Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, to wiem:decayed: Tylko przy ecu gdzie go muszę wpiąć? Tzn jego drugi koniec:grin:

Tam wychodzi żółty cienki kabelek do którejś kostki. Jest tylko jeden żółty także tego. To jest sygnał spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Michal jak chcesz to podlec dzisiaj ale takim poznym popoludniem ?

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, czy moge normalnie zrobic przejsciowke pod nowy licznik, znaczy dopiac dodatkowe kostki, zeby stare kostki byly do starego , a nowe kostki do nowego czy nic sie nie bedzie gryzlo, i jak najlepiej to zrobic, i jeszcze pytanko do temp oleju widze ze sie cos zmienilo nie trzeba sensora, tylko czujnik albo do miski albo do filtra ?

Kolego nic się nie zmieniło. Przedlift Czujnik w filtr, polift czujnik w miskę o tyle ;-) przejściówki możesz zrobić. Ja tak mam i chodzi ;-)

jak mam czujnik w filtrze to bedzie pokazywac temp oleju czy trzeba ten sensor robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli koło której? Puść mi swój numer.

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

A jaki licznik zakładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to wiem:decayed: Tylko przy ecu gdzie go muszę wpiąć? Tzn jego drugi koniec:grin:

Tam wychodzi żółty cienki kabelek do którejś kostki. Jest tylko jeden żółty także tego. To jest sygnał spalania.

Już znalazłem, jest to brązowa kostka, żółty kabel- tak jak mówisz, dzięki za info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał dawaj na 512435120

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli koło której? Puść mi swój numer.

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

A jaki licznik zakładasz?

z bialym podswietleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli polift tak? Czyli sensor.

no tak , a robi ktos te sensory czy gdzie to dostac, bo ja to raczej tego sam nie zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensor jest oryginalny w misce olejowej.

Ty możesz sobie zrobić emulator żeby nie wywołało błędu na fis ale wskaźnik nie będzie pokazywał temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik napisany :D

Prosiłbym Was aby przeczytać to i świeższym okiem zobaczyć czy gdzieś coś nie dodać, zmienić itd.

Przepraszam, że na chomiku, ale ftp na interii mam już zapchane po brzegi.

Wymiana FIS - VAG AUDI VW itd - soulmaster3m - Chomikuj.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć do działu zrób to sam ninfo dla moda to doda do spisu tematów zeby łatwo było znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko

1/2 fis tarcze pasuja od vdo bo jesli od jaegera to nie beda pasowac , mozesz tro zaznaczyc bo jednak wiekszosc ludzi ma 1/2 fis jaeger i beda przekladac a tu zonk

tak wyglada od jeragera

http://imageshack.us/a/img507/2521/p1150304.jpg

mozesz znalezc takie zdjecie i wsadzic

generalnie mozna od przedlifta wsadzic tego o 97-99 bo te same rozmiary ale wyglad ikonek inny wiec to mozna przelknac, mozna tez tarcze od A6 zalozyc bo te same

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

i w sumie moglbys dodac dodawanie kluczy jak i adaptacje vin z kanalu 50 bo w 2000 r bylo zarowno immo 2 i immo 3

o i nawet moje 2 zdjecia sie ostały :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensor jest oryginalny w misce olejowej.

Ty możesz sobie zrobić emulator żeby nie wywołało błędu na fis ale wskaźnik nie będzie pokazywał temperatury.

no wlasnie o to chodzilo, robi to ktos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to czarna magia, a moze jest ktos chetny na kupno licznika z bialym podswietleniem i pajak z tempem do wyboru sedan avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po zamontowaniu fisa u mnie mam problem z chwilowym spalaniem tylko jeśli się zatrzymam zawiesi się na rożnej cyfrze wiecie może co nie gra .aa gdy się poruszam normalnie pokazuje .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po zamontowaniu fisa u mnie mam problem z chwilowym spalaniem tylko jeśli się zatrzymam zawiesi się na rożnej cyfrze wiecie może co nie gra .aa gdy się poruszam normalnie pokazuje .....

Wszystko jest ok komp pokazuje ostatnie chwilowe po zatrzymaniu

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po zamontowaniu fisa u mnie mam problem z chwilowym spalaniem tylko jeśli się zatrzymam zawiesi się na rożnej cyfrze wiecie może co nie gra .aa gdy się poruszam normalnie pokazuje .....

Wszystko jest ok komp pokazuje ostatnie chwilowe po zatrzymaniu

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

nie sądzę że pokazuje dobrze ponieważ na luzie powinno z maks do litra pokazywać a nie ze raz tak a raz tak zależności jak komp załapie chwilowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...