Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pany.Mam taki problem.Zmieniłem zegary na te polifotwe z 99r ale jeszcze z analogowym zegarkiem i teraz mam problem taki ze,nie moge zrobic test zegarów dochodzi do wskaznika temp wody i daje dalej to pisze error function Not Available.Dodam ze pemperature wody pokazuje mi normalnie 90st.

Bede wdzieczny za jaka kolwiek pomoc.

Panowie poradzcie cos jak to ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze ze nareszcie ktos na poczatku zrobil dobrze streszczenie Ciesze sie ze nawet moje zdjecie emulatora i schemat tu jest mam nadzieje ze idziecie za ta mysla i montujecie emulator zamiast wymieniac miske olejowa z czujnikiem .Ostatnio wymienialem miske u siebie bo przygiolem spodem i powiem ze jest to przejeb,,,,wymiana w cholere rozkrecania itd bezsensu robota.Wczoraj w passacie afn 4h roboty ale mamy juz opanowane kazda srobke a latwiej bylo bo wymiana dwumasa wiec bez skrzyni wiecej miejsca

Emulator juz 2 lata dziala i smiga

Zmieniejcie na biale zegarki w nocy cieszy do dzis jestem nieznudzony

Pozdro rezacze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś emulator na sprzedaż chętnie odkupie

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanieś schemat do kumatego ziomka co robi telefony w jakims punkcie albo daj na warsztaty do szkoły jakiemu łepkowi i Ci polutuje za 20-30zl masz spokojnie zrobione . Kupisz plastikowe pudelko schowasz za bezpiecznikami i wioooo....:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany temperature oleju mam tak

W podstawke filtra oleju wmontowany czujnik z (przedlifta) kabel do 1 nozki temp.oliwy a 2 kabel na pin odpowiedzialny za temperature oliwy oczywiscie trzeba odciac sciezki od wskaznika oleju na plytce zeby nie zrobic zwarcia i nie uwalic wskaznika w zegarach bialy polift musisz wlutiowac z przedlifta wskaznik oliwy i tyle :hi:I dziala :banan: i to wszystko z pierwszych 80 - 100 stron tego dllluuugiego tematu :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego the a4 mam do ciebie pytanko jezeli ja mam a4 z 95r i zalozylem licznik z fis przed lift z moich rocznikow autka i wlasnie nie wskazuje mi temp oliwy to musze tez wsadzac czujnik w podstawe filtra czy powinien juz on tam byc a drugie pyt czy jezeli jest to czy beda podciagniete jakies kabelki czy musze ciagnac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a mogl bys mi podpowiedziec jaki to czujnik i gdzie go wkrecic w podstawe a drut bezposrednio do zegarow tak ?? W ten port 4 pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik 1 pinowy , masz tam w podstawie zaślepkęe , odkrecasz ja w wkrecasz czujnik, drut prosto do licznika, domniemam ze tak ma być jak napisałem z tego ile juz się naczytałem tego tematu a siedzę chyba od 70 strony:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za podpowiedz a w ilczniku podlaczylem juz wszystko co moglem prucz wlasnie temp. Oliwy i myslalem ze bede musial miske zmieniac i chcialem odpuscic ale skoro moge wkrecic w podstawe to chce wkoncu wszystko sfinalizowac i cieszyc sie nowym wskazaniem do odczytu :-) i zaczac myslec o innych bajerach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys miał licznik poliftowy to wtedy micha do zmiany, taki czujnik 1 pinowy to pewnie kosztuje mniej niż 4 pak, na alleggro wysyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzalem ceny w katalogu intercars cena od 30-50 zl wiec tak jak mowisz jak dobry 4-pak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzalem ceny w katalogu intercars cena od 30-50 zl wiec tak jak mowisz jak dobry 4-pak

na allegro za 8 zl kupisz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzalem ceny w katalogu intercars cena od 30-50 zl wiec tak jak mowisz jak dobry 4-pak

na allegro za 8 zl kupisz :grin:

Juz kupiony w landach 16 zl i mam go w reku wrazie czego jak by byl padniety to wymiana na miejscu w sklepie dlatego wole zeczy do autka kupowac w motoryzacyjnym niz na allegro no i co dla mnie najwazniejsze nie czekam na paczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem tego zalozenia ja kozystam tylko z ich katalogu zeby sie mniej wiecej zorietowac w cenach a w auto landzie pracuje kumpel wiec zawsze cos taniej pusc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys miał licznik poliftowy to wtedy micha do zmiany,

Ten patent z czujnikiem dziala w polifcie ja tak wlasnie mam auto z 98 a licznik biale podswietlanie i z grudnia 00 i nie trzeba miski wymieniac Lepiej wsadzic czujnik w filtr i wymienic w polifcie zagarach wskaznik z przedlifta i dziala

A wogole to jest chore dla mnie zeby miske zmieniac wiecie ile z tym jest pierd... sie i rozkrecania ? nawet srobke od oslony rozrzadu musisz w dieslu sciagac zebys wyjal oslone zeby Ci miska zeszla podnoszenie i opusczanie silnika za duzo roboty brudnej roboty oslony patenty z kolem zeby wykrecic 1 srobke pozniej znow ustawic zeby 2 wkrecic.W ciagu 2 tyg.wymienialem 2 miski i gdyby nie fakt ze uszczelki puscily i miski byly porysowane do granic wytrzymalosci to w zyciu mnie nikt nie namowi na taki zabieg nawet za 200zl bym sie tego nie podjol pierdziele

Co do cen w sklepie to od 16-30zl kupisz taki czujnik ja z toprana mialem ale pokazywal 120 * wlozylem uzywke i czacy 95*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni wsadzają zegary aby mieć białe podświetlanie, czy też FISa bez podłączonej połowy funkcji, a inni zmieniają zegary żeby ostatecznie wszystko podłączyć i wykorzystać w pełni możliwości FISa. Każdy robi jak chce.

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

PS: Ja ostatnio zmieniałem u siebie całą instalację poduch powietrznych łącznie ze sterownikiem. Wywalałem swoją przedliftową i wrzucałem poliftową. Podłączone zostały tylne pasy pirotechniczne który oryginalnie nie miałem i jaśki w fotelach które już kiedyś wleciały z polifta. Jednocześnie zlikwidowałem w ten sposób żarzącą się diodę poduch w moim poliftowym zegarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszecie każdy robi jak chce, jeśli komuś nie żal pieniędzy , wiadomo ze kazdy ma rozne wydatki , może zlecić mechanikowi wymianę miski tym bardziej jeśli np cieknie czy jest zmęczona , po to są mechanicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...