Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Karol mialem licznik z a4 w a6 i drzwi nie lataly- zrobilem tylko wyswietlenie autka - i wyswietlalo drzwi kierowcy i klape reszta nie latala

wiec na odwrot tez to banglac raczej nie bedzie wg mnie:kox:

Areczku... Ja to rozumiem, ale u nas jest sprawa odwrotna i uwierz mi, że jeżeli dobijesz się do modułu komfortu, odłączysz kabel odpowiadający za sygnały z drzwi, a podepniesz się do szarej wtyczki z pinami ze switchów z drzwi, to nie ma h*ja we wsi, żeby Ci nie pokazało komunikatów na liczniku z a4 :decayed: wsad w liczniku z A6 załatwi sprawę i jestem tego w 99% pewien. Zobaczę jak przyjade :wink: Thea4, daj mi Twojego maila na PW prześlę Ci rozpiskę i kolory kabli w moich wtyczkach, porównasz sobie co i jak.

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

A Karol to dostal po polsku :)

Bry.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skoro już tu jesteś... Wytłumasz mi sygnał W o h*j tu chodzi. Ładowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol mialem licznik z a4 w a6 i drzwi nie lataly- zrobilem tylko wyswietlenie autka - i wyswietlalo drzwi kierowcy i klape reszta nie latala

wiec na odwrot tez to banglac raczej nie bedzie wg mnie:kox:

Areczku... Ja to rozumiem, ale u nas jest sprawa odwrotna i uwierz mi, że jeżeli dobijesz się do modułu komfortu, odłączysz kabel odpowiadający za sygnały z drzwi, a podepniesz się do szarej wtyczki z pinami ze switchów z drzwi, to nie ma h*ja we wsi, żeby Ci nie pokazało komunikatów na liczniku z a4 :decayed: wsad w liczniku z A6 załatwi sprawę i jestem tego w 99% pewien. Zobaczę jak przyjade :wink: Thea4, daj mi Twojego maila na PW prześlę Ci rozpiskę i kolory kabli w moich wtyczkach, porównasz sobie co i jak.

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

A Karol to dostal po polsku :)

Bry.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skoro już tu jesteś... Wytłumasz mi sygnał W o h*j tu chodzi. Ładowanie?

Na schemacie z A4 nie ma tego sygnału tzn. że w A4 nie jest wykorzystany. Jak znajde schemat z A6 to sprawdze. Kurde , dałeś mi zajęcie na wieczór.

A ładowanie to zacisk 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes to pokaz ze masz po polskiemu chwalic sie to kazdy moze hihihihi

Jak mozesz to podrzuc mi na pw a jak nie to nie .

Chlopaki ja tu sledze od dluzszego czasu ten temat i wkoncu sie zabralem i wymienilem blat ale powiem tak ,,, jak zrobic temperatute ,emulator sensora i klape to gdzies tu jest bo czytalem i nie pamietam ale nie oszukujmy sie nikt teraz od poczatku calego nie przeczyta bo w polowie sie zgubi tu jest haoooos

2 sprawa jest na forum kilku rezaczy ktozy za darmo wielu naszych problemow nam nie wyjasnia ale co do wsadow to mysle ze da rade klape i drzwi ogarnac tylko k**wa jak pany czekam na emaila od ziomka z niemcowni mial mi cos podrzucic w temacie ale wlasnie ze za darmo to sie doprosic nie moge no i h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje

dolecialooooo ale ja widze ze to do 99 a ja tam wrzucalem od 00 ale dzieki tez sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak na dziennym pali się def, a fis czerwono pomarańczowy to uwaliłem wsad? :grin:
z tego jak gdzieś tu czytałem to tak:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz racje Przepraszam Pana Grzesia wczesniej bralem otworz a teraz sciagnolem na pulpit nie wiem czemu tak odpalilo Sorry sorry,wiec jeszcze raz dzieki Grzes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwalona pamięć to error. Zła wartość kontrolna gdzieś była i dlatego def :wink:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Arre, jakie miałes oznaki? Przecież przy def nie może być uwalony wsad, misiek też miał def jak grzebał we wsadzie, ale chyba wyszedł z tej walki 1:0 dla niego, jak to oznacza uj***ny wsad to chyba barana jebne ze śmiechu :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwalona pamięć to error. Zła wartość kontrolna gdzieś była i dlatego def :wink:

Oj nie do końca. Error może być też jak jest błąd w komórkach pamięci odpowiedzialnych za przebieg. Jeśli da rade wgrać ponownie wsad to pamięć jest ok. Jeśli zrywa połączenie i nie można nic wgrać to do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede swoj reanimowal to czemu nie dwa :polew:

programator lezy i czeka na moje checi do wgrywania i lutowania

tylko tych checi i czasu brak :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest roznica miedzy licznikami o oznaczeniu:8D0 919 033 P a 8D0 919 034 F .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie np. po zmianie z 8D0 919 034 B na 8D0 919 033 P działy się jaja bo nie zapalała się wogole kontrolka od airbaga w momencie jak sie zapala i gaśnie (test) przy załączeniu zapłonu do tego na klimatroniku mialem cały czas jakis błąd ( nie pamietam dokladnie jaki kiedys to opisalem nawet w tym temacie jest) po prostu jest inne sterowanie pewnymi rzeczami i stad to sie musiało brać a po zmianie na 8D0 919 034 F było jak w ori bez fisu czyli wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sa zmiany są, no jak widać po moim przykladzie, zmieniając wsady ujepałem licznik :decayed: więc wszystko w jego elektronicznych bebechach musi być różne :decayed:

czyli oprócz kabla trza się też uzbroic w programator pamięci i parę nowych kostek.. jak sie chce dziergać z wsadami... :decayed:

ja zaraz odpalan hotaira i za wymiane wyswietlacza sie biore... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...