Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

pany gdzie jest ta rozpiska co tu sie przewalala co jakis czas....bo pociagnalem kable od sensora z miski i niewiem w jakie piny sie wbic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a dobrze kminie ze 1 kabel to plus drugi masa od czujnika i 3 sygnal na kostkezielona temp.,poziom?

---------- Post dopisany 15-07-2014 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 21:18 ----------

i ktory to plus 1,2,3 1-czarny z czerw.paskiem,2-braz,3-czerwony z szarym paskiem....mniemam ze nr.2 to masa a plus nr.3? bo niechcialbym zjarac czegos....i czy plus i mase podpiac pod kostki czy bezposrednio pod aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobrze kminie ze 1 kabel to plus drugi masa od czujnika i 3 sygnal na kostkezielona temp.,poziom?

---------- Post dopisany 15-07-2014 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 21:18 ----------

i ktory to plus 1,2,3 1-czarny z czerw.paskiem,2-braz,3-czerwony z szarym paskiem....mniemam ze nr.2 to masa a plus nr.3? bo niechcialbym zjarac czegos....i czy plus i mase podpiac pod kostki czy bezposrednio pod aku

masa wiadomo brazowy, reszte na czuja ja tak sprawdzalem i nic sie nie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest rozpiska czujnika dokladna na necie... szukaj po nr czujnika i znajdziesz gdzie i co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest rozpiska czujnika dokladna na necie... szukaj po nr czujnika i znajdziesz gdzie i co :wink:

u mnie nie odczytam tego bo rdza wszystko zaslonila...tzn num.na tej metalowej obudowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 1J0907660C

IMG_4ea5c7124c5525025.jpg

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

A tutaj coś dla babrzących się emulatorami:

Engine Oil Sensor - Extended Service Interval in Passat TDI - TDIClub Forums

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej kupić miskę pod czujnik, a najlepiej z czujnikiem niż kombinować itd? jaki nr ma ta micha?

http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież podałem link do etki online, poszukaj numeru.

A aukcji masz podane numery i modele silnika do jakich pasuje. Zgadza się numer? A podali w opisie, że pasuje do AFN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi jest wsad licznika TDI w km/h z fisem, analogowym zegarkiem z cyferkami. Chce włożyć tarcze euro do Anglika i potrzebuje wsadu.

Dysponuje ktoś takimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany.Mam taki problem.Zmieniłem zegary na te polifotwe z 99r ale jeszcze z analogowym zegarkiem i teraz mam problem taki ze,nie moge zrobic test zegarów dochodzi do wskaznika temp wody i daje dalej to pisze error function Not Available.Dodam ze pemperature wody pokazuje mi normalnie 90st.

Bede wdzieczny za jaka kolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie odnośnie zmiany licznika na pełny fis ja mam Audi z 1997 1.9 tdi i mam do kupienia za dobra cene licznik z pełnym fisem ale z audicy z silnikiem 2.8 i tutaj mam pytanie czy po przekodowniu, wymianie tarcz itd. będzie mi on poprawnie działał? I odrazu przepraszam jeśli gdzieś było to już tłumaczone ale nie mam czasu czytać gdyż czas nagli :D Z góry dzięki zza odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara widze ze porządek nastał w I poscie , mam 2 wsady do II liftu, 1 do PB i 1 do ON , oba dzialaja w 100 % , jak je i gdzie zamieścić najlepiej żeby każdy mógł sobie pobrać , bo generalnie 10tki osób juz je wgralo i wszystkim działa , innych nie trzeba by było szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje rozpiskę pinów kostki fis w manetce przedliftowej bo nie mam kostki i muszę to zlutować z kostką w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...