Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie mam pytanko jak podlaczyc licznik majac go poza autem zeby sprawdzic jego dzialanie...pod ktore piny w ktorej kostce zapodac zasilanie

images?q=tbn:ANd9GcRm8TmIZBdUkSGMABfXgwfQfbdZbPO5uOeURycVgboIth4zKWP1rncfma0i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak bym chciał podłączyć te kontrolki od świateł pod fisa to wiem że potrzebuje przekaźnik lub moduł świateł a ma ktoś może rozpiskę jak podłączyć taki przekaźnik/moduł ??

Pytaj kolegi MaxsterR. On u siebie to robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli zalozysz licznik z fisem z tego rocznika co masz auto to ten czujnik Ci nie podejdzie musi byc pompka razem z czujnikiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto mam z 96 a licznik jest z 97

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

panowie mam pytanko jak podlaczyc licznik majac go poza autem zeby sprawdzic jego dzialanie...pod ktore piny w ktorej kostce zapodac zasilanie

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRm8TmIZBdUkSGMABfXgwfQfbdZbPO5uOeURycVgboIth4zKWP1rncfma0i

identyczny rysunek mam w programie polski vag 2.5 ktory dostalem do kabelka :)

---------- Post dopisany 25-07-2012 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2012 at 22:44 ----------

taki licznik zakupilem 8D0919034F nie stety te cyferki nie za wiele mi mowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczytasz vagiem info ze sterownika będzie tam dokładny nr licznika jaki masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie licznik ktory kupilem jest od automata to juz wiecie jak teraz sciagnac wsad ze swojego licznika i wgrac do nowego zeby to wszystko chodzilo jak trzeba

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

8D0919034B numer mojego licznika :) wiec wychodzi z tego ze nie powinno byc problemu z zamianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz licznik też z benzyny to nie musisz zmieniać wsada tylko spisz kodowanie ze swojego licznika i później wpiszesz takie samo do nowego licznika a kodowanie to vag 17-instruments i 07-recode zpisz ten numer ze swojego licznika i później tak samo zapisz go do nowego licznika i nie bedzie juz automata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki krzysiek za info....panowie na poczatku tego tematu wyczytalem ze kostki w wersji przed liftem sa 2x26 pin a taki wlasnie mam licznik 2x26 pin plus 1x20 do fisa w taki razie zostaje mi tylko rezanie tej kostki z 20 pinami? pozostale beda pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...