Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek zainteresowałem sie troszke w twojej sprawie i niestety mam złe wieści.Jezeli juz został tam wgrany inny wsad nie da rady postawic tego licznika,poprostu zapisuja sie dane w innych komorkach i w konsekwencji fis nie działa i dziwnie pika jakby pod siłe był podlaczony.

Mówiąc krótko i potocznie - wsad się wysypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie lepiej było drugi licznik i przelutowac fis?? oddałbym ci go juz taniej wtedy

Jezeli wlutuje pamiec z takiego samego licznika to bedzie działac

jak wlutuje z licznika w ktorym da sie wylaczyc can to nie zadziała.

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Maciek zainteresowałem sie troszke w twojej sprawie i niestety mam złe wieści.Jezeli juz został tam wgrany inny wsad nie da rady postawic tego licznika,poprostu zapisuja sie dane w innych komorkach i w konsekwencji fis nie działa i dziwnie pika jakby pod siłe był podlaczony.

Mówiąc krótko i potocznie - wsad się wysypał.

Nieuleczalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej było drugi licznik i przelutowac fis?? oddałbym ci go juz taniej wtedy

Jezeli wlutuje pamiec z takiego samego licznika to bedzie działac

jak wlutuje z licznika w ktorym da sie wylaczyc can to nie zadziała.

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Maciek zainteresowałem sie troszke w twojej sprawie i niestety mam złe wieści.Jezeli juz został tam wgrany inny wsad nie da rady postawic tego licznika,poprostu zapisuja sie dane w innych komorkach i w konsekwencji fis nie działa i dziwnie pika jakby pod siłe był podlaczony.

Mówiąc krótko i potocznie - wsad się wysypał.

Nieuleczalnie

Mój licznik od Ciebie do tej pory robi robotę, lata w nim wszystko, navi na FISie, RDS z tytułami mp3, wszystko co możliwe to gania. Jedyne co mnie boli, to że przy funkcji FM info jest scroll, a przy mp3 info pokazuje tylko 8 znaków i h*j więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie sprzedaje gowna:decayed:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

ale za to ja mam problem z navi

od 3 msc wyskakuje zeby wyczyscic plyte z navi a płyty nie mozna wyjac chyba zjebany mechanizm;/ niby pokazuje ze wyjmuje juz a nie wyszło.Ostatnio to wogole myslalem ze juz koniec bo pokazywało ze płyty nie ma a była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie sprzedaje gowna:decayed:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

ale za to ja mam problem z navi

od 3 msc wyskakuje zeby wyczyscic plyte z navi a płyty nie mozna wyjac chyba zjebany mechanizm;/ niby pokazuje ze wyjmuje juz a nie wyszło.Ostatnio to wogole myslalem ze juz koniec bo pokazywało ze płyty nie ma a była

Przez mrozy. Mi RNS-E też pokazuje, że nie ma płyty, za chwile chodzi normalnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupie licznik z a4 po II lifcie z numerami 8d0 920 980 z benzyny to zmiana wsadu na taki od TDI z licznika też 8d0 920 980 to będzie banglać???

oczywiście przy numerkach są odpowiednie jeszcze literki...

Jak wroce do domu to sprawdze. Nie wiem czy nie wystarczy kodowanie zmienic.

Szyba ja tez chce taki towar :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie średnia ta okazja... chociaż tarczki EU kuszą, dolicz do tego naprawę wyświetlacza 100zł lub nowy wyświetlacz 150zł + koszt wymiany... kosztów przesyłęk nie liczę..

ja mogę benzyne z wpełni sprawnym fisem po II lifcie kupić za 150zł.. tyle że z anglika...

mojego diesla z FISem z liniami uwalonymi kupiłem za 60zł do tego wyświetlacz od Szyby za 100zł.. i działa... jedyny minus to brak podświetlenia części w której wyświetlają się dane z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie średnia ta okazja... chociaż tarczki EU kuszą, dolicz do tego naprawę wyświetlacza 100zł lub nowy wyświetlacz 150zł + koszt wymiany... kosztów przesyłęk nie liczę..

ja mogę benzyne z wpełni sprawnym fisem po II lifcie kupić za 150zł.. tyle że z anglika...

mojego diesla z FISem z liniami uwalonymi kupiłem za 60zł do tego wyświetlacz od Szyby za 100zł.. i działa... jedyny minus to brak podświetlenia części w której wyświetlają się dane z radia

Hehe i tarczki będziesz szukał 3 lata :D, o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie średnia ta okazja... chociaż tarczki EU kuszą, dolicz do tego naprawę wyświetlacza 100zł lub nowy wyświetlacz 150zł + koszt wymiany... kosztów przesyłęk nie liczę..

ja mogę benzyne z wpełni sprawnym fisem po II lifcie kupić za 150zł.. tyle że z anglika...

mojego diesla z FISem z liniami uwalonymi kupiłem za 60zł do tego wyświetlacz od Szyby za 100zł.. i działa... jedyny minus to brak podświetlenia części w której wyświetlają się dane z radia

a nie idzie jakiś lutów poprawić, które odpowiadają za tą część wyświetlacza?? musiałbyś chyba jakieś schematy dorwać licznika żeby wiedzieć co i jak...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że to kwestia procka jest... wczoraj pod lupą oglądałem to nie ma się do czego przypieprzyć.... chyba żeby wsad zapakować... albo po prostu strzeliło wejście/wyjście sterujące procka odpowieadające za podświetlenie tej części....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że to kwestia procka jest... wczoraj pod lupą oglądałem to nie ma się do czego przypieprzyć.... chyba żeby wsad zapakować... albo po prostu strzeliło wejście/wyjście sterujące procka odpowieadające za podświetlenie tej części....

a przed wymianą wyświetlacza też tak miałeś? czy po prostu nie wiesz bo radia podłączonego nie miałeś?

nie wiem, wydaje mi się, że wsad tu niczego nie załatwi, bo np u mnie nie pomół w wyłączeniu szyny CAN, a jak wiesz po moim przykładzie idzie sobie biedy napykać... :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bronson w sensie masz ciemno tam gdzie rds powinien byc?

tak ale na pisy się z RDSu wyświetlają tylko diody czerwone pod spodem nie podświetlają.... jak vagiem testuje licznik to jak wybieram opcje wszystkich segmentów wyświetlaczy to też tej górnej części nie podświetla...

a agielska tarczka ma swoje plusy... jak sie pojechałem po zmianie zegaów przejechać na południową obwodnice... to przyśpieszałem tak długo aż na blacie miałem 120 i wtedy tempomat ... ale zapomniałem że podziałka biała to w MPH jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś miał tutaj sprawdzić kanał 19 w a4, u assista bodajże nieaktywny, kogoś jeszcze mamy z pełnym fisem z a4? Ja na battalionie zaraz rzucę temat, może coś z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś miał tutaj sprawdzić kanał 19 w a4, u assista bodajże nieaktywny, kogoś jeszcze mamy z pełnym fisem z a4? Ja na battalionie zaraz rzucę temat, może coś z tego wyjdzie

w a4 chyba nie jest to możliwe dziś w takiej 00, 2,5 tdi próbowałem i nie poszło.. w a6 licznikach z resztą wiesz nie idzie tego zrobić, jak wynika ze źródeł ten kanał 19, a raczej jego modyfikacja możliwa jest w licznikach powyżej 2002 roku... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żeby wsad podmienić :grin::grin:

nooo Karola wsad do mnie pasował, Kaju z jakiego roku masz licznik?? 03? bo mój tez jest 03, a z tego angola 01, uwalił pamięć.. :whistling:

może to jakaś zależność.. chyba że wiesz VAS`em można coś podziałać nawet bez wersji highline, trzeba by sprawdzić na jakimś dawcy..

A jaki wsad mam wgrać do Twojego licznika? Masz jakieś życzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest '03.

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Chyba żeby wsad podmienić :grin::grin:

nooo Karola wsad do mnie pasował, Kaju z jakiego roku masz licznik?? 03? bo mój tez jest 03, a z tego angola 01, uwalił pamięć.. :whistling:

może to jakaś zależność.. chyba że wiesz VAS`em można coś podziałać nawet bez wersji highline, trzeba by sprawdzić na jakimś dawcy..

A jaki wsad mam wgrać do Twojego licznika? Masz jakieś życzenia?

Mój mu wrzuć, żeby miał highline, ale przebieg ustaw inny, bo ostatnio stwierdził, że mnie popiździło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żeby wsad podmienić :grin::grin:

nooo Karola wsad do mnie pasował, Kaju z jakiego roku masz licznik?? 03? bo mój tez jest 03, a z tego angola 01, uwalił pamięć.. :whistling:

może to jakaś zależność.. chyba że wiesz VAS`em można coś podziałać nawet bez wersji highline, trzeba by sprawdzić na jakimś dawcy..

A jaki wsad mam wgrać do Twojego licznika? Masz jakieś życzenia?

taaa no wrzuć Kaja wsad zobacz czy to ma ręce i nogi, a przebieg 283 Panie, bo taki powienien byc u mnie :decayed:

najważniejsze by Cana wyłączyć potem będziemy sie w przebiegi bawić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...