Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

O to fajnie za chwile biorę się za lekturę ..ile wyniosły koszty ,, i może k,toś na forum by się podjął zrobienia tego oczywiście za zapłatą ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy poliftowy licznik UK diesla da się przekodować na benzynę EU przedlift, czy da się to spasować razem? Precyzując chodzi o licznik vdo 8d0 919 930h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam licznik bez FISu, bez dodatkowych zegarow, 98 rok z immo, 2x32pin + 10pin do wyswietlacza temperatury

czy byly takie liczniki aby zamiennie podeszly do tego bez rezania wtyczek? tak aby smigalo tylko po przeprogramowaniu przebiegu i samego immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema wtyczkę od fis czyli w tym przypadku 20 pinową musisz rezac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

od jakiegoś czasu tez jestem zadowolonym posiadaczem zmienionego licznika poliftowego z 1/2fis na pełny także poliftowy vdo. Podłączyłem już pokazywanie otwartych drzwi (każde z osobna) i czas przyszedł na dorezanie czujnika spryskiwaczy i tu mam pytanie czy w tym roczniku (1999r model 2000 pełny lift) jest miejsce w zbiorniczku na ten czujnik czy muszę kupić cały zbiorniczek wraz z czujnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to mam zbiorniczek z czujnikiem na sprzedaż. PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań i odrazu proszę o wyrozumiałość wiem że jest na to wszystko odpowiedź w tym temacie ale niestety nie mam na tyle czasu żeby czytać 120 stron więc jak by ktoś mi odpowiedział na moje pytania to był bym wdzięczny :) Mam a4 b5 z 2000r i licznik z 1/2 fis a chciał bym mieć taki sam licznik tylko z pełnym fisem wiem że muszę kupić licznik po lifcie i dorobić kostkę od fis i manetkę i zakodować immo ale pytanie jest takie w moim liczniku na 1/2 fis mam kontrolkę zużycia klocków hamulcowych i pokazuje mi otwarte drzwi :

1. Czy w liczniku z pełnym fisem też będą te funkcję a oprócz tego będzie ich więcej?? czy np.otwartych drzwi już nie pokaże ??

2. czy wystarczy podłączyć czujnik poziomu płynu od sprysków , czujnik temp. oleju i czujnik spalania i czujnik temp zew i wszyskto będzie ładnie działać ??

3. czy czujnik temp.oleju już jest czy trzeba go jakoś dokupić i dołożyć ??

4. Czy jak już kupie licznik z diesla a ja mam diesla to wystarczy go tylko podłączyć i będzie działać czy trzeba go jeszcze jakoś przekodować lub adoptować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Pokaże i będzie więcej.

2 Tak

3 Jest wystarczy podłączyć

4 Jeśli będzie z tego samego samochodu to tak.

P.S przy zakupie zwróć uwage na to żebyś miał szarą kostkę tą środkową, bo pozostałe dwie masz w starym liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1/2 fis masz wszystkie drzwi oprócz kierowcy na jednym kablu w liczniku i jak przełożysz licznik na pełny fis to pokaże ci tylko drzwi kierowcy i tylną klapę a resztę drzwi żeby wyswietlało musisz kable sam poprowadzić do licznika. spalanie i temp. oleju oraz ładowanie i kontrole klocków będziesz miał bez żadnych dodatkowych czujników oprócz spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos podlanczal manetke avant polift do przedlifta bo nobs niby twierdzil ze ta manetke co mi sprzedal jest do przedlifta a okazalo sie ze c**ja sie zna bo nie pasuje. ma ktos schemat manetki przedlift avant i polift avant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz foto wszystko bylo i tyl i przod manetki a skad ja moglem wiedziec ze to jest poliftowa jak mi nobs caly czas wmawial ze przedlift i to od esy

---------- Post dopisany 07-07-2012 at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 19:14 ----------

a i czy mozna podpiac rds pod przedliftowy fis z 2x26 kostkami/pinami?? mam radio sony i mam z tylu wyprowadzone wszystkie piny znalesc tylko ktore to clock data ena i bedzie dzialac czy tylko to dziala specjalnie z radiami audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam audi maniakow koledzy chce zmienic licznik na fis i pytanie

Ktos z okolic radomia lub kielc potrafi pomoc w tym temacie

Prosze o pomoc

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedziec ale pewnie raczej nie bo piny beda inaczej rozpisane i moze nie byc sprysku albo nie bedzie czasowych wycieraczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the a4. moze jakies info jaki rok samochodu typ silnika? ogolnie potrzebujesz licznik manetke i kostke do fis. jesli polift lub przejsciowy 98 to trzeba immo robic wiec i vag tacho zeby przebieg zmienic i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...