zuzycia klocków

w zielonej na pinie 2 masz podłączenie "transponder1" to jest jednoz połączeń z pętlą immo która jest w stacyjce...

czerwone hamulce na fisie to niski poziom płynu w zbiorniku z płynem hamulcowym - tu albo cos zle podłączyłeś albo masz może mało płynu w zbiorniczku... :grin:

plyn jest ok...bo na starym liczniku tez by wywalalo blad czyli cos w kabelkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...