Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dopiero zobaczyłem kolego twoje fotki :) ja też mam go tak wkręconego. Latam na pół syntetyku. Czyli wychodzi na to ze temp oliwy u mnie jest w pożądku (max jaki miałem to 98*C ) dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko ja tez na polsyntetyku vavoline maxlife 10w40 i temperaturka raczej wyzej nie podchodzi no chyba ze cisne typu predkosc okolo140-150 to podniesie sie do okolo 105°C tak jak pisalem powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem sobie licznik z FIS i co najgorsze przed wysyłką wszystko działało podłączyłem do siebie i działa tylko połowa ekranu ( prawa część ). Czym to może być spowodowane? Prócz tego, że paczka uległa zniszczeniu... Dodam, że miałem UN KSI, a nowy to VDO. Foty poniżej.

Stary:

9jPYiLY.png

"Nowy" przed wysyłką:

70947144403341290141.jpg

Edytowane przez Andrzej888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajnie uszkodzony, nie do uratowanie raczej bo widac pionowe linie, albo sprzedal Ci bubel albo padlo po drodze

jest tez taka opcja, ja mialem taka, ze przed wyslaniem licznik byl ok, jednak gdy go podlaczylem mial fhvj lin podobnych do tych, pojezdzilem kilka dni, licznik rozgrzal sie jesli mozna to tak nazwac i pokazywalo wszystko, dlatego moze wlasnie zrobil zdjecie na rogrzaniu , nie mnie jednak, licznik smietnik, chyba ze masz 300 na wymiane fisa, ja bym reklamował

bylo zanim kupisz zapytac tu na co zwrocic uwage przy kupnie, to bym Ci napisal ze sprzedajacy nagral test licznika , wtedy mozna ocenic fis w 100 %, bo na zdjeciu nie widac blakniecia, a na filnie testu juz tak

jest jeszcze firma aceef która naprawi to za 100 zl , ale najpierw zrob tets zegarów nagraj i tu wrzuc ocenimy stan jesli chodzi o blakniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aceef nie naprawi bo już do przedliftów taśm się nie robi mam ten problem ze swoim tylko mniej lini wypalonych, dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra miałem podrzucić test licznika:

https://www.youtube.com/watch?v=ubGjpmv1x-g

Wyciągnąłem już licznik z przymierzeniem by go odesłać i zauważyłem, że z tyłu odkleiła się folia ...
http://iv.pl/images/46547284256370100316.jpg, a gdyby tak ją przykleić? Bo widać, że tam gdzie jest przyklejona to jest wszystko ok na wyświetlaczu. Żeby samemu się tym nie bawić oddać to w ręce komuś kto bawi się takimi rzeczami np serwis telefonów. Hmm? jest szansa, że zadziała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do firmy aceef , tam jest taki klej przewodzący i chyba za 100 zł to naprawia, bo widać ze wyświetlacz jest sprawny nie blaknie podczas testu , ile za niego dałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma tragedii, www.aceef.pl , napisz do nich wyślij zdjęcia i film, zapytaj ile za naprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nie odpisali, no cóż trudno mam typa, który bawi się płytkami SMD więc coś takiego ogarnie tylko muszę mu załatwić klej przewodzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Pomożecie licznik wymieniony na fis 1 lift i cały czas mi wyświetla Brems Licht , czerwona kostka podłączona tak jak w pierwszym poście . czy coś mam dokładać do zielonej i niebieskiej jak licznik miałem ten sam tylko ze bez fis A 4 98r w nadwoziu X 99r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień kodowanie na opcję bez "spalonych zarowek"

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji w kodowaniu :o . Kabelek od tego jest dany do masy czyli pin 16 z czerwonej kostki ,ikona gaśnie ale napis zostaje :(

Edytowane przez SWARSZCZYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma, pewnie ze jest.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...